Uitslagen weekend en programma voor de komende weekUitgegeven op 27-01-2010 om 17:25 |
link |
bewaar |
printWIERINGEN - Uitslagen en programma.
ZVV FORMIDO
programma
Sporthal Wieringen
18.50 uurFormido 2 - WHVB 3
19.40 uurFormido 1 - Telefonia 1
uitslagen
MTW 3 - formido 2 6-6
WHVB 3 - Formido 3 4-8
dames
Zeemacht 4 - Formido 7-6
Hoofdklasse
HCSC 1 - Formido 1 2-5
Old stars 3 - Klink 1 1-5
WHVB 1 - de Ark 1 3-12
Noordkop 2 - Noordkop 1 5-4
stand
1 MSV Zeemacht 3 12-28
2 Old Stars'77/Houtkooper Isolatie Techniek 3 12-25
3 Telefonia/CMD Care 1 12-22
4 Formido Wieringen 1 13-21
5 BKC 1 13-19
6 SV Noordkop/Reus Sport 1 13-19
7 FC De Ark/Jan Groot Keukenimport 1 13-17
8 ZVV United 1 10-15
9 WGW'73/KSG 2 11-15
10 SV Noordkop/Reus Sport 2 12-10
11 FC OA Klink/De Harmonie 1 11-8
12 WHVB 1 12-8
13 HCSC 1 13-6
BREAK OUT BASKETBAL
Mix U12 - HLB 9 - 46
Mix U14-1 - Wiringherlant 65 - 38
Mix U14-2 - Rebound 0 - 86
Dames - US 13 - 60
Heren 2 - Anoeta 35 - 50
Heren 1 - BV Aalsmeer 36 - 100
Programma zaterdag 30 januari:
Vanaf 08.30 uur tot 13.00 uur Basketbaltoernooi voor de Wieringer basisscholen
13.30 uur Enkhuizen Dames recreanten toernooi tegen Enkhuizen, Hoppers 1 en Hoppers 2
15.30 uur BV Amsterdam - Heren 1 Amsterdam Van Hogendorphal
16.00 uur HBC 1 - Mix U14-2 Heerhugowaard Sportcentrum Waard
Zondag 31 januari:
12.00 uur US6 - Heren 2 Amsterdam Sporthal Wibaut
TONEGIDO
Thuiswedstrijden 30 januari
Geen programma
Uitwedstrijden 30 januari
10.00 BKC 1 - D1 meisjes BKC Miranda en Michel
12.15 JHC 3 - C1 meisjes JHC Ria en Mariska
19.00 Lacom ’91 2 - Heren 2 NHV Piet Steigstra
Thuiswedstrijden 31 januari
12.00 Dames 1 - Vrone 1 H. Dalbke Douwe de Jonge
13.20 Heren 1 - De Blinkert NHV Joost Bakker
14.30 Dames 2 - Valken 2 Joost Berna Wagenaar
15.45 A1 meisjes - SEW 2 Joost Arjan Slaghekke
Uitwedstrijden 31 januari
11.00 DSO 2 - D2 meisjes DSO Jolanda en Monique
11.00 Valken 4 - B1 meisjes Valken Tineke Slaghekke
15.30 JHC 2 - A 2 meisjes JHC Petra Doesburg
03 februari
20.00 Recreanten 1 - Lacom '91 1 Vincent Diana Lont
Petten 1 - Recreanten 1 09 - 15
E1 gemengd - BKC 1 08 - 08
C2 meisjes - Zuidermeer 1 04 - 08
Heren 2 - HCV ’90 24 - 19
KSV 2 - B1 meisjes 10 - 00
HVS 1 - A2 meisjes 21 - 13
ZAP 5 - C1 jongens 09 - 03
UDSV - Heren 1 23 - 18
VV SUCCES
Westfriezen D1 – Succes D1 uitslag 2-2.
Wedstrijd 30 januari Aanvang Vertrek Scheidsrechter
Succes C1 - Hollandia T C1 11.30 uur Peter Singelenberg
Con Zelo C2 - Succes C2 13.30 uur 12.15 uur
HCSC D2 - Succes D3 10.00 uur 9.00 uur
Succes E1 - Helder Den FC E3 11.30 uur Stan Kok
Helder Den FC E6 - Succes E3 9.00 uur 8.00 uur
Succes F1 - HCSC F1 9.30 uur Vincent Vrolijk
Succes F4 - Succes F2 9.30 uur Lars Willeboordse
Oudesluis F2 - Succes F5 9.30 uur 8.30 uur
Wieringermeer F3 - Succes F7 9.00 uur 8.15 uur
Terreindienst: Ben vd Esschert/Dirk Jan Metselaar
Doelen: F leiders neerzetten en E leiders opruimen
Wedstrijdprogramma van zondag 31 januari
Succes 1 - DTS 1 14.00 uur W.C v. Dorsselaer
Succes 2 - VIOS W. 3 11.00 uur
Succes 3 - SRC 4 11.00 uur
Oosterend 2-Succes 4 14.00 uur Vertrek 11.45 uur Boot 12.30 uur
Watervogels 2 -Succes 5 12.00 uur Vertrek 10.45 uur
de Koog Da1-Succes Da1 14.00 uur Vertrek 11.45 uur Boot 12.30 uur
Koedijk A2-Succes A114.00 uur Vertrek 12.30 uur Groep 1 rijden
Succes B1 - Grasshoppers B1 14.00 uur
Succes B2 - Spartanen B2 11.00 uur
VV WIRON
30-jan 75508 Wiron Za 2 Alcmaria V Za 14.00
30-jan SEW MD 1 Wiron MD1 10.45 12.00
31-jan 38451 Wiron 1 Geel Zwart 1 14.00 PK Bosschieter
31-jan JVC 2 Wiron 2 9.45 11.00
31-jan Flevo Da1 Wiron Da1 13.00 14.00
31-jan SSV B1 Wiron B1 10.45 12.00
Kantine Ploeg De Kanjers
Bestuurs Dienst CP Klein