Uitslagen en sportprogramma
Uitgegeven op 12-01-2011 om 16:07  |  link  |  bewaar  |  print

WIERINGEN - Uitslagen en programma's sportverenigingen.

Zondag is de derby Succes - Wiron afgelast!!

hv Tonegido

Programma 22 januari thuis
8148 14:00 C-Jeugd Tonegido C1 Hollandia T C1 Ria en Mariska Cor
8393 14:45 C-Jeugd Tonegido C3 George St. C3 Michel en Jan Chantal
Programma 22 januari uit
8768 16:15 D-Jeugd Con Zelo D1 Tonegido D1 Marco en Monique

Programma 23 januari thuis
6625 11:30 Dames 2 Tonegido 2 Hugo Girls 2 Berna NHV
6894 12:45 Dames 1 Tonegido 1 Niedorp 1 Bertus Minnes NHV
7283 14:00 Heren 2 Tonegido 2 Lacom'91 2 Piet Steigstra NHV
Programma 23 januari uit
9454 10:30 E-Jeugd Zap E1 Tonegido E1 Jolanda
10695 11:00 B-Jeugd Blinkert B1 Tonegido B1 Wim en Arjen
9765 11:00 C-Jeugd Berdos C2 Tonegido C2 Wendy en Mariska
7510 12:45 A-Jeugd JHC A2 Tonegido A2 Herja
1480 13:30 Heren 1(L) LRC Tonegido/BKC Jacco Noordhoek
7587 14:15 A-Jeugd Excelsior A1 Tonegido A1 Arjan


sjoelclub DAS RAAK

Uitslagen dinsdag 11 jan. sjoelclub DAS-RAAK
Score over 14 partijen / hoogste worp

1 ) Gerrit Tichelaar 1886/144
2 ) Janny Mennen 1595/124
3 ) Geert Snakenborg 1593/129
4 ) Joke Visser 1511/128
5 ) Hilda de Kort 1474/124
6 ) Bert Mennen 1441/132
7 ) Ingrid Konings 1440/124
8 ) Oktje Staats 1408/127
9 ) Grietje de Jong 1374/122
10) Hieke Koning 1322/110
11) Marina Hille 1241/106
12) Ans Bugel 1178/128
13) Jill Woort 1178/102


v.v. Wiron

15 januari
10:00 Wiron E2 -JVC E7
12:00 Wiron E1 -Succes E2
14:00 Wiron MB1 -Schagen MB1
14:00 Wiron 2 (ZA) -BOL 3

16 januari
9:30 11:00 Hollandia T B3 -Wiron B1 TUITJENHORN rijdersgroep 1
12:00 Wiron DA1 -Flevo DA1
12:00 Wiron 3 -Vesdo 3
10:00 Wiron 2 -Succes 2
12:30 14:00 Succes 1 -Wiron 1 HIPPOLYTUSHOEF
Kantinedienst: Floddersteam
Bestuursdienst: C.P. Klein

Jeugd Zaalvoetbaltoernooi v.v. Wiron 2011

Zondag 16 januari a.s. is er voor de pupillen en junioren van Wiron een zaalvoetbaltoernooi in sporthal `t Kroaienest te Den Oever. Dit jaarlijks terugkerende evenement wordt altijd in het begin van het nieuwe jaar door de jeugdcommissie georganiseerd. De hele wironjeugd kijkt hier altijd naar uit en de opkomst is daardoor dan ook altijd uitstekend. De hele dag staat in het teken van de Jeugd met veel voetbalspektakel, -acties en vele spannende wedstrijden.

Om 9.30 uur beginnen de F en E- pupillen, alle pupillen kunnen zich inschrijven vanaf
09.00 uur tot 09.15 uur. ( ook niet-leden die eens willen voetballen mogen meedoen). Iedereen wordt ingedeeld, de wedstrijden beginnen om 9.30 uur en de prijsuitreiking vind om 11.45 uur plaats.
Vanaf 11.00 uur tot 11.15 uur kunnen de MB1, D1 en D2- pupillen zich inschrijven, de wedstrijden beginnen om 11.30 uur en de prijsuitreiking is om 14.45 uur.
Let Op: Wel je eigen kleding meenemen! Toeschouwers zijn natuurlijk altijd zeer welkom.

HARDLOPERS

Op Zondag 9 Januari hebben weer een aantal Wieringers meegedaan aan de Halve (21.1Km) en kwart (10.5km) Marathon van Egmond. De omstandigheden waren goed, wel stond er een stevige zuidwesten wind, waarvan de lopers vooral op het strand last van hadden.

Hieronder de uitslagen, zou jij dit op Wieringer Nieuws en in de Wieringer Courant willen zetten.

Halve (21.1 km) Marathon.
Paul Nieuwenhuizen 1:28:11
Jan Metselaar 1:33:14
Gelt van der Veen 2:10:35

Kwart (10.5 km) Marathon:
Edwin Nieuwenhuizen 48:32
Lennart Buis 54:14
Johan Meijer 55:56
Karin Halfweg-Bosma 1:17:49

VV SUCCES

Wedstrijdprogramma van zondag 16 januari

Succes 1 - Wiron 1 Afgelast
Wiron 2 - Succes 2 10.00 uur
Succes 3 = Vrij
Succes 4 - BKC 3 11.00 uur H. Hamstra
Succes 5 = Vrij
Succes Da1 - SRC Da1 14.00 uur ??????
Succes A1 - Schagen A1 11.00 uur S.Zilic
Always Forward B1 - Succes B1 09.15 uur
Vertrek 08.00 uur Groep 3 rijden
Succes B2 - Winkel B1 11.00 uur P. Singelenberg


Wedstrijd 18 januari Aanvang Vertrek Scheidsrechter
Succes D1 - Geel Zwart 30 D1 18:30 Peter Singelenberg
Terreindienst: René de Kort

ZVV KLINK DE HARMONIE

Veerburg Maandag 17 Januari Vertrel 20.45 uur
21.25 BKC 4 - FC OA Klink/De Harmonie 3

hv Tonegido

Programma 16 januari thuis
7316 13.00 Heren BKC/Tonegido VVW 2 Janne van Excel NHV
6406 14:15 A-Jeugd Tonegido A2 Csv A2 Herja Joost
7463 15:30 A-Jeugd Tonegido A1 Lacom'91 A1 Arjan Joost

Programma 16 januari uit
10008 9:45 C-Jeugd Koedijk C1 Tonegido C3 Michel en Jan
8460 10:00 C-Jeugd Bkc C1 Tonegido C1 Ria en Mariska
10693 12:45 B-Jeugd Lacom'91 B1 Tonegido B1 Wim en Arjen
6844 13:00 Dames 1 Valken Alpha Tours 1 Tonegido 1 Bertus Minnes
7228 13:15 Dames 2 Westfriezen 2 Tonegido 2 Berna
1546 15:00 Heren (L) KRAS/Volendam 3 Tonegido/BKC Jacco Noordhoek

Programma 19 januari thuis
10307 20:30 Recreanten Tonegido R1 Dso R1 Diana Lont Joost

zvv Formido

(advertentie)
(advertentie)
Occasions
Citroen C3 1.6 e-HDi Airdream
€ 5.445,-

Toyota Yaris 1.0 Aspiration 5drs
€ 5.345,-

Algemeen nieuws:
Algemeen internetnieuws:
Algemeen wetenschapsnieuws:
Wieringer historie:
Gasthuisweg Den Oever - Klik op de foto voor een grotere versie en meer informatie...