Springwedstrijden WieringermeerruitersUitgegeven op 30-03-2012 om 19:36 |
link |
bewaar |
printMIDDENMEER - De Wieringermeerruiters organiseerden afgelopen weekeinde springwedstrijden voor paarden en pony’s. Hieronder staan de uitslagen.
Diete Kielstra op Vivaldo
Uitslag paarden - zaterdag 24 maart:
Stijlpunten
Naam Paard Fouten Tijd Barrage barragetijd
Oefenspringen BB 60 cm
Diete Kielstra Bassanova 0 79,71
Oefenspringen BB 80 cm
Nienke Zijlmans Nalika 0 78,20
Bklasse B 1e parcours
1 Diete Kielstra Vivaldo Van Canada 0 4 53,00
12 Julia van Dam Viësto 0 4 48,50
14 Nienke Zijlmans Nalika 4 41,00
Bklasse B 2e parcours
4 Anne Veldboer Zovenge 0 53,50
8 Diete Kielstra Vivaldo Van Canada 0 50,00
9 Julia van Dam Viësto 0 49,00
Springen klasse L 1e parcours
1 Jessica Bruin Barrichello B 0 72,45 0 39,38
10 Anne Veldboer Zulu B 0 74,00 4 40,60
11 Anne Bakker Aoklunmiek 0 71,79 4 46,07
13 Anne Veldboer Zovenge 0 78,67 Uit 12
Springen klasse L 2e parcours
1 Anne Veldboer Zulu B 0 61,69
2 Jessica Bruin Barrichello B 0 70,85 0 63,19
8 Anne Bakker Aoklunmiek 4 69,03
Springen klasse M 1e parcours
1 Jessica Bruin Ulana 0 0 29,59
Prijswinnaars Z springen
Pony’s – zondag 25 maart:
Naam Fouten/stijl
Oefenspringen 40 - 50 cm
Karen Miedema De Mensinghe's Ruben K De Mensinghe’s Rinaldo D 0
Roos Popkema Paco -- B 0
Karen Miedema De Mensinghe's Ruben K De Mensinghe’s Rinaldo D 0
Anne Mansholt Eikenhorst’s Remco -- B 0
Mark Vijverberg Mendels Willeke Linde Hoeve’s Sebastiaan B 4
Anne Mansholt Eikenhorst’s Remco -- C 11
Oefenspringen 60 cm
Mark Vijverberg Mendels Willeke Linde Hoeve’s Sebastiaan C 0
Merel Popkema Mano Mescalero D 2
Anne Hakvoort Moonlight -- D 5
Oefenspringen 70 cm
Anne Hakvoort Moonlight -- D 0
Romy Huisman Viëlla-o Dormello E 0
Merel Popkema Mano Mescalero D 9
Klasse B 1e parcours cat AB
1 Ilse Granneman Mexx Ursae Majoris Winston v.d. Broenenberg B 0 50
Barrage 0 50
3 Roos Popkema Paco -- B 0 45,5
Barrage 0 45,5
Klasse B cat DE
2 Emmely v.d. Kooij Molenhorn's Mario K Wengelo’s Ricardo E 0 51,5
Barrage 0 51,5
3 Romy Huisman Viëlla-o Dormello E 0 50
Barrage 0 50
4 Jamie Beetsma Don Rubin Hoppenhof's Shardon D 0 44
Barrage 0 44
5 Romy vd Wijngaart Fella -- C 2 48,5
klasse B cat CDE
2 Annemiek ten Have Leentje -- C 0 53
3 Romy vd Wijngaart Fella -- C 0 48,5
4 Mark Vijverberg Lady May Flower Sander He.stb.225 C 4 49
3 Jamie Beetsma Don Rubin Hoppenhof's Shardon D 0 46
4 Lisa Miedema Zidane Isam D 0 44
6 Emmely v.d. Kooij Molenhorn's Mario K Wengelo’s Ricardo E 4 56
7 Anne Steltenpool Holthausen Tirion Orlando D 4 50
Klasse L 1e parcours
3 Kerstin vd Schaaf Natasja Shamrock Mr. Oliver C 0 80,26
Barrage 0 41,31
5 Lisa Miedema Zidane Isam D 0 75,98
Barrage 0 45,29
6 Annemiek ten Have Leentje -- C 0 65,41
Barrage 0 46,33
7 Mark Vijverberg Lady May Flower Sander He.stb.225 C 0 67,27
Barrage 0 48,43
Klasse L 2e parcours
2 Kerstin vd Schaaf Natasja Shamrock Mr. Oliver C 0 63,09
Klasse Z en ZZ 1e parcours
1 Anne Mansholt Eikenhorst’s Perry Luckington Leo D 5 82,72
2 Emmely v.d. Kooij North Lake's Amber Carlo E 8 74,78
Klasse Z en ZZ 2e parcours
1 Emmely v.d. Kooij North Lake's Amber Carlo E 0 71,96
3 Anne Mansholt Eikenhorst’s Perry Luckington Leo D 4 62,23