Uitslagen en programma voor 5 en 6 december sportverenigingen
Uitgegeven op 02-12-2009 om 10:26  |  link  |  bewaar  |  print

WIERINGEN - Het weekend komt er aan, de programma's en uitslagen.


VV WIRON

5-dec Wiron Za 2 Opperdoes Za3 14.00
6-dec Wiron 2 Geel Zwart 3 14.00
6-dec Wiron Da1 Callantsoog Da1 12.00
6-dec DTS 1 Wiron 1 12.15 14.00 E Jansen
6-dec Schagen 4 Wiron 3 13.00 14.00

REST VRIJ


PROGRAMMA SUCCES

Wedstrijdprogramma van zondag 6 december


Texel 94 1 - Succes 1 14.00 uur J. Wijs
St. Boys 2 - Succes 2 11.30 uur
Succes 3 - Foresters 5 11.00 uur S. Zilic
Succes 4 = Vrij
Oudesluis 2 - Succes 5 11.00 uur
Vertrek 10.00.
Succes Da1 - Den Helder Da1 14.00 uur S. de Vries
Succes A1 - DWOW A1 11.00 uur P. Singelenberg
VVS 46 B1 - Succes B1 10.00 uur
Vertrek 08.45 uur Groep 2 rijden
Succes B2 - Medemblik B2 11.00 uur L. Wierenga


Wedstrijd 5 december Aanvang Vertrek Scheidsrechter
Succes F4 - Oudesluis F1G 11.30 uur Maarten de Kort
VZV C1 - Succes C1 13.00 uur 11.45 uur
Succes C2 - Duinrand S C2 11.30 uur Peter Singelenberg
Terreindienst : René de Kort
Assistentie doelen : F leiders neerzetten en E leiders opruimen


BREAK OUT '88 BASKETBAL

BV Lely - Dames 41 - 17
ProBuild Lions - Heren 2 58 - 36
JBC/Noorderhaven - Mix U14-1 44 - 51

Komend weekend is er geen programma vanwege de goedheilig man.

TONEGIDO

Recreanten 1 - Zwaluwen K 09 - 02
C2 meisjes - C1 jongens 05 - 11
C1 meisjes - Geel Zwart 2 19 - 02
E1 gemengd - Lacom 2 06 - 01
D1 meisjes - Olympia 04 - 02
B1 meisjes - BKC 1 07 - 11
A2 meisjes - HVS 12 - 13
A1 meisjes - Koedijk 17 - 11
Koedijk 1 - Dames 1 06 - 16
Quick 2 - Dames 2 31 - 12
Hercules 2 - Heren 1 34 - 17

Thuiswedstrijden 06 december
11.00 E1 gemengd - Vrone 1 Naomi Marco Hoekstra
11.45 C1 jongens - Berdos 2 Cor Wim Tijsen
12.30 A2 meisjes - Schagen 1 Joost Petra Doesburg
13.45 Heren 1 - Lacom 1 NHV Joost Bakker
Recreanten 09 december
22.00 DSO - Recreanten 1 DSO Diana Lont

VV WIRON

Wiron D1 Texel 94 D3 afg
Wiron E1 VZV E2 afg
Wiron F2 ZAP F3 afg
Vrone Za3 Wiron Za2 afg
Dindua MD1 Wiron MD1 afg
Winkel F2 Wiron F1 afg
Wiron 2 Succes 2 4-0
Wiron 3 BKC 3 1-5
Wiron B1 Castricum B1 1-4
Bergen 1 Wiron 1 1-3
Succes Da1 Wiron Da1 afg

5e KLASSE A KNVB

DTS - Sint Boys (St.Maarten) - Afg
JVC - Succes 2-0
Texel 94 - Con Zelo - Afg
Bergen - Wiron 1-2
Koog (de) - VZV - Afg
Geel Zwart 30 - Duinrand S 2-3

programma
DTS - Wiron
Duinrand S - Sint Boys (St.Maarten)
Texel 94 - Succes
Bergen - VZV
Koog (de) - Con Zelo
Geel Zwart 30 - JVC

stand
1. JVC 11 8 1 2 25
2. Con Zelo 10 7 3 0 24
3. Texel 94 10 7 1 2 22
4. DTS 10 7 0 3 21
5. Duinrand S 11 6 3 2 21
6. VZV 10 5 3 2 18
7. Wiron 11 3 3 5 12
8. Koog (de) 10 3 2 5 11
9. Sint Boys (St.Maarten) 10 3 1 6 10
10. Succes 11 3 0 8 9
11. Bergen 11 1 1 9 5
12. Geel Zwart 30 11 0 2 9 2

ZVV FORMIDO

programma
vrijdag 4 december
Sport centre Den Helder
20.00 uur
TZV - Formido (dames)
20.50 uur
vertrek 20.00 uur
Noordkop 2 - Formido 1
Wieringen
19.40 uur
Formido 2 - BKC 6
20.30 uur
Formido 3 - Old stars 8

uitslagen
Watervogels 4 - Formido 2 1-10
TZV 1 - Formido 1 6-1
uitslagen hoofdklasse
Formido 1 - Noordkop 1 5-4
Klink 1 - BKC 1 7-4
Zeemacht 3 - de Ark 1 6-3
Old stars 3 - WHVB 1 5-1
Telefonia 1 - Noordkop 2 3-6


stand
1 MSV Zeemacht 3 7- 19
2 Old Stars'77/Houtkooper Isolatie Techniek 3 8- 19
3 ZVV United 1 7- 15
4 Telefonia 1 7- 13
5 Formido Wieringen 1 7- 10
6 SV Noordkop/Reus Sport 1 8- 10
7 BKC 1 8- 10
8 FC De Ark/Jan Groot Keukenimport 1 8- 8
9 WGW'73/KSG 2 6- 6
10 SV Noordkop/Reus Sport 2 7- 6
11 FC OA Klink/De Harmonie 1 7- 5
12 HCSC 1 8- 3
13 WHVB 1 6- 1

VV SUCCES ZONDAG

Uitslagen van zondag 29 november


JVC 1 - Succes 1 2 - 0
Wiron 2 - Succes 2 4 - 0
Succes 3 - de Koog 2 Afgelast
Succes 4 = Vrij
Succes 5 - BKC 4 Afgelast
Succes Da1 - Wiron Da1 Afgelast
Succes A1 - Schagen A1 Afgelast
Succes B1 - Winkel B1 Afgelast
Succes B2 - Always Forward B2 Afgelast

PROGRAMMA SUCCES

Wedstrijd 5 december Aanvang Vertrek Scheidsrechter
Succes F4 - Oudesluis F1G 11.30 uur Maarten de Kort
VZV C1 - Succes C1 13.00 uur 11.45 uur
Succes C2 - Duinrand S C2 11.30 uur Peter Singelenberg
Terreindienst : René de Kort
Assistentie doelen : F leiders neerzetten en E leiders opruimen


BREAK OUT '88 BASKETBAL

BV Lely - Dames 41 - 17
ProBuild Lions - Heren 2 58 - 36
JBC/Noorderhaven - Mix U14-1 44 - 51

Komend weekend is er geen programma vanwege de goedheilig man.

TONEGIDO

Recreanten 1 - Zwaluwen K 09 - 02
C2 meisjes - C1 jongens 05 - 11
C1 meisjes - Geel Zwart 2 19 - 02
E1 gemengd - Lacom 2 06 - 01
D1 meisjes - Olympia 04 - 02
B1 meisjes - BKC 1 07 - 11
A2 meisjes - HVS 12 - 13
A1 meisjes - Koedijk 17 - 11
Koedijk 1 - Dames 1 06 - 16
Quick 2 - Dames 2 31 - 12
Hercules 2 - Heren 1 34 - 17

Thuiswedstrijden 06 december
11.00 E1 gemengd - Vrone 1 Naomi Marco Hoekstra
11.45 C1 jongens - Berdos 2 Cor Wim Tijsen
12.30 A2 meisjes - Schagen 1 Joost Petra Doesburg
13.45 Heren 1 - Lacom 1 NHV Joost Bakker
Recreanten 09 december
22.00 DSO - Recreanten 1 DSO Diana Lont

VV WIRON

Wiron D1 Texel 94 D3 afg
Wiron E1 VZV E2 afg
Wiron F2 ZAP F3 afg
Vrone Za3 Wiron Za2 afg
Dindua MD1 Wiron MD1 afg
Winkel F2 Wiron F1 afg
Wiron 2 Succes 2 4-0
Wiron 3 BKC 3 1-5
Wiron B1 Castricum B1 1-4
Bergen 1 Wiron 1 1-3
Succes Da1 Wiron Da1 afg

5e KLASSE A KNVB

DTS - Sint Boys (St.Maarten) - Afg
JVC - Succes 2-0
Texel 94 - Con Zelo - Afg
Bergen - Wiron 1-2
Koog (de) - VZV - Afg
Geel Zwart 30 - Duinrand S 2-3

programma
DTS - Wiron
Duinrand S - Sint Boys (St.Maarten)
Texel 94 - Succes
Bergen - VZV
Koog (de) - Con Zelo
Geel Zwart 30 - JVC

stand
1. JVC 11 8 1 2 25
2. Con Zelo 10 7 3 0 24
3. Texel 94 10 7 1 2 22
4. DTS 10 7 0 3 21
5. Duinrand S 11 6 3 2 21
6. VZV 10 5 3 2 18
7. Wiron 11 3 3 5 12
8. Koog (de) 10 3 2 5 11
9. Sint Boys (St.Maarten) 10 3 1 6 10
10. Succes 11 3 0 8 9
11. Bergen 11 1 1 9 5
12. Geel Zwart 30 11 0 2 9 2

ZVV FORMIDO

programma
vrijdag 4 december
Sport centre Den Helder
20.00 uur
TZV - Formido (dames)
20.50 uur
vertrek 20.00 uur
Noordkop 2 - Formido 1
Wieringen
19.40 uur
Formido 2 - BKC 6
20.30 uur
Formido 3 - Old stars 8

uitslagen
Watervogels 4 - Formido 2 1-10
TZV 1 - Formido 1 6-1
uitslagen hoofdklasse
Formido 1 - Noordkop 1 5-4
Klink 1 - BKC 1 7-4
Zeemacht 3 - de Ark 1 6-3
Old stars 3 - WHVB 1 5-1
Telefonia 1 - Noordkop 2 3-6


stand
1 MSV Zeemacht 3 7- 19
2 Old Stars'77/Houtkooper Isolatie Techniek 3 8- 19
3 ZVV United 1 7- 15
4 Telefonia 1 7- 13
5 Formido Wieringen 1 7- 10
6 SV Noordkop/Reus Sport 1 8- 10
7 BKC 1 8- 10
8 FC De Ark/Jan Groot Keukenimport 1 8- 8
9 WGW'73/KSG 2 6- 6
10 SV Noordkop/Reus Sport 2 7- 6
11 FC OA Klink/De Harmonie 1 7- 5
12 HCSC 1 8- 3
13 WHVB 1 6- 1

VV SUCCES ZONDAG

Uitslagen van zondag 29 november


JVC 1 - Succes 1 2 - 0
Wiron 2 - Succes 2 4 - 0
Succes 3 - de Koog 2 Afgelast
Succes 4 = Vrij
Succes 5 - BKC 4 Afgelast
Succes Da1 - Wiron Da1 Afgelast
Succes A1 - Schagen A1 Afgelast
Succes B1 - Winkel B1 Afgelast
Succes B2 - Always Forward B2 Afgelast
(advertentie)
Slagerij Ottens
(advertentie)
Occasions
Toyota Yaris 1.0 Aspiration 5drs
€ 5.345,-

Toyota Yaris 1.3 VVTi Luna inclusief afleverkosten
€ 3.995,-

Algemeen nieuws:
Algemeen internetnieuws:
Algemeen wetenschapsnieuws:
Wieringer historie:
Oliehandel B. Zuur - Klik op de foto voor een grotere versie en meer informatie...