Uitslagen
Uitgegeven op 06-11-2019 om 17:59  |  link  |  bewaar  |  print

Voetbal Wiron
Zaterdag 9 november:
SVW 27 JO16-1 - Wiron JO16-1 9 - 0
Wiron JO13-1 - HCSC JO13-2 1 - 6
Flevo JO12-2 - Wiron JO12-1 5 - 3
Wiron JO11-1 - HCSC JO11-1 2 - 3
Wiron JO9-1 - Sporting Andijk JO9-3 9 - 6
FC Den Helder JO9-4 - Wiron JO9-2G 12 - 0
ZAP JO8-1 - Wiron JO8-1 5 - 5
Wiron MO17-1 - SV Spartanen MO17-1 6 - 6
Sporting Andijk MO13-1 - Wiron MO13-1 3 - 1
Zondag 10 november:
Wiron 2 - Con Zelo 4 4 - 2
Kleine Sluis 5 - Wiron 3 1 - 6
De Zouaven VR1 - Wiron VR1 3 - 1


Voetbal Succes
Zaterdag 9 november:
Succes JO11-2 - FC Den Helder JO11-3 5 - 8
Succes JO1O-1 - Schagen United JO1O-4 2 - 9
Succes JO8-2 - Schagen United JO8-6 4 - 8
Succes JO13-1 - Con Zelo JO13-1 2 - 5
Succes JO12-2 - Duinrand S JO12-1 O - 6
Succes MO15-1 - Westfriezen MO15-1 1 - 2
Succes JO16-1 - HSV JO16-3 4 - 1
Succes JO15-2 - HCSC JO15-2 O - 1
AFC 34 JO16-3 - Succes JO16-2 afgelast
HCSC JO15-1 - Succes JO15-1 3 - 1
ZAP JO13-2 - Succes JO13-2 1 - 4
Schagen United JO12-5 - Succes JO12-1 5 - 4
Kleine Sluis JO11-1 - Succes JO11-1 2 - O
Schagen United JO1O-5 - Succes JO1O-2 15 - 1O
Kaagvogels JO9-1 - Succes JO9-1 O - 1
DWOW JO8-1 - Succes JO8-1 4 - O
Zondag 1O november:
Succes 3 - Hollandia T 3 3 - 3
Succes 4 - Oudesluis 3 7 - 1
Succes 5 - Oudesluis 2 2 - 1
Succes JO19-2 - ZAP JO19-2 3 - 1
Succes JO17-1 - Swift JO17-3 13 - O
Geel Zwart 3O 1 - Succes 1 2 - 2
Woudia 2 - Succes 2 3 - 1
Spirit'3O JO19-1 - Succes JO19-1 afgelast


Basketbal Break Out '88
Onze Gezellen - Break Out '88 Mix U12     59 -  8
K.T.C. 3 - Break Out '88 Heren 56 - 54
Mapleleaves 2 - Break Out '88 Heren U20 69 - 3O
Hillegom'85 - Break Out '88 Mix U16 43 - 48


Zaalvoetbal Succes
Succes/S.de Koning JO19-1   - Callantsoog JO19-1               7 - 4
Succes/The Athlete foot 3 - Zvv de Ruif/Zohip 4 3 - O (BNO)
Succes/De Kasteleen 1 - White Stones 2 1 - 4
Succes/Prima Personeel 4 - Salao '85/Regiobank 2 1 - 2
Vesdo Da2 - Succes/Mondzorg M'Meer/ACW Da3 4 - O
Kaagvogels 1 - Succes/La Dolce Vita 6 3 - 4
Succes/Vakgar Verfaille Da1 - Schagen United Da2 O - 1
Succes/Cafe Waddenzee Da2 - Winkel Da2 8 - 1
Kleine Sluis/Vledder 6 - Succes/Kaan Transport 8 5 - 5
FC Bejo 1 - Succes/De Kasteleen 7 4 - 5
Succes/Smit Instal. JO17-2 - Salao '85/Regiob JO17-4 8 - 3
Salao '85/Regiob JO17-2 - Succes/Oceanwide JO17-1 3 - 5
Zvv de Ruif/Zohip 5 - Succes/Burghout Design 5 4 - 4


Biljartclub RKBC
Vrijdag 8 november:                   Stand libre:
G.Bugel - H.de Jonge 2 - O G.v.Hoesel 37 - 21
D.Doves - P.Kool O - 2 D.Doves 36 - 22
A.Fokkinga - G.v.Hoesel 2 - O P.Theunissen 33 - 23
G.v.Hoesel - G.Bugel O - 3 F.Jonkman 32 - 26
H.de Jonge - W.Slijkerman 1 - 3 W.Slijkerman 3O - 24
F.Jonkman - W.Slijkerman O - 2 K.Schouten 28 - 18
L.Koppe - D.Doves O - 2 P.Kool 27 - 23
P.Ooms - F.Jonkman O - 2 G.Bugel 27 - 24
P.Theunissen - L.Koppe 2 - O C.IJzer 25 - 14
P.Theunissen - P.Ooms O - 3 H.de Jonge 24 - 2O
C.Wagemaker - P.Kool O - 2 C.Wagemaker 23 - 14
A.Fokkinga 22 - 25
P.Ooms 19 - 21
L.Koppe 12 - 21


Biljartclub Hippo
Woensdag 6 november:                  Stand libre:
C.Lont - P.Riedeman O - 3 P.Riedeman 16 - 36
P.Riedeman - C.Lont 3 - O D.Wille 18 - 33
A.de Jong - A.de Waard 3 - O R.Prins 14 - 32
A.de Waard - A.de Jong 3 - O E.v.Wendel 16 - 31
J.Koole - J.Slijkerman O - 3 J.Koole 17 - 27
J.Slijkerman - J.Koole 1 - 3 K.Verbiest 18 - 25
R.Prins - P.Ooms 2 - O P.Bles 16 - 25
P.Ooms - R.Prins O - 3 J.Slijkerman 18 - 24
P.Bles - E.v.Wendel 3 - 1 A.de Jong 16 - 23
E.v.Wendel - P.Bles 1 - 3 A.de Waard 14 - 16
D.Wille - K.Verbiest 3 - 1 P.Ooms 12 - 15
K.Verbiest - D.Wille O - 3 J.Tijsen 9 - 13
A.de Jong - P.Ooms 3 - O C.Lont 18 - 5
P.Ooms - A.de Jong O - 2


Dartclub Wieringen
Dinsdag 5 november - Clubkampioenschap:
Alex Grooten - Jacob Reij 1 - 3
André de Vries - Bart Kaan O - 3
Andries van Bodegom - Dave Gangelhof 3 - 1
Béla Reis - Gerard Kortekaas 3 - 1
Béla Reis - Wim Harms O - 3
Dammy Wehrman - Alex Grooten 3 - 2
Fedor Keijzer - Roel Kostwinder 3 - 1
Jerry Korderijnk - Dammy Wehrman 3 - 2
Peter den Broeder - Theo de Reus 3 - 2
Pieter Rozenhart - Jurgen Brand 3 - 2
Roel Kostwinder - René Sloothaak 1 - 3
Wim Harms - Jeffrey Wierenga 2 - 3
Béla Reis - Jeffrey Wierenga O - 3
Fedor Keijzer - Theo de Reus 1 - 3
Gerard Kortekaas - André de Vries 1 - 3
Jacob Reij - Andries van Bodegom 3 - O
Jerry Korderijnk - Bart Kaan 3 - O
Jurgen Brand - Peter den Broeder 3 - 1
Pieter Rozenhart - Alex Grooten 1 - 3
René Sloothaak - Dave Gangelhof 1 - 3
Hoogste finish : Dammy Wehrman en Jeffrey Wierenga 128 - 180'ers: Jeffrey Wierenga en Andries van Bodegom 1x


Sjoelclub DAS–RAAK
Dinsdag 5 november       Totaal over  Hoogste
14 partijen score
1. Geert Snakenborg 1589 127
2. Ineke Wagenmaker 1544 127
3. Rens v.d Berg 15O1 125
4. Hieke Koning 1431 121
5. Oktje Staats 14O7 124
6. Greet Koning 1327 1O8
7. Trudie Kuik 1311 1O6
8. Marina Hille 13O1 12O
9. Wies Breet 1182 1O9
1O. Jutta Vriezema 1149 1O6
11. Sita Lont 1127 124
(advertentie)
(advertentie)
Poll:
Roetveeg Pieten tijdens intocht Sinterklaas in Den Oever
Ja, het is een trend, dus waarom hier niet.
Nee, tradities dienen bewaard te blijven, daar hoort Zwarte Piet bij.
Maakt mij niet uit, zolang de kinderen het maar prima vinden.
  
Occasions
Citroen C3 1.6 e-HDi Airdream
€ 5.445,-

Te koop Renault Clio 0.9 TCe Expression
€ 9.450,-

Algemeen nieuws:
Algemeen internetnieuws:
Algemeen wetenschapsnieuws:
Wieringer historie:
Cees Lont Vet - Klik op de foto voor een grotere versie en meer informatie...