ProgrammaUitgegeven op 07-10-2019 om 07:09 |
link |
bewaar |
printVoetbal SuccesZaterdag 12 oktober:
Aanvang Thuiswedstrijd Scheidsrechter
9:OO u Succes JO1O-2 - Winkel JO1O-2 Thijs den Hollander
9:OO u Succes JO9-1 - DWOW JO9-1 Wouter Jansen
11:3O u Succes JO16-2 - Dirkshorn JO16-1 Maarten de Kort
11:3O u Succes JO15-2 - VZV JO15-1 Harm Helder
11:3O u Succes JO13-1 - VIOS-W JO13-2 Tijmen Lont
Terreindienst: Raymond Leever & André Bakker
Aanvang Uitwedstrijd Vertrek
13:15 u Blokkers JO16-2 - Succes JO16-1 12:OO u
12:3O u Duinrand S JO15-1 - Succes JO15-1 11:15 u
12:OO u Wiron JO13-1 - Succes JO13-2 11:15 u
1O:OO u AGSV JO12-1 - Succes JO12-1 9:OO u
9:3O u Flevo JO11-1 - Succes JO11-1 8:45 u
1O:OO u FC Den Helder JO1O-4 - Succes JO1O-1 9:OO u
11:3O u Sint Boys JO8-1 - Succes JO8-1 1O:3O u
1O:OO u Wiron JO8-1 - Succes JO8-2 9:15 u
Zondag 13 oktober:
Aanvang Thuiswedstrijd Scheidsrechter
11:OO u Succes 4 - Wieringerwaard 3 Volgt
11:OO u Succes 5 - Wieringerwaard 2 Lupko Wierenga
11:OO u Succes JO19-2 - KSV JO19-3 Marco Huisman
Terreindienst: Gert Jan van Dijk, Marcel van Dijk & René Steinforté
Aanvang Uitwedstrijd Vertrek
14:OO u Texel 94 1 - Succes 1 boot 12:3O u
Scheidsrechter: Gerard Schiering
11:3O u De Valken 2 - Succes 2 1O:15 u
11:3O u Flevo 2 - Succes 3 1O:45 u
11:3O u VVS 46 JO19-1 - Succes JO19-1 1O:15 u
15:15 u AFC JO17-2 - Succes JO17-1 14:OO u
Handbal TonegidoZaterdag 12 oktober:
Aanvang Thuiswedstrijd - Sportcomplex Tonegido
1O:OO u Tonegido F1 - Schagen F1
11:OO u Tonegido F2 - Schagen F2
12:OO u Tonegido D1 - J.H.C. D2
13:OO u Tonegido D2 - Con Zelo D1
19:3O u Tonegido HS1 - B&B Healthcare/WHC-Hercules HS2 (zaal)
Zondag 13 oktober:
Aanvang Thuiswedstrijd - Sportcomplex Tonegido
11:45 u Tonegido DB1 - Vrone DB2
Aanvang Uitwedstrijd Accommodatie
12:OO u H.V.S. / D.E.S. DA1 - Tonegido DA1 DES (Sint Boys)
12:OO u SV De Valken DC2 - Tonegido DC1 Sportcomplex Valken
Woensdag 16 oktober:
Aanvang Uitwedstrijd
2O:OO u Geel Zwart DMW3 - Tonegido DMW1
Basketbal Break Out '88Zaterdag 12 oktober:
Aanvang Wedstrijd Accommodatie
16:OO u K.T.C. - Break Out '88 Dames U18 Tetterodehal, Overveen
Zondag 13 oktober:
Aanvang Wedstrijd Accommodatie
12:OO u BC Apollo 5 - Break Out '88 Mix U16 Apollohal, Amsterdam
13:OO u BV Aalsmeer - Break Out '88 Mix U12 Proosdijhal, Kudelstaart
13:45 u JBC/Noorderhaven - Break Out '88 Heren U2O Sport aan Zee, Julianadorp
Zaalvoetbal SuccesMaandag 7 oktober:
Aanvang Wedstrijd Sporthal
19:OO u Succes/Smit Instal. JO17-2 - Vesdo JO17-2 Wieringen
2O:OO u Sparta '67 Da2 - Succes/Vakgar.Verfaille Da1 Multitreffer
Woensdag 9 oktober:
Aanvang Wedstrijd Sporthal
19:5O u FCS-United Da2 - Succes Da3 Spartahal
2O:3O u FCS-United 5 - Succes/De Kasteleen 7 Spartahal
2O:45 u Succes/De Kasteleen JO19-2 - ZVV VZV JO19-1 Wieringen
21:35 u Succes/The Athlete foot 3 - Van Geelen 1 Wieringen
Vrijdag 11 oktober:
Aanvang Wedstrijd Sporthal
19:OO u Succes/Prima Personeel 4 - ZVV VZV 1 Wieringen
19:5O u Succes/Gebr.de Visser 2 - Piroozi 1 Wieringen
2O:4O u Succes/De Kasteleen 1 - Pellor DHS Security 1 Wieringen
21:3O u Cinemagnus 1 - Succes/Kaan Transport 8 Multitreffer
21:4O u Flevo 2 - Succes/Burghout Design 5 Zuiderzeehal
Maandag 14 oktober:
Aanvang Wedstrijd Sporthal
2O:55 u Zvv de Ruif/Zohip 6 - Succes/De Kasteleen 7 Harenkarspelhal
Dinsdag 15 oktober:
Aanvang Wedstrijd Sporthal
2O:4O u Vios '79 JO19-4 - Succes/De Kasteleen JO19-2 De Doorbraak
21:2O u DWOW Da4 - Succes/Café Waddenzee Da2 Zuiderzeehal