UitslagenUitgegeven op 18-05-2014 om 10:56 |
link |
bewaar |
printWironruitersAvondwedstrijd Duinruiters - vrijdag 9 mei:
D pony’s klasse B
Annabel Bakker met Twister 181 (2de prijs) en 188 (2de prijs)
Paarden klasse B
Charlotte Bakker met Kashmir 187 (2de plaats)
Voetbal SuccesZondag 18 mei:
Succes 2 - SRC 2 1 – 3
KSV B1 - Succes B1 6 – 2
Handbal Tonegidozaterdag 17 en zondag 18 mei:
Geel Zwart DR4 - Tonegido DR1 onbekend
Kleine Sluis/Tonegido HS1 - Vido HS2 onbekend
Con Zelo F2 - Tonegido F2 4 - 1
Tonegido HC1 - Zaanstreek HC1 19 – 16
Tonegido DB1 - Vrone DB2 16 – 13
Tonegido DS2 - Hugo Girls DS2 8 – 24
Tonegido/Kleine Sluis HS1 - CSV/Meervogels 21 – 24
Geel Zwart F1 - Tonegido F1 9 - 2
DSO DC2 - Tonegido DC2 10 – 18
VZV DC1 - Tonegido DC1 15 – 15
VZV D1 - Tonegido D1 5 - 6
St. George DS1 - Tonegido DS1 11 – 12
Geel Zwart E1 - Tonegido E1 6 - 9
WironruitersOutdoor dressuurwedstrijd voor paarden en pony’s - zondag 18 mei:
Pony’s klasse B, cat. A.:
Joanne Neidhöfer met Binkie 184 (1e) en 189 (1e)
Pony’s klasse B, cat. D/E:
Annabel Bakker met Twister 187 en 199 punten (1e)
Femke Haenen met Cedric 189 (2e) en 186 (2e)
Rachelle Schot met Brenda 181 en 181
Paarden klasse B:
Annemiek Kikkert met Frida 184 (2e) en 200 (1e)
Charlotte Bakker met Kashmir 190 (1e) en 197
Paarden klasse L1:
Judith Frans met Domana 172 en 189 (1e)
Petra Jansen met United Dynamic 173 en 174
Suzanne Regtop met Apache 190 (1e) en 183
Paarden klasse L2:
Jolanda Appelman met Eye Of The Tiger 175 en 197 (2e)
Rianne Uitterdijk met Kartel 193 (1e) en 182
Serina Klein met Apollo 176 en 173
Wendy Vlaming met Vlimmen 187 (2e) en 165
Paarden klasse M1:
Elisa Neidhöfer met Zidane 179 en 173
Robbert-Jan van den Oord met Kurolus 178 en 166
Paarden klasse M2:
Tanja Zevenbergen met Baronette 181 (2e) en 180 (2e)
Dartsclub WieringenDinsdag 13 mei:
Officiële wedstrijden
Bas van den Ham - Maurice Bugel 3 – 1
Bas van den Ham - Bart Kaan 3 - 2
Béla Reis - Bas van den Ham 3 - 1
Jacob Reij - Bas van den Ham 0 - 3
Jeffrey Wierenga - Peter den Broeder 0 - 3
Jeffrey Wierenga - Maurice Bugel 0 - 3
Maurice Bugel - Raymond Huizing 3 - 1
Maurice Bugel - Jan Barelds 2 - 3
Redmer Karten - Maurice Bugel 0 - 3
Redmer Karten - Bart Kaan 1 - 3
Robert Beer - Peter Hijlkema 3 - 2
Robert Beer - Jeffrey Wierenga 0 - 3
Sander Reij - Jeffrey Wierenga 2 - 3
Hoogste finish: Bart Kaan 160
180-ers: Maurice Bugel 2x, Bart Kaan en Bas van den Ham 1x
Oefenwedstrijden:
André de Vries – Bart Kaan 1 – 3
André de Vries – Béla Reis 3 – 2
André de Vries – Theo de Reus 1 – 3
Fedor Keijzer – Jacob Reij 3 – 1
Fedor Keijzer – Jerry Korderijnk 1 – 3
Gerard Kortekaas – Jan Barelds 0 – 3
Gerard Kortekaas – Leon Schouten 3 – 2
Jerry Korderijnk – Martijn Veld 3 – 2
Leon Schouten – Peter Hijlkema 2 – 3
Peter den Broeder – Raymond Huizing 1 – 3
Peter den Broeder – Willem van Leeuwen 1 – 3
Roel Kostwinder – Sander Reij 0 – 3
Roel Kostwinder – Theo de Reus 3 – 2
Martijn Veld – Sander Reij 1 – 3
Hoogste finish: Theo de Reus 76; 180-ers: Jacob Reij, Jan Barelds 1x