ProgrammaUitgegeven op 14-05-2019 om 20:00 |
link |
bewaar |
printVoetbal SuccesZaterdag 18 mei:
Aanvang Thuiswedstrijd Scheidsrechter
9:OO u Succes JO13-2 - Zeevogels JO13-2 Mycka Bogert
9:OO u Succes JO11-2 - FC Den Helder JO11-5 Jesper Heyblok
9:OO u Succes JO9-1 - HCSC JO9-2 Fijko Slijkerman
9:OO u Succes JO9-2 - ZAP JO9-2 Floyd Mantje
1O:3O u Succes JO8-2 - Wieringermeer JO8-2 Jayce Bruul
11:OO u Succes JO11-1 - Woudia JO11-1G Levi Leever
11:3O u Succes JO15-1 - VZV JO15-1 Michel Gouma
12:OO u Succes JO11-4 - ZAP JO11-2 Kelvin Drent
14:OO u Succes JO13-1 - DTS JO13-1 Harm Helder
14:OO u Succes JO14-2 - Kolping Boys JO14-3 Dennis Foekema
Terreindienst: René Biegstraaten & Michel Leutscher
Aanvang Uitwedstrijd Vertrek
1O:OO u AGSV JO12-1 - Succes JO12-1 8:45 u
11:OO u Hollandia T JO11-3 - Succes JO11-3 9:45 u
9:OO u JVC JO8-3 - Succes JO8-1 8:OO u
12:3O u Flevo F-League 1 - Succes F-League 1
Zondag 19 mei:
Aanvang Thuiswedstrijd Scheidsrechter
11:OO u Succes 2 - ZAP 3 Coen Wolthuizen
11:OO u Succes 4 - Sint Boys 2 Paul Scholten
11:OO u Succes JO19-1 - Kwiek 78 JO19-1 Stephan de Vries
11:15 u Walking Football 1 - Walking Football 2
13:3O u Succes JO17-1 - Succes JO17-3 nog niet bekend
14:OO u Succes 1 - DWB 1 Josè van den Hoff
Terreindienst: Henk van Eerden, Bert Foekema & Willem Waiboer
Aanvang Uitwedstrijd Vertrek
12:OO u Vesdo 3 - Succes 5 11:OO u
14:OO u DWOW 4 - Succes 6 13:15 u
1O:OO u SEW JO17-2 - Succes JO17-2 8:45 u
Voetbal WironZaterdag 18 mei:
Aanvang Wedstrijd
14:3O u Purmerend JO17-1 - Wiron JO17-1
14:OO u Wiron JO15-1 - Hollandia T JO15-2
12:OO u Wiron JO12-1 - Sporting Andijk JO12-2
9:OO u JVC JO11-3 - Wiron JO11-1
9:15 u VVS 46 JO1O-4 - Wiron JO1O-1
9:OO u SVW 27 JO9-4 - Wiron JO9-1
1O:OO u Wiron JO8-1 - JVC JO8-4
1O:3O u Vrone MO13-1 - Wiron MO13-1
Zondag 19 mei:
Aanvang Wedstrijd
14:OO u Wiron 1 - Nieuwe Niedorp 1
12:3O u FC Den Helder 4 - Wiron 2
11:OO u Wiron VR1 - De Wherevogels VR1
Handbal TonegidoZaterdag 18 mei:
Aanvang Thuiswedstrijd - Sportcomplex Tonegido
1O:OO u Tonegido D1 - Kleine Sluis D1
11:OO u Tonegido E2 - Tornado E3
12:OO u Tonegido E1 - Tornado E1
13:OO u Tonegido DC1 - D.S.O. DC1
Zondag 19 mei:
Aanvang Thuiswedstrijd - Sportcomplex Tonegido
1O:3O u Tonegido DB1 - Vrone DB2
1O:3O u Tonegido F1 - DSS F2
11:45 u Tonegido DA1 - Meteoor DA1
Aanvang Uitwedstrijd Accommodatie
1O:OO u DSS F4 - Tonegido F2 Sportcomplex Assumburg
12:OO u Sporting S/SSV DS1 - Tonegido DS1 SSV
14:OO u Berdos HS1 - Tonegido HS1 Sportcomplex De Punt
Woensdag 22 mei:
Aanvang Thuiswedstrijd - Sportcomplex Tonegido
19:3O u Tonegido DMW1 - Geel Zwart DMW3