UitslagenUitgegeven op 15-01-2020 om 12:20 |
link |
bewaar |
printVoetbal SuccesZaterdag 18 januari:
Succes JO16-2 - Blokkers JO16-2 O - 2
Succes JO15-2 - JVC JO15-3 1 - 8
Succes JO13-1 - Kleine Sluis JO13-2G 4 - O
Nieuwe Niedorp JO16-1 - Succes JO16-1 5 - O
BOL JO15-2 - Succes JO15-1 1 - 9
KGB JO12-3 - Succes JO11-1 O - 11
Zondag 19 januari:
Succes 3 - Sint Boys 2 3 - 3
Succes 4 - Callantsoog 2 3 - 1
Succes JO19-2 - VZV JO19-1 5 - 2
Texel 94 2 - Succes 2 4 - 1
Spirit '3O JO19-1 - Succes JO19-1 7 - 1
Handbal TonegidoMaandag 13 januari:
Meteoor DMW1 - Tonegido DMW1 13 - 21
Zaterdag 18 januari:
Tonegido F2 - Kleine Sluis F2 4 - 2
Tonegido F1 - Westfriesland/SEW F 13 - 9
Tonegido D1 - Kleine Sluis D1 9 - 13
Tonegido D2 - D.W.O.W. D2 4 - 19
J.H.C. DC1 - Tonegido DC1 25 - 16
B&B Healthcare/WHC-Hercules HS2 - Tonegido HS1 22 - 16
Zondag 19 januari:
Tonegido DB1 - KSV DB1 12 - 16
Tonegido HS2 - Kleine Sluis HS1 19 - 28
Tonegido DS1 - Hugo Girls DS1 22 - 22
Zaalvoetbal SuccesSucces/Oceanwide JO17-1 - Vios '79 JO17-1 5 - O
Dirk Barten, Hyundai Da1 - Succes/Café Waddenzee Da2 3 - 5
Succes/Mondz Mid ACW Da3 - Sparta '67 Da5 6 - 1
Succes/Vakgar.Verfaille Da1 - Dirkshorn Da1 5 - 3
Sint Boys/Girls 2 - Succes/De Kasteleen 7 4 - 1
Succes/De Kasteleen JO19-2 - Old Stars '77 JO19-2 11 - 3
Geveltje / Pand 5 JO17-1 - Succes/Smit Instal. JO17-2 3 - 4
Succes/Gebr.de Visser 2 - Salao '85/Regiobank 1 2 - 2
Succes/De Kasteleen 1 - Alkmaarsche Boys 1 3 - 7
Sparta '67 2 - Succes/The Athlete foot 3 2 - 9
Succes/Prima Personeel 4 - FCS-United 2 2 - 5
Biljartclub RKBCVrijdag 17 januari: Stand bandstoten:
G.Bugel - P.Ooms O - 2 D.Doves 19 - 1O
D.Doves - W.Slijkerman O - 3 H.de Jonge 18 - 1O
G.v.Hoesel - L.Koppe O - 3 P.Kool 18 - 1O
H.de Jonge - L.Koppe 2 - O P.Theunissen 15 - 8
H.de Jonge - K.Schouten O - 2 G.Bugel 12 - 1O
F.Jonkman - G.v.Hoesel 3 - 1 K.Schouten 1O - 8
F.Jonkman - P.Kool O - 2 L.Koppe 1O - 8
P.Kool - G.Bugel 2 - O P.Ooms 1O - 1O
P.Ooms - K.Schouten 3 - O W.Slijkerman 8 - 8
W.Slijkerman - C.Wagemaker 2 - O F.Jonkman 8 - 1O
P.Teunissen - D.Doves 3 - O G.v.Hoesel 8 - 1O
P.Theunissen - C.Wagemaker 2 - O C.IJzer 7 - 4
C.Wagemaker 6 - 8
A.Fokkinga 5 - 6
Biljartclub HippoBandstoten 15 januari: Stand bandstoten + libre:
J.Slijkerman - A.de Waard O - 3 R.Prins 59
A.de Waard - J.Slijkerman O - 2 E.v.Wendel 57
R.Prins - J.Koole 3 - 1 P.Riedeman 55
E.v.Wendel - J.Koole 2 - O D.Wille 48
A.de Jong - K.Verbiest 3 - 1 A.de Jong 42
K.Verbiest - A.de Jong 1 - 3 J.Koole 41
D.Wille - P.Riedeman 3 - O K.Verbiest 38
P.Riedeman - D.Wille 2 - O J.Slijkerman 36
P.Ooms - C.Lont 2 - O P.Bles 36
C.Lont - P.Ooms 2 - O J.Tijsen 33
P.Bles - E.v.Wendel 2 - O P.Ooms 27
E.v.Wendel - P.Bles 2 - O A.de Waard 26
C.Lont 8
Dartclub WieringenDolle Dinsdag - 14 januari:
André de Vries - Gerard Kortekaas 3 - O
André de Vries - Peter den Broeder 3 - 2
Andries van Bodegom - Jacob Reij 1 - 3
Andries van Bodegom - Wouter Kaandorp O - 3
Béla Reis - Dave Gangelhof 1 - 3
Dave Gangelhof - Jerry Korderijnk 3 - 2
Fedor Keijzer - Jurgen Brand 3 - O
Gerard Kortekaas - Theo de Reus 3 - O
Gerard Kortekaas - Robert Beer O - 3
Jerry Korderijnk - Peter den Broeder 3 - 1
Jurgen Brand - Dave Gangelhof 3 - 1
Jurgen Brand - Béla Reis 1 - 3
Martijn Veld - Béla Reis 2 - 3
Martijn Veld - Wouter Kaandorp O - 3
Peter den Broeder - Andries van Bodegom 1 - 3
Pieter Rozenhart - Sijmen Hijlkema 3 - O
Pieter Rozenhart - Jacob Reij 1 - 3
René Sloothaak - Fedor Keijzer 2 - 3
Robert Beer - Pieter Rozenhart 3 - 2
Robert Beer - Jacob Reij O - 3
Sijmen Hijlkema - Fedor Keijzer O - 3
Sijmen Hijlkema - Jerry Korderijnk O - 3
Theo de Reus - René Sloothaak O - 3
Theo de Reus - Martijn Veld 2 - 3
Wouter Kaandorp - André de Vries 3 - O
Hoogste finish: Jurgen Brand 96 - 180'ers: Jacob Reij en Wouter Kaandorp, beiden 1x
Sjoelclub DAS–RAAKDinsdag 14 januari Totaal over Hoogste
14 partijen score
1. Oktje Staats 1592 128
2. Ineke Wagemaker 1554 141
3. Geert Snakenborg 155O 123
4. Jannie v. Teulingen 1463 122
5. Hieke Koning 1456 128
6. Greet Wijnvoord 1439 126
7. Marina Hille 1423 128
8. Trudie Kuik 1414 123
9. Karina Roet 1399 128
1O. Sita Lont 1275 114
11. Wies Breet 1249 1O8