Henk Werkhoven blijft concurrentie nipt voor
Uitgegeven op 07-05-2011 om 18:23  |  link  |  bewaar  |  print

WIERINGEN - Afgelopen donderdag werden er door 10 Wieringer duivenliefhebbers van postduiven-vereniging Wieringer Expresse 312 duiven ingezonden voor de wedvlucht vanaf het Noord Franse Laon. Het aantal van 312 is een record voor dit jaar. Zaterdagmorgen werden de duiven gelost om 8.15 uur boor een vlucht van ongeveer 385 km naar Wieringen. Een duif van Henk Werkhoven was de snelste.

Door de wind zouden de verschillen aan de top wel eens klein kunnen zijn. Na berichten uit de voorhand bleken de duiven toch een mooie snelheid te maken. Dat bleek ook wel want tussen de eerste drie duiven zat maar 35 seconden verschil. Henk Werkhoven deed de trukendoos open en de duivenmelkers van de Klieftstraat, Alexander de Groote en Jaap Engel hadden nipt het nakijken. Henk won zodoende de eerst Midfondvlucht en ging met de bloemen huiswaarts.


Henk Werkhoven met zijn topper

De laatste prijsduif werd door Dick Letter geklokt om 12.40 uur. De beloning van de laatste prijsduif was een attractieprijs en Dick ontving hem lachend Simon Boersen ontvingen ook een attractieprijs. Tijdens het afslaan waren bijna alle duiven thuis, de laatkomers hebben nog even wat werk te verzetten deze week want donderdag as staat de eerste fondvlucht al op het programma (meer de 500 km). Vrijdag is het ook inkorven voor de snelheidsduivels voor de volgende vitesse vlucht.
Voorlopige uitslag:
Henk Werkhoven 1,4,15,24,30,36,37,41,47,68
Alexander de Groote & Zn. 2,11,14,32,44,46,51,54,58,59,62,63
Jaap Engel 3,5,6,8,9,42,49,61,72
Simon Boersen 7,10,31,39,40
Nandor Hartog 12,29,56
Dick Letter 13,16,17,18,23,25,28,33,38,43,45,48,50
52,53,55,57,60,64,65,66,67,70,71,73,75,76,78
Wouter Jorna 19,21,26,27,34,35,74,77
Jan Kuut 20,22
Henk Tigchelaar 79


(advertentie)
Uw warme bakker!
(advertentie)
Occasions
Citroen C3 1.6 e-HDi Airdream
€ 5.445,-

Te koop VW Golf Automaat
€ 13.990,-

Algemeen nieuws:
Algemeen internetnieuws:
Algemeen wetenschapsnieuws:
Wieringer historie:
Ton trekt de kar...... Randmeer flop - Klik op de foto voor een grotere versie en meer informatie...