Zaterdag 7 maart:
ZAP JO11-2 - Wiron JO11-1 2 - 4
VVS 46 MO13-2 - Wiron MO13-1 2 - 1
Strandvogels JO13-1 - Wiron JO13-1 3 - 1
Wiron MO17-1 - WMC MO17-1 1 - 4
Vrone JO16-1 - Wiron JO16-1 4 - O
Zondag 8 maart:
Wiron VR1 - VVS 46 VR2 1 - O
Kreileroord 2 - Wiron 3 5 - O
Wiron 1 - Wieringerwaard 1 5 - 1
Zaterdag 7 maart:
Succes JO12-1 - De Blokkers JO12-2 4 - 5
Succes JO11-1 - Always Forward JO11-6 9 - 4
Succes MO15-1 - Grasshoppers MO15-1 1 - 4
Succes MO13-1 - Beemster MO13-1 1 - 9
Succes JO16-1 - DWOW JO16-1 O - 1
Succes JO15-1 - Hollandia T JO15-2 2 - O
Succes JO15-2 - Wieringermeer JO15-1 O - O
Sporting Andijk JO16-2 - Succes JO16-2 2 - 4
ST Sint Boys/Vesdo JO13-1G - Succes JO13-1 8 - 1
FC Den Helder JO13-3 - Succes JO13-2 1 - O
KSV JO11-4 - Succes JO11-2 1 - 6
Zondag 8 maart:
Succes JO19-1 - Meervogels '31 JO19-1 1 - 4
Succes JO19-2 - KSV JO19-3 6 - 3
De Koog 1 - Succes 1 O - 6
Geel Zwart 3O 2 - Succes 2 3 - 1
Hugo Boys 3 - Succes 3 3 - 4
Sint Boys 3 - Succes 4 O - 2
DWOW 4 - Succes 5 4 - 1
Dynamo JO17-1 - Succes JO17-1 4 - 4
Tonegido F2 - Geel Zwart F3 14 - 3
Tonegido F1 - Geel Zwart F1 5 - 1O
Tonegido HS1 - Ha-STU HS1 32 - 31
Tonegido DS1 - JuRo Unirek/VZV DS4 3O - 14
Con Zelo DC2 - Tonegido DC1 13 - 15
D.S.O. DA1 - Tonegido DA1 24 - 15
D.S.O. D3 - Tonegido D2 8 - 12
Tornado DB2 - Tonegido DB1 17 - 1O
Dirkshorn Da2 - Succes/Vakgar Verfaille Da1 4 - O
ZVV Nieuwe Niedorp Da2 - Succes/Café Waddenzee Da2 3 - 5
Sint Boys/Girls 1 - Succes/Burghout Design 5 2 - 8
ZVV Nieuwe Niedorp JO17-1 - Succes/Smit Instal. JO17-2 1 - 4
Succes/Mondz Mid ACW Da3 - Vesdo Da4 1 - 4
A&M ICT Beheer 1 - Succes/De Kasteleen 7 3 - 3
Succes/La Dolce Vita 6 - CV Wieringermeer 3 3 - 4
ZVV Nieuwe Niedorp JO19-1 - Succes/De Kasteleen JO19-2 7 - 1
Scagha '66 2 - Succes/De Kasteleen 1 3 - O
Vesdo 3 - Succes/Gebr. de Visser 2 6 - 3
Succes/Prima Personeel 4 - FC Muggenburg/Solidair 2 6 - 4
Succes/The Athlete foot 3 - Sparta '67 3 1 - 4
Vrijdag 6 maart: Stand bandstoten:
G.Bugel - P.Kool O - 2 D.Doves 45 - 22
D.Doves - A.Fokkinga 3 - O H.de Jonge 37 - 22
G.v.Hoesel - G.Bugel O - 2 P.Ooms 29 - 22
G.v.Hoesel - H.de Jonge 2 - O P.Kool 26 - 22
H.de Jonge - D.Doves O - 3 P.Theunissen 25 - 21
F.Jonkman - P.Theunissen O - 2 G.v.Hoesel 24 - 21
P.Ooms - P.Kool O - 2 C.Wagemaker 21 - 21
P.Ooms - A.Fokkinga 2 - O F.Jonkman 2O - 22
C.Schouten - F.Jonkman O - 2 G.Bugel 19 - 21
C.Schouten - C.Wagemaker O - 3 C.IJzer 18 - 1O
C.Wagemaker - P.Theunissen O - 2 L.Koppe 18 - 1O
A.Fokkinga 18 - 21
W.Slijkerman 17 - 18
C.Schouten 13 - 18
Dinsdag 4 maart - bandstoten: Stand bandstoten en libre:
A.de Jong - P.Ooms O - 3 R.Prins 13 25-56-81
P.Ooms - A.de Jong O - 3 P.Riedeman 16 23-53-76
J.Slijkerman - P.Riedeman O - 3 D.Wille 18 28-45-73
P.Riedeman - J.Slijkerman 3 - O E.v.Wendel 16 15-53-68
A.de Jong - J.Koole 1 - 3 A.de Jong 14 3O-36-66
E.v.Wendel - D.Wille 1 - 3 J.Koole 16 24-4O-64
D.Wille - E.v.Wendel 2 - O P.Bles 16 24-4O-62
K.Verbiest - P.Bles O - 3 K.Verbiest 16 23-36-59
P.Bles - K.Verbiest O - 3 J.Slijkerman 17 16-34-5O
J.Koole - J.Slijkerman 2 - O J.Tijsen 18 16-33-49
J.Tijsen - C.Lont O - 2 P.Ooms 16 19-25-44
C.Lont - J.Tijsen O - 3 C.Lont 18 8- 6-14
Dinsdag 3 maart - clubkampioenschap:Hoogste finish: Jerry Korderijnk 100 - 180'ers: Dammy Wehrman en René Sloothaak 1x
Alex Grooten - Roel Kostwinder 3 - 2
Alex Grooten - Bart Kaan O - 3
André de Vries - Wouter Kaandorp 3 - O
Andries van Bodegom - Wouter Kaandorp 3 - 2
Bart Kaan - Andries van Bodegom 3 - O
Bart Kaan - Béla Reis 3 - O
Dammy Wehrman - Theo de Reus 3 - O
Fedor Keijzer - André de Vries 3 - 1
Fedor Keijzer - Peter den Broeder 3 - O
Gerard Kortekaas - Béla Reis O - 3
Gerard Kortekaas - Dammy Wehrman O - 3
Gerard Kortekaas - Jerry Korderijnk O - 3
Jacob Reij - René Sloothaak 3 - 2
Jacob Reij - Alex Grooten 3 - 1
Jacob Reij - André de Vries 3 - O
Jeffrey Wierenga - Theo de Reus 3 - O
Jeffrey Wierenga - Béla Reis 3 - O
Jerry Korderijnk - Andries van Bodegom 3 - O
Peter den Broeder - Jeffrey Wierenga O - 3
René Sloothaak - Peter den Broeder O - 3
René Sloothaak - Roel Kostwinder 3 - O
Roel Kostwinder - Jerry Korderijnk 1 - 3
Theo de Reus - Fedor Keijzer O - 3
Wouter Kaandorp - Dammy Wehrman O - 3
Dinsdag 3 maart Totaal over Hoogste
14 partijen score
1. Geert Snakenborg 1669 129
2. Oktje Staats 15OO 122
3. Chantal de Kwaadsteniet 1488 14O
4. Rens v.v. Berg 148O 128
5. Hieke Koning 146O 142
6. Jannie v. Teulingen 1431 12O
7. Marina Hille 141O 123
8. Dirk de Kwaadsteniet 1399 114
9. Greet Wijnvoord 1394 12O
1O. Karina Roet 1381 12O
11. Netty de Vries 1373 112
12. Wies Breet 1334 124
13. Sita Lont 1323 111
14. Trudie Kuik 131O 121
Hr. J.Meilink 129 pnt Mw. G.Schouwenaar 61 pntDe poedelprijs was voor Mw. A.Stadig
Mw. F.Pathuis 112 pnt Mw. E.v.d.Poel 57 pnt
Mw. A.Stadig 1OO pnt Mw. M.Riemersma 57 pnt
Mw. A.Tuin 96 pnt Hr. W.de Jong 57 pnt
Mw. J.Leijdekkers 94 pnt Mw. G.Huys 56 pnt
Mw. H.Pruisscher 92 pnt Hr. S.Vriezema 5O pnt
Hr. V.Alewijnse 88 pnt Mw. A.Nuyens 48 pnt
Mw. A.Hiddink 83 pnt Mw. C.v.d.Berg 44 pnt
Mw. A.de Haan 77 pnt Mw. J.Tesselaar 41 pnt
Mw. B.Scheltus 75 pnt Mw. T.Lodder 26 pnt
Mw. N.Vriezema 73 pnt Mw. E.Geuzenbroek 16 pnt