ProgrammaUitgegeven op 11-11-2013 om 00:32 |
link |
bewaar |
printVoetbal WironZaterdag 16 november:
Aanvang Wedstrijd Vertrek
14:00 u Wiron 2 (ZA) - Alkmaarsche Boys 3
14:00 u Wiron B1 - Zouaven B4
10:30 u Flevo D2 - Wiron D1 9:30 u
11:15 u Wieringermeer D3 - Wiron D2M 10:30 u
12:00 u Wiron E1 - Con Zelo E2
12:30 u Winkel F4 - Wiron F1 11:30 u
Kantinedienst: Uijthof/De Greef – Bestuursdienst: Jeugdcommissie
Zondag 17 november:
Aanvang Wedstrijd Vertrek Scheidsrechter
14:00 u Wiron 1 - MOC 1 M. Krop
11:30 u Wiron 2 - Dirkshorn 2 R. Lont
11:30 u Geel Zwart 30 4 - Wiron 3 10:30 u
14:00 u Kleine Sluis VR1 - Wiron VR1 13:00 u
12:00 u SEW VR1 - Wiron VR2 10:45 u
Kantinedienst: Uijthof/De Greef – Bestuursdienst: C.P. Klein
Voetbal SuccesZondag 17 november:
Aanvang Wedstrijd Vertrek Scheidsrechter
14:00 u Succes 1 - De Koog 1
11:30 u DWOW 2 - Succes 2
10:30 u Succes 3 - Grasshoppers 3 P. Singelenberg
10:30 u Succes 4 - Nieuwe Niedorp 3 L. Wierenga
11:00 u Kleine Sluis 3 - Succes 5 10:00 u
14:00 u Succes 6 - Sint Boys 3
10:30 u Succes A1 - Limmen A1 S. Zilic
14:00 u SV Spartanen B2 - Succes B1 12:45 u
10:00 u DESS B1 - Succes B2 8:45 u
Terreindienst: Stephan de Vries & Henk van Eerden
Handbal TonegidoZaterdag 16 november:
Aanvang Thuiswedstrijd Coach
11.30 u Tonegido F1 - Kleine Sluis F1 Marion & Jolanda
scheidsrechters: Amy & Gert
12.15 u Tonegido D1 - DES D1 Monique & Silvia
scheidsrechter: Gert
Aanvang Uitwedstrijd Coach
10:00 u Vrone HC1 - Tonegido HC1 Wim
10:00 u Hugo Girls E1 - Tonegido E1 Jolanda & Linda
Zondag 17 november:
Aanvang Thuiswedstrijd Coach
10.00 u Tonegido E2 - Victoria O E3 Marcel & Laura
scheidsrechter: Noah
11.00 u Tonegido DC1 - ZAP DC2 Wendy & Mariska
scheidsrechter: Gert
12:00 u Tonegido DS2 - Excelsior DS1 Herja & Mirjam
scheidsrechters: Joost & Cor
13:15 u Tonegido/Kleine Sluis HS1 - V.L.C Meinte
14:25 u Tonegido DS1 - Schagen DS2 Flip & Arjen
scheidsrechters: Gert K & Marcel
Aanvang Uitwedstrijd Coach
10:45 u HVS F1 - Tonegido F2 Redmer & Manja
12:15 u JHC DB2 - Tonegido DB1 Mariska
15:40 u KRAS/Volendam HS4 - Kleine Sluis/Tonegido HS1 Niels
Maandag 18 november:
Aanvang Uitwedstrijd Coach
20:00 u Geel Zwart DR2 - Tonegido DR1 Diana
Basketbal Break Out ’88Zaterdag 16 november - Sportcentrum Wieringen:
16:00 u U12 Break Out - MBCA
17:30 u U14 Break Out - JBC
17:30 u U16 Break Out - Mapleleaves
19:00 u Dames Break Out - Mapleleaves
19:00 u Heren Break Out 2 - Anoeta
20:30 u Break Out 1 – MBCA
Zaaldienst: Karen Booy & Sanne Booy
Zaalvoetbal FC FormidoWoensdag 13 november:
20.45 uur Wieringen Formido 4 - Watervogels 6
Vrijdag 15 november:
20.20 uur Wieringen Formido 1 - Harmonie 2
21.10 uur Wieringen Harmonie 6 - Formido 2
21.30 uur Sportlaan Watervogels DA3 - Formido DA1
Zaalvoetbal De HarmonieMaandag 11 november:
19.50 u Lyceum SAZ A Old Stars’77 2 - De Harmonie 3 vertrek 19.00
Woensdag 13 november:
19.00 u Sportlaan FC Pellor 3 - De Harmonie 4 vertrek 18.15
21.35 u Wieringen De Harmonie 5 - HCSC 3
Vrijdag 15 november:
20.40 u Sportlaan Telefonia /CMD Care 1 - De Harmonie 1 vertrek 19.45
19.00 u Wieringen De Harmonie C1 - VIOS C1
19.40 u De Harmonie B1 - Kleine Sluis B1
20.20 u FC Formido 1 - De Harmonie 2
21.10 u De Harmonie 6 - FC Formido 2
Maandag 18 november:
21.10 u Lyceum SAZ B VZN’82 - De Harmonie DA 2 vertrek 19.45