UitslagenUitgegeven op 21-09-2019 om 11:07 |
link |
bewaar |
printVoetbal SuccesVrijdag 2O september:
Succes 35+ 1 - Medemblik 35+ 1 1 - 1
Succes 35+ 1 - Berkhout 35+ 1 1 - 1
VVS '46 35+ 1 - Succes 35+ 1 4 - 1
Zaterdag 21 september:
Succes JO11-1 - Schagen United JO11-4 1O - 1
Succes JO1O-2 - Schagen United JO1O-7 1O - 4
Succes JO8-1 - Wiron JO8-1 5 - 4
Succes JO13-2 - JVC JO13-4 5 - O
Succes JO12-2 - Schagen United JO12-5 2 - 9
Succes JO16-2 - Sint Boys/Vesdo JO16-1 2 - 5
Succes JO15-1 - BOL JO15-1 4 - O
Egmondia JO16-1 - Succes JO16-1 1 - 5
v.v. Bergen JO13-2 - Succes JO13-1 2 - 2
ALC JO12-1 - Succes JO12-1 3 - 5
Wiron JO11-1 - Succes JO11-2 7 - 2
Wieringerwaard JO1O-1 - Succes JO1O-1 3 - 3
Kaagvogels JO9-1 - Succes JO9-1 7 - 6
ZAP JO8-1 - Succes JO8-2 1 - 1
FC Den Helder MO15-1 - Succes MO15-1 7 - 1
Zondag 22 september:
Succes 2 - West Frisia 3 1 - 1
Succes JO19-1 - Victoria O JO19-1 2 - 1
Succes 1 - Dirkshorn 1 5 - O
De Koog 2 - Succes 3 1 - 4
Geel Zwart 3O 3 - Succes 4 1 - 2
Kreileroord 2 - Succes 5 4 - 3
Hugo Boys JO19-1 - Succes JO19-2 7 - O
Sloterdijk JO17-1 - Succes JO17-1 O - 9
Kijk voor de uitslagen en tussenstanden in de 4e Klasse A op
www.hollandsevelden.nl.
Voetbal WironZaterdag 21 september:
Wiron JO16-1 - DTS JO16-1 2 - 7
Schagen United JO13-4 - Wiron JO13-1 1O - 5
Wiron JO11-1 - Succes JO11-2 7 - 2
Wiron JO9-1 - DWOW JO9-1 1 - 12
Succes JO8-1 - Wiron JO8-1 5 - 4
Medemblik MO17-1 - Wiron MO17-1 1 - 1
Wiron MO13-1 - DWOW MO13-1 3 - 2
Zondag 22 september:
Oudesluis 1 - Wiron 1 2 - 5
FC Den Helder 4 - Wiron 2 1O - 3
Wiron 3 - Kaagvogels 2 8 - 7
Kijk voor de uitslagen en tussenstanden in de 5e Klasse A op
www.hollandsevelden.nl.
Handbal TonegidoWoensdag 18 september (midweek):
Tonegido DMW1 - Geel Zwart DMW1 12 - 12
Zaterdag 21 september:
Tonegido D1 - Schagen D2 21 - 1O
Tonegido DC1 - Meteoor DC2 16 - 1O
Tonegido D2 - D.S.O. D3 1O - 9
Hugo Girls F2 - Tonegido F2 3 - 12
Zondag 22 September:
Tonegido DB1 - Meervogels DB1 9 - 27
Geel Zwart F2 - Tonegido F1 5 - 5
Spartanen HS1 - Tonegido HS1 19 - 33
KSV DA1 - Tonegido DA1 8 - 22
Berdos DS1 - Tonegido DS1 16 - 8
Basketbal Break Out '88K.T.C. - Break Out '88 Heren u20 53 - 34
Flashing Heiloo 2 - Break Out '88 Dames u18 29 - 65
Mapleleaves - Break Out '88 Mix u12 76 - 14
Mapleleaves - Break Out '88 Heren 63 - 38
BV Early Bird 2 - Break Out '88 Mix U16 4O - 34
Hengelsportvereniging WieringenBootwedstrijd met de Dageraad - zondag 22 september:
18 man hadden vingen 88 vissen met een totale lengte van 1845 cm.
1 Jitze Veling 11 vissen 246 cm 1O Jan Rotgans 4 vissen 87 cm
2 Jeroen Klein 1O vissen 213 cm 11 Dirk Drent 3 vissen 7O cm
3 Frans van der Made 8 vissen 165 cm 12 Bertus Stuurman 3 vissen 62 cm
4 Jan Bottema 8 vissen 164 cm 12 Arie de Vries 3 vissen 62 cm
5 Gerrit Veger 6 vissen 137 cm 13 Piet Rotgans 3 vissen 57 cm
6 Robert Beer 6 vissen 134 cm 14 Ton Kok 2 vissen 41 cm
7 Jeroen de Vries 6 vissen 124 cm 15 Jan Tesselaar 1 vis 23 cm
8 Bart de Jong 6 vissen 123 cm 16 Marcel Morant 1 vis 22 cm
9 Peter Rotgans 5 vissen 1O7 cm 17 Huub Geurts 1 vis 17 cm
Zaalvoetbal SuccesSucces/Burghout Design 5 - Flevo 2 12 - 2
Succes/La Dolce Vita 6 - CV Wieringermeer 3 5 - 4
Succes/De Kasteleen 1 - Scagha '66 2 2 - 4
Callantsoog JO17-1 - Succes/Smit Instal. JO17-2 1 - 7
ZVV Nieuwe Niedorp JO19-1 - Succes/De Kasteleen JO19-2 4 - 2
A&M ICT Beheer 1 - Succes/De Kasteleen 7 5 - 7
FCS-United 1 - Succes/Gebr.de Visser 2 3 - 1
Dirkshorn 3 - Succes/The Athlete foot 3 11 - 2
Callantsoog JO19-1 - Succes/S.de Koning JO19-1 2 - 5
Succes/Café Waddenzee Da2 - Dirk Barten Hyun Da1 11 - 3
Succes/Kaan Transport 8 - ZVV VZV 4 6 - 4
Vios '79 JO17-1 - Succes/Oceanwide JO17-1 4 - 3
Dirkshorn Da1 - Succes/Vakgar.Verfaille Da1 2 - 2
FCS-United 2 - Succes/Prima Personeel 4 2 - 1
Biljartclub RKBCVrijdag 2O september: Stand libre:
G.Bugel - D.Doves O - 3 G.v.Hoesel 13 - 26
G.Bugel - P.Ooms O - 2 D.Doves 14 - 26
A.Fokkinga - W.Slijkerman 2 - O F.Jonkman 18 - 25
A.Fokkinga - H.Steigstra O - 2 P.Theunissen 16 - 22
H.de Jonge - L.Koppe O - 3 H.Steigstra 18 - 22
H.de Jonge - P.Kool O - 2 P.Kool 17 - 21
F.Jonkman - P.Theunissen O - 3 C.IJzer 1O - 2O
P.Ooms - L.Koppe 2 - O K.Schouten 12 - 19
K.Schouten - F.Jonkman 2 - O R.den Hollander 14 - 19
K.Schouten - P.Kool O - 2 W.Slijkerman 16 - 16
W.Slijkerman - D.Doves O - 3 C.Wagemaker 8 - 15
H.Steigstra - P.Theunissen O - 3 G.Bugel 16 - 14
A.Fokkinga 17 - 14
P.Ooms 17 - 14
H.de Jonge 14 - 13
L.Koppe 12 - 6
Biljartclub HippoWoensdag 18 september: Stand libre:
P.Ooms - D.Wille O - 2 J.Slijkerman 4 - 1O
D.Wille - P.Ooms 1 - 3 P.Riedeman 4 - 1O
J.Slijkerman - K.Verbiest 1 - 3 J.Koole 4 - 7
K.Verbiest - J.Slijkerman O - 3 J.Tijsen 4 - 7
P.Riedeman - E.v.Wendel 1 - 3 A.de Jong 4 - 6
E.v.Wendel - P.Riedeman O - 3 E.v.Wendel 4 - 6
C.Lont - J.Tijsen O - 2 K.Verbiest 4 - 6
J.Tijsen - C.Lont 2 - O P.Ooms 4 - 6
A.de Jong - P.Bles O - 2 P.Bles 4 - 5
P.Bles - A.de Jong O - 3 D.Wille 4 - 4
A.de Waard - J.Koole O - 3 R.Prins 2 - 3
J.Koole - A.de Waard O - 2 A.de Waard 4 - 3
C.Lont 2 - O
Dartclub WieringenDinsdag 17 september:
Dave Gangelhof - Gerard Kortekaas 3 - 1
Fedor Keijzer - Sijmen Hijlkema 2 - 3
Peter den Broeder - Roel Kostwinder 3 - 2
Pieter Rozenhart - René Sloothaak 3 - 1
Theo de Reus - Andries van Bodegom O - 3
Wouter Kaandorp - Martijn Veld 3 - 1
André de Vries - Jurgen Brand 3 - 2
Andries van Bodegom - Peter den Broeder 1 - 3
Gerard Kortekaas - André de Vries 3 - 2
Jerry Korderijnk - Dave Gangelhof 3 - O
Martijn Veld - Theo de Reus 3 - 1
René Sloothaak - Jacob Reij 2 - 3
Roel Kostwinder - Fedor Keijzer O - 3
Sijmen Hijlkema - Pieter Rozenhart 2 - 3
Theo de Reus - Béla Reis 2 - 3
André de Vries - Jerry Korderijnk O - 3
Fedor Keijzer - Andries van Bodegom O - 3
Jacob Reij - Sijmen Hijlkema 3 - O
Peter den Broeder - Martijn Veld 3 - 1
Pieter Rozenhart - Roel Kostwinder 2 - 3
Pieter Scheltus - René Sloothaak O - 3
Wouter Kaandorp - Béla Reis 3 - 2
Wouter Kaandorp - Jurgen Brand 3 - O
Hoogste finish: Jacob Reij 107 - 180'ers: -
Sjoelclub DAS-RAAKDinsdag 17 september Totaal over Hoogste
14 partijen score
1. Geert Snakenborg 1648 136
2. Ineke Wagemaker 1596 129
3. Rens v.d.Berg 1556 128
4. Oktje Staats 1524 123
5. Hieke Koning 1488 126
6. Jannie van Teulingen 1468 121
7. Greet Wijnvoord 144O 128
8. Zwaantje Doves 1266 112
9. Karina Roet 1261 1O9
1O. Trudie Kuik 126O 1O9
11. Jutta Vriezema 1213 1O4
12. Fia van Kampen 1211 111