Sportuitslagen tot en met 28 februari en programma (nu ook met visnieuws!)Uitgegeven op 03-03-2010 om 09:10 |
link |
bewaar |
printWIERINGEN - De uitslagen, nieuws en het sportprogramma. Vanaf nu kunt u hier ook de aankondigingen van de visverenigingen aantreffen.
WIRON
6-maart Wiron E2 DWOW E3 10.00
Wiron F1 Hollandia T F4 10.00
Opperdoes Za3 Wiron Za2 13.00 14.30
Berkhout MD 1 Wiron MD1 9.30 11.00
BKC E2 Wiron E1 8.00 9.00
DTS F7 Wiron F2 8.00 9.00
Wiron D1 VRIJ
7-maart Wiron 1 Geel Zwart 1 14.00 B K Bosschieter
Wiron B1 De Valken B1 11.00
JVC 2 Wiron 2 9.45 11.00
Flevo Da 1 Wiron Da1 13.00 14.00
Wiron 3 VRIJ
Kantine Ploeg De Kroaien
Bestuurs Dienst J Hegeman
BREAK OUT
De uitslag en het programma van de basketbal.
Heren 2 - SVU 58 - 59 (na verlenging)
Programma:
donderdag 4 maart:
19.00 uur GMB Volendam - Dames De Seinpaal Volendam
Zaterdag 6 maart:
12.00 uur Noordkop - Mix U12 De Slenk Den Helder
15.30 uur BV Amsterdam - Heren 1 Van Hogendorphal Amsterdam
16.00 uur HBC 1 - Mix U14-1 Sportcentrum Waardergolf Heerhugowaard
Zondag 7 maart (inhaalprogramma):
14.30 uur Wiringherlant - Heren 2 Zuiderzeehal Wieringerwerf
14.30 uur Wiringherlant - Mix U14-2 Zuiderzeehal
ZVV FORMIDO
Op Vrijdag 5 maart wordt de zaalvoetbalderby tussen Klink/harmonie en Fc Formido Wieringen weer gespeeld. Formido maakt tot nu toe een goed seizoen door, het bezet de 4e plaats in de hoofdklasse, ook al heeft het op dit moment te kampen met een paar blessures. Voor Klink/Harmonie loopt het seizoen moeilijker, zij missen het hele seizoen al wat vaste basisspelers en zijn nog niet uit de degradatiezone. Aanvang van de wedstrijd is om half 9, en wordt gespeeld in de sporthal op Wieringen.
Overige wedstrijden
vrijdag 5 maart sportcentre den Helder 21.40 uur
VVV58 6 - Formido 2
vrijdag 5 maart Veerburg 21.20 uur
de Ark 3 - Formido 3
maandag 8 maart sportcentre den Helder 20.50 uur
Formido 1 - Zeemacht 3
HSV WIERINGEN
Zondag 21 maart eerste kant/competitiewedstrijd.
Om 07.00 verzamelen bij Noordburen hoogwater om 11.14uur (zeewedstrijd vanaf de kant) Na afloop prijsuitreiking harmonieus op de dijk.
VV SUCCES
Wedstrijd 6-3-2010 Aanvang Vertrek Scheidsrechter
Succes C1 - Texel 94 C1 13:30 Thomas Tijsen
Succes C2 - Duinrand S C2 13:30 Peter Singelenberg
ZAP D1 - Succes D1 11:00 10.00 uur
HCSC D2 - Succes D2 10:00 9.00 uur
Vesdo D1 - Succes D3 10:30 9.15 uur
Succes E1 - Koedijk E2 13:30 Corneel Koorn
Succes E2 - SVAP 74 E1 11:30 Stan Kok
SRC E4 - Succes E3 10:15 9.15 uur
Succes E4 - Helder Den FC E7 11:30 Merijn Kok
Winkel E4 - Succes E5 10:00 8.45 uur
Succes F1 - Schagen F1 9:30 Tom de Waard
SRC F4 - Succes F2 9:00 8.00 uur
Succes F3 - Flevo F1G 11:30 Maarten de Kort
Succes F4 - Schagen F3 9:30 Donny Huiberts
Succes F5 - ZAP F3 9:30 Ben van der Kooij
Sint Boys F4 - Succes F6 10:00 8.45 uur
Succes F7 - Hollandia T F8 9:30 Klaas Dekker
Terreindienst: Ben vd Esschert/Dirk Jan Metselaar
Doelen: F-leiders neerzetten en E-leiders opruimen
Wedstrijdprogramma van zondag 7 maart
Succes 1 - DTS 1 14.00 uur W. v. Dorsselaer
Succes 2 = Vrij
Succes 3 - SRC 4 11.00 uur S. Zilic
Succes 4 - Zeemacht 3 11.00 uur L. Wierenga
Succes 5 - Oudesluis 2 11.00 uur H. Hamstra
de Koog Da1 - Succes Da111.45 uurVertrek 09.45 uur Boot 10.30 uur
Koedijk A2 - Succes A114.00 uurVertrek 12.30 uur Groep 3 rijden
Succes B1 - Hugo Boys B1 14.00 uur P. Singelenberg
de Valken B2 - Succes B211.30 uurVertrek 10.00 uur Groep 1 rijden
Dirkshorn Da1 - Succes Da1 4 - 0
Restant afgelast.
Uitslagen zaterdag 27 februari
Succes C1 - Hollandia T C1 3 - 4
Succes E1 - Den Helder E4 7 - 0
Schagen D1 - Succes D1 1 - 2
ConZelo C2 - Succes C2 14 - 0
TONEGIDO
De uitslagen:
ARC - Heren 1 30 - 21
A1 meisjes - Koedijk 17 - 10
Heren 1 - Hercules 2 27- 21
Dames 2 - Westfriezen 3 18 - 11
Hierbij het programam voor het komend weekeinde.
Uitwedstrijden 06 maart
16.15 Lacom '91 - E 1 gemengd Lacom Marco Hoekstra
19.45 Lacom '91 - Heren 1 NHV Joost Bakker
Thuiswedstrijden 07 maart
10.00 D2 meisjes - ZAP 2 Ilse Monique en Jolanda
11.00 B1 meisjes - Quick 1 Joost Tineke Slaghekke
12.00 C1 jongens - C2 meisjes Kaylee Wim/Mariska/Wendy
12.45 Dames 2 - Quick 2 Joost Berna Wagenaar
14.00 Dames 1 - Koedijk 1 Vincent Douwe de Jonge
15.15 A2 meisjes - Schagen Joost Petra Doesburg
Uitwedstrijden 07 maart
11.45 DSO - D1 meisjes DSO Miranda en Michel
13.30 Blinkert 2 - Heren 2 NHV Piet Steigstra
13.45 Excelsior - A1 meisjes Excelsior Arjan Slaghekke
14.30 Geel Zwart 2 - C1 meisjes Geel Zwart Ria en Mariska
Recreanten 10 maart
20.00 Recreanten 1 - DSO Vincent Diana
Lont