ProgrammaUitgegeven op 10-12-2012 om 00:23 |
link |
bewaar |
printVoetbal WironZaterdag 15 december:
Aanvang Wedstrijd Vertrek
10:00 u Petten F1 - Wiron F1 8:45 u
10:00 u Wiron E2 - DWOW E3
11:15 u Nieuwe Niedorp E2 - Wiron E1 10:15 u
9:00 u Kleine Sluis D2 - Wiron D1 8:00 u
10:45 u SRC C4 - Wiron C1 9:45 u
Bestuursdienst: Jeugdcommissie – Kantinedienst: De Kanjers
Zondag 16 december:
Aanvang Wedstrijd Vertrek Scheidsrechter
14:00 u Wiron 1 - Egmondia 1 R.J. Linstra
14:00 u Wiron 2 - Dirkshorn 2
14:00 u Always Forward VR2 - Wiron VR1 12:45 u
Bestuursdienst: R. Veldhuis – Kantinedienst: De Kanjers
Voetbal SuccesZaterdag 15 december:
Aanvang Thuiswedstrijd Scheidsrechter
9:30 u Succes F5 - Kleine Sluis F3 Rob Klein
11:30 u Succes E4 - FC Den Helder E4 Bobby-Ray Bruinzeel
11:30 u Succes E5 - SRC E4 Tom Sijm
13:30 u Succes D2 - Dirkshorn D1 Maarten de Kort
13:30 u Succes C1 - Texel 94 C1 Peter Singelenberg
Aanvang Uitwedstrijd Vertrek
11:15 u VIOS-W E1 - Succes E1 10:00 u
9:00 u FC Den Helder E2 - Succes E2 8:00 u
11:30 u Texel 94 D5 - Succes D3 9:15 u boot 10:00 u
14:15 u Nieuwe Niedorp C3 - Succes C2 13:00 u
11:45 u Oosterend C1 - Succes C3 9:15 u boot 10:00 u
Terreindienst: Menno Franke & Raymond Leever
Zondag 16 december:
Aanvang Wedstrijd Vertrek Scheidsrechter
14.00 u Dirkshorn 1 - Succes 1
11.00 u Vitesse 22 4 - Succes 2
Succes 3 = vrij
11.00 u Succes 4 - N. Niedorp 4 S. Zilic
11.00 u Succes 5 - Schagen 5 L. Wierenga
Succes Da1 = vrij
12.00 u Hollandia T. A1 - Succes A1 10.45 u
Succes A2 = vrij
11.00 u Andijk B1 - Succes B1 9.45 u
11.00 u Succes B2 - St George B1 H. Hamstra
Terreindienst: Henk van Eerden & Stephan de Vries
Basketbal Break Out ‘88Donderdag 13 december:
20:45 u Heren BV. Aalsmeer - Break Out 1 De Bloemhof Aalsmeer
Zaterdag 15 december:
13:15 u U12 BV. Noordkop - Break Out De Slenk Den Helder
15:00 u U14 BV. Noordkop - Break Out De Slenk Den Helder
15:30 u U18 BV. Amsterdam - Break Out Van Hogendorphal Amsterdam
19:30 u Heren BV. Apollo - Break Out 2 Apollohal Amsterdam
Zondag 16 december
13:00 u Dames Probuild Lions - Break Out Indoorcentrum Landsmeer
Handbal TonegidoZaterdag 15 december:
Aanvang Thuiswedstrijd Coach
10:00 u Tonegido GC3 - Lacom'91 GC3 Monique
Scheidsrechter: Marieke
10:45 u Tonegido DC2 - Petten DC1 Jan
Scheidsrechter: Noah
11.30 u Tonegido E1 - KSV E1 Marion & Jolanda
Scheidsrechters: Nienke & Gert
Aanvang Uitwedstrijd Coach
10:00 u Hollandia T D2 - Tonegido D2 Marcel
11:30 u Vrone DC1 - Tonegido DC1 Wendy & Mariska
13:00 u Con Zelo D1 - Tonegido D1 Jolanda & Linda
19:30 u Olympia DA1 - Tonegido DA1 Herja & Mariska
20:00 u CSV HS3 - Tonegido/Kleine Sluis HS2 Niels
Zondag 16 december:
Aanvang Thuiswedstrijd Coach
12:00 u Tonegido HB1 - Berdos HB1 Arjen & Arthur
Scheidsrechter: Marcel
13:00 u Tonegido DS1 - CSV DS1 Flip & Arjen
Scheidsrechter: M. Glasbergen
14:15 u Tonegido DS2 - Victoria O 2 Berna
Scheidsrechter: Jelle
Aanvang Uitwedstrijd Coach
11:00 u Hugo Girls DB1 - Tonegido DB1 Mariska de Kleine
12:50 u RKDES HS - Tonegido/Kleine Sluis HS1 Meinte
Donderdag 20 december:
Aanvang Thuiswedstrijd Coach
19.00 u Tonegiodo R1 - Victoria O R1 Diana
Scheidsrechter: Jelle
Zaalvoetbal FC FormidoMaandag 10 december:
20.50 uur Lyceum A ONDA 2 - Formido 2
Vrijdag 14 december:
19.40 uur Veerburg ZAP DA1 - Formido DA1
20.30 uur De Ark 1 - Formido 1
20.40 uur Wieringen Formido 4 - Kleine Sluis 3
21.20 uur Formido 3 - HCSC 3
Zaalvoetbal De HarmonieMaandag 10 december:
21.20 u Harenkarspelhal De Ruif B1 - De Harmonie B1 vertrek 18.15 u
Woensdag 12 december:
20.45 u Wieringen De Harmonie 4 - MSV Zeemacht 7
21.35 u De Harmonie 5 - De Rode Hanen 1
Vrijdag 14 december:
20.50 u Lyceum SAZ Old Stars’77 - De Harmonie 2 vertrek 20.00 u
19.00 u Wieringen De Harmonie C1 - DWOW C1
19.50 u De Harmonie A1 - Sparta’67 A1