ProgrammaUitgegeven op 23-01-2012 om 01:23 |
link |
bewaar |
printVoetbal WironZaterdag 28 januari:
Aanvang Wedstrijd Vertrek
12:00 u: Wiron F1 - JVC F5
11:00 u: FC Den Helder E8 - Wiron E2 10:00 u
12:30 u: Nieuwe Niedorp C2 - Wiron C1 11:30 u
12:00 u: Wiron MB1 - Spirit 30 MB1
Bestuursdienst: Jeugdcommissie – Kantinedienst: De Kanjers
Zondag 29 januari:
Aanvang Wedstrijd Vertrek
14:00 u: Wiron 1 - DWB 1
12:00 u: Geel Zwart 30 3 - Wiron 2 11:00 u
11:00 u: Wiron 3 - Callantsoog 3
12:00 u: Wiron A1 - VIOS-W A2
Bestuursdienst: F. v.d. Made – Kantinedienst: De Kanjers
Voetbal SuccesZaterdag 28 januari:
Aanvang Wedstrijd Vertrek Scheidsrechter
13:00 u: Victoria O C1 - Succes C1 11:45 u
13:30 u: Succes C2 - Geel Zwart 30 C2 Peter Singelenberg
11:30 u: Succes E1 - JVC E3 Corneel Koorn
11:30 u: Succes E2 - JVC E4 Tom de Waard
10:00 u: HCSC E2 - Succes E3 9:00 u
11:30 u: Succes E4 - FC Den Helder E6 Vincent Vrolijk
11:30 u: Succes E5 - Succes E6 Lars Willeboordse
10:30 u: KSV F1 - Succes F1 9:15 u
9:30 u: Succes F2 - FC Den Helder F4 Kees Posthumus
9:30 u: Succes F3 - Duinrand S F1 Tom Sijm
9:30 u: Succes F4 - Wieringermeer F3 Wim Smit
11:00 u: FC Den Helder F6 - Succes F5 10:00 u
9:30 u: Succes F6 - FC Den Helder F10 Olivier Ham
11:00 u: JVC F8 - Succes F7 10:00 u
Terreindienst: Patrick Mulder / Roy Bügel
Doelen: F-Leiders neerzetten en E-leiders weghalen
Zondag 29 januari:
Aanvang Wedstrijd Vertrek Scheidsrechter
14.00 u: Succes 1 - St. Boys 1 C. v/t Klooster
11.00 u: Succes 2 - Hollandia T. 2 L. Wierenga
11.00 u: Succes 3 - Beemster 3 S. Zilic
12.00 u: JVC 6 - Succes 4 11.00 u
12.00 u: Dirkshorn 4 - Succes 5 10.45 u
Succes Da1 = vrij
11.00 u: Succes A1 - Kolp. Boys A1 H. Hamstra
9.30 u: Koedijk A3 - Succes A2 8.00 u groep 3 rijden
11.15 u: DWB B1 - Succes B1 10.00 u
Woensdag 1 februari:
Aanvang Wedstrijd Vertrek
19:00 u: FC Den Helder D8 - Succes D3 18:00 u
Handbal TonegidoZaterdag 28 januari:
Aanvang Wedstrijd Coach
17:30 u: Dames C-Jeugd Vrone C2 - Tonegido C2 Jan / Michel
20:10 u: Heren (L) U.S. - Tonegido/BKC Meinte
21:00 u: Heren VZV 2 - BKC/Tonegido Piet
Zondag 29 januari:
Aanvang Wedstrijd Coach
11:00 u: E-Jeugd Tonegido E1 - DES E1 Marcel
Scheidsrechter: Noah
11:45 u: Dames C-Jeugd Tonegido C3 - JHC C2 Annemarie
Scheidsrechter: Chantal
12:30 u: D-Jeugd Tonegido D1 - DSO D2 Monique
Scheidsrechter: Marieke
13:15 u: Dames Senioren Tonegido 2 - Petten 1 Berna
Scheidsrechter: M. Glasbergen
14:30 u: Heren B-Jeugd Tonegido B1 - Lotus B1 Wim / Arjen
Scheidsrechter: Vincent
13:00 u: Dames Senioren Valken Alpha Tours 1 - Tonegido 1 Bertus
14:45 u: D-Jeugd VZV D1 - Tonegido D2 Jolanda / Linda
15:15 u: Dames B-Jeugd ZAP B4 - Tonegido B1 Mariska
Donderdag 2 februari:
Aanvang Wedstrijd Coach
21:30 u: Dames Recreanten Koedijk R2 - Tonegido R1 Diana
Zaalvoetbal De HarmonieWoensdag 25 januari:
20.30 u: Wieringen De Harmonie 5 - Old Stars’77 6
Vrijdag 27 januari:
18.50 u: Wieringen De Harmonie C1 - FC de Ruif D1
19.30 u: Wieringen De Harmonie B1 - VIOS B1
20.10 u: De Harmonie DA1 - MSV Zeemacht DA5
21.00 u: De Harmonie 4 - De Harmonie 3
Maandag 30 januaei:
19.00 u: Multitreffer Sparta ’67 C2 - De Harmonie C1 vertrek 18.15 u
Zaalvoetbal FC FormidoWoensdag 25 januari:
19.30 uur KIM Sierduiven DA1 - Formido DA
21.20 uur Wieringen Formido 5 - WHVB 2
Vrijdag 27 januari:
20.10 uur Lyceum A Watervogels 2 - Formido 2
20.35 uur De Brug WHVB 3 - Formido 4
19.00 uur Trefpunt JVC 1 - Formido 3
20.40 uur Telefonia 1 - Formido 1