ProgrammaUitgegeven op 09-12-2019 om 07:16 |
link |
bewaar |
printVoetbal SuccesZaterdag 14 december:
Aanvang Thuiswedstrijd Scheidsrechter
11:3O u Succes JO13-2 - Koedijk JO13-4 Antoon Vrolijk
12:3O u Succes JO1O-1 - VZV JO1O-1 Mark Rotgans
13:OO u Succes JO13-1 - VIOS W JO13-2 Harm Helder
14:OO u Succes JO16-1 - Buitenboys JO16-1 Dennis Foekema
14:OO u Succes JO16-2 - Dirkshorn JO16-1 Maarten de Kort
Terreindienst: Dirk Basjes & Maurice Dirks
Aanvang Uitwedstrijd Vertrek
11:15 u Hollandia T JO15-2 - Succes JO15-2 1O:OO u
1O:OO u Geel Zwart JO1O-2 - Succes JO1O-2 9:OO u
9:3O u Flevo JO9-1 - Succes JO9-1 8:45 u
11:3O u Sint Boys JO8-1 - Succes JO8-1 1O:3O u
14:OO u Winkel JO8-1 - Succes JO8-2 13:OO u
Zondag 15 december:
Aanvang Thuiswedstrijd Scheidsrechter
11:OO u Succes 3 - ZAP 4 Coen Wolthuizen
11:OO u Succes 5 - Wieringerwaard 2 Lupko Wierenga
Terreindienst: Marco Dikken, Gerrit Kulsdom & John Hoekstra
Aanvang Uitwedstrijd Vertrek
14:OO u Medemblik 1 - Succes 1 12:3O u
Scheidsrechter Edwin Ferron
14:OO u FC Den Helder 6 - Succes 4 13:OO u
9:3O u KSV JO19-1 - Succes JO19-1 8:15 u
Voetbal WironZaterdag 14 december:
Aanvang Thuiswedstrijd
1O:OO u Wiron JO9-1 - DWB JO9-1
1O:OO u Wiron JO8-1 - Schagen United JO8-5
12:OO u Wiron JO13-1 - Nieuwe Niedorp JO13-2
12:OO u Wiron MO13-1 - FC Den Helder MO13-1
14:OO u Wiron MO17-1 - Purmerend MO17-2
Aanvang Uitwedstrijd
9:OO u Dirkshorn JO9-2 - Wiron, JO9-2G
Zondag 15 december:
Aanvang Thuiswedstrijd
11:OO u Wiron 3 - FC Den Helder 7
12:45 u Wiron VR1 - KGB VR2
14:OO u Wiron 2 - DWOW 3
Handbal TonegidoZaterdag 14 december:
Aanvang Thuiswedstrijd - Sporthal Wieringen
1O:OO u Tonegido F1 - Hollandia T F1
1O:OO u Tonegido F2 - Hollandia T F2
1O:45 u Tonegido D1 - Geel Zwart D1
Zondag 15 december:
Aanvang Thuiswedstrijd - Sporthal Wieringen
11:OO u Niedorp D2 - Tonegido D2
De zaal van Niedorp is bezet!
12:OO u Tonegido HS2 - WeHaVe HS1
13:15 u Tonegido DS1 - Con Zelo DS1
Aanvang Uitwedstrijd Accommodatie
1O:4O u H.V.S. DC1 - Tonegido DC1 Molentocht
12:OO u D.T.S. '48 DA1 - Tonegido DA1 De Sluis
13:3O u IMTO Benelux/Hellas HS2 - Tonegido HS1 Hellashal
Maandag 16 december:
Aanvang Uitwedstrijd Accommodatie
19:OO u Kleine Sluis DMW2 - Tonegido DMW1 Veerburg
Basketbal Break Out '88Zaterdag 14 december:
Aanvang Wedstrijd Sporthal
16:3O u Alkm.Guardians - Break Out '88 Dames U18 Hoornse Vaart Alkmaar
18:15 u Derba 3 - Break Out '88 Mix U16 Oosterven De Rijp
19:45 u Hillegom'85 - Break Out '88 Heren De Vosse Hillegom
12:OO u Racing Beverwijk - Break Out '88 U12 De Walvis Beverwijk
Zaalvoetbal SuccesMaandag 9 december:
Aanvang Wedstrijd Sporthal
19:OO u Succes/Smit Instal. JO17-2 - ZVV Nieuwe Niedorp JO17-1 Wieringen
Woensdag 11 december:
Aanvang Wedstrijd Sporthal
19:5O u Kleine Sluis JO19-1 - Succes/De Kasteleen JO19-2 Veerburg
2O:4O u Kleine Sluis/Verheul 3 - Succes/Prima Personeel 4 Veerburg
2O:45 u Succes/Café Waddenzee Da2 - Sparta '67 Da4 Wieringen
21:3O u ZVAP 1 - Succes/La Dolce Vita 6 Veerburg
21:35 i Succes/The Athlete foot 3 - Noord West Interieur 1 Wieringen
Donderdag 12 december:
Aanvang Wedstrijd Sporthal
2O:4O u Winkel 2 - Succes/De Kasteleen 7 Niedorphal
Maandag 16 december:
Aanvang Wedstrijd Sporthal
19:OO u Succes/Oceanwide JO17-1 - Scagha '66 JO17-2 Wieringen
19:3O u Zeemacht 7 - Succes/Burghout Design 5 De Brug