ProgrammaUitgegeven op 23-10-2011 om 23:54 |
link |
bewaar |
printVoetbal WironZaterdag 29 oktober:
9:00 uur: LSVV F7 - Wiron F1 vertrek 7:50 u
12:00 uur: Wiron E2 - JVC E7
12:00 uur: Wiron E1 - Oudesluis E1
12:00 uur: HCSC D2 - Wiron D1 vertrek 11:00 u - Rijdersgroep 1
12:00 uur: Nieuwe Niedorp C2 - Wiron C1 vertrek 11:00 u
14:00 uur: Wiron MB1 - Dirkshorn MB1
14:00 uur: Wiron 2 (ZA - Medemblik 5
Kantinedienst Floddersteam; Bestuursdienst Jeugdcommissie
Zondag 30 oktober:
14:00 uur: Nieuwe Niedorp 1 - Wiron 1 vertrek 12:30 u
14:00 uur: Wiron 2 - VZV 2
11:00 uur: Kaagvogels 3 - Wiron 3 vertrek 10:00 u
12:00 uur: Wiron A1 - Kaagvogels A1
10:00 uur: Dirkshorn DA1 - Wiron DA1 vertrek 11:00 u - Rijdersgroep 3
Kantinedienst Floddersteam; Bestuursdienst B. Nieuwenhuizen
Voetbal SuccesZaterdag 29 oktober:
Aanvang Wedstrijd Vertrek Scheidsrechter
13.30 u: Succes C1 BKC/SVAP 74 C1 Peter Singelenberg
12.00 u: Con Zelo C2 Succes C2 10.45 u
11.00 u: JVC D1 - Succes D1 10.00 u
11.30 u: Texel 94 D2 Succes D2 9.45 u boot 10.30 u.
13.30 u: Succes D3 - VIOS-W D3 Corneel Koorn
11.30 u: Succes E1 - Reiger Boys E2 Ben v.d. Kooij
9.00 u: FC Den Helder E3 Succes E2 8.00 u
11.30 u: Succes E4 - Wieringermeer E3 Klaas Dekker
10.00 u: Flevo E3G - Succes E5 9.00 u
11.30 u: Succes E6 - Nieuwe Niedorp E5 Lars Verfaille
11.15 u: Nieuwe Niedorp F1 Succes F1 10.00 u
9.30 u: Succes F2 - SRC F3 Kees Posthumus
9.00 u: JVC F3 - Succes F3 8.00 u
9.30 u: Succes F4 - Schagen F3 Bobby-Ray Bruynzeel
10.00 u: Wieringerwaard F2 Succes F5 9.00 u
9.30 u: Succes F6 - Con Zelo F3 Olivier Ham
Terreindienst: Aart Doesburg / Renι de Kort
Doelen: F-leiders neerzetten en E-leiders weghalen
Zondag 30 oktober:
Aanvang Wedstrijd Vertrek Scheidsrechter
14.00 u: Succes 1 - Graftdijk 1 R. Hartog
11.00 u: Succes 2 - Zon Zelo 2 S. Zilic
11.00 u: Succes 3 - De Blokkers 4 R. Letter
11.00 u: VIOS W 5 - Succes 4 9.45 u
11.00 u: Succes 5 - JVC 7 H. Hamstra
12.00 u: Winkel Da2 - Succes Da1 10.45 u
11.00 u: BKC/SVAP A1 - Succes A1 10.00 u groep 3 rijden
14.00 u: Succes A2 - VIOS W A2 T. Tijsen
10.00 u: VVS 46 B1 - Succes B1 8.45 u
Zaalvoetbal De HarmonieVrijdag 28 oktober:
19.00 u: De Doorbraak VIOS 79 B1 De Harmonie B1 vertrek 18.15 u
21.30 u: t Trefpunt FC Mouse 1 - De Harmonie 3 vertrek 20.45 u
20.30 u: Veerburg FC De Ark 1 De Harmonie 1 vertrek 19.45 u
18.50 u: Wieringen De Harmonie C1 Sparta C1
19.30 u: De Harmonie DA1 MSV Zeemacht DA4
20.20 u: De Harmonie 2 - ZAP 2
21.10 u: De Harmonie 5 - MSV Zeemacht 6
22.00 u: De Harmonie 4 - Formido Wieringen 2
Basketbal Break Out 88Donderdag 27 oktober:
Heren 1 21.15 uur: BC Apollo - Break Out 1 Apollohal Amsterdam
Zaterdag 29 oktober:
U12 11.00 uur: Noordkop - Break Out De Slenk Den Helder
U16 15.30 uur: Maple Leaves - Break out De Waterakkers Heemskerk
Heren 2 20.45 uur: Early Bird - Break Out 2 Karekiet Purmerend
Zondag 30 oktober:
U14 14.30 uur: De Marels - Break Out Koninghal Den Burg
Dames 16.30 uur: The Reds - Break Out Apollohal Amsterdam
Handbal TonegidoZaterdag 29 oktober:
Aanvang Wedstrijd Coach
10.00 u: E-jeugd Tonegido E1 Geel Zwart E1 Marcel
Scheidsrechters: Noah & Gert
10.45 u: D-jeugd Tonegido D1 Geel Zwart D1 Marco / Monique
Scheidsrechter: Marieke
11.30 u: Dames C-jeugd Tonegido C3 DES C1 Robert Kleimeer
Scheidsrechter: Chantal
10.00 u: D-jeugd Zwaluwen K D1 Tonegido D2 Jolanda / Linda
17.30 u: Dames B-jeugd Olympia B1 - Tonegido B1 Mariska
21.00 u: Heren BKC/Tonegido - VVW/t Fortuin 2 Piet Steigstra
Zondag 30 oktober:
Aanvang Wedstrijd Coach
12.00 u: Dames senioren Tonegido 2 - Geel Zwart 3 Berna
13.15 u: Dames A-jeugd Tonegido A1 - Hollandia T A2 Herja
14.15 u: Heren (L) Tonegido/BKC - U.S. Meinte Boersma
Scheidsrechters: Kager / Tuinman Anna Paulowna
10.55 u: Heren B-jeugd Arsitos B2 - Tonegido B1 Wim / Arjen
13.15 u: Dames senioren Westfriezen 1 Tonegido 1 Bertus
15.15 u: Dames C-jeugd ZAP C3 - Tonegido C1 Wendy / Mariska
Maandag 31 oktober:
Aanvang Wedstrijd Coach
20.00 u: Recreanten Geel Zwart - Recreanten 1 Diana
Zaalvoetbal FC FormidoWoensdag 26 oktober:
20.30 uur: Veerburg BKC 3 Formido 3
20.30 uur: Wieringen Formido 4 Old Stars 3
Vrijdag 28 oktober:
18.50 uur: De Brug VZN DA2 - Formido DA1
22.00 uur: Lyceum B MTW 1 - Formido 5
19.40 uur: Sportlaan United 1 - Formido 1
22.00 uur: Wieringen Harmonie 4 Formido 2
SchoolhandbalWoensdag 26 oktober sporthal Hippolytushoef jongens:
13.00 u Henricus - De Marske 14.50 u De Marske - De Dentele
13.10 u Om de Oost - De Branding 15.00 u Henricus - Oosterland
13.20 u De Dentele Oosterland 15.10 u Alvitlo - De Branding
13.30 u De Marske - Alvitlo 15.20 u Om de Oost - De Dentele
13.40 u Om de Oost Henricus 15.30 u De Marske - Oosterland
13.50 u De Branding - De Dentele 15.40 u De Branding - Henricus
14.00 u Oosterland - Alvitlo 15.50 u Alvitlo - De Dentele
14.10 u De Marske - Om de Oost 16.00 u Oosterland - Om de Oost
14.20 u Henricus - De Dentele 16.10 u De Branding - De Marske
14.30 u Oosterland - De Branding 16.20 u Alvitlo - Henricus
14.40 u Om de Oost - Alvitlo 16.35 u Prijsuitreiking in de kantine
Hengelsportvereniging WieringenZondag 30 oktober: 5e Kant/Competitiewedstrijd, verzamelen 7.15
Stroe/paalscherm; hoogwater 11.15