Uitslagen
Uitgegeven op 16-04-2019 om 09:46  |  link  |  bewaar  |  print

Voetbal Succes
Woensdag 17 april:   Monnickendam JO19-1 - Succes JO19-1   1 - 3
Maandag 22 april: Succes 1 - Dirkshorn 1 2 - 1


Zaalvoetbal Succes
Succes/De Kasteleen 7    - Zvv de Ruif /Zohip 6           3 -  O (BNO)
Zeemacht JO17-1 - Succes/S.de Koning JO17-1 2 - 12
Succes/Gebr.de Visser 3 - ZVV de Posthoorn 1 8 - 4
Succes/Kaan Transport 8 - A&M ICT Beheer 3 6 - 3
Kreileroord Da1 - Succes/Café Waddenzee Da2 3 - 3
Succes/Smit Inst. JO15-1 - Zvv de Ruif/Zohip JO15-1 5 - 1
Zeemacht JO19-1 - Succes/Athlete's Foot JO19-1 3 - 4


Biljartclub RKBC
Vrijdag 19 april:                        Stand libre:
G.Bugel - G.v.Hoesel O - 2 D.Doves 11 - 2O
D.Doves - G.v.Hoesel 2 - O R.den Hollander 12 - 19
D.Doves - H.de Jonge 3 - O G.v.Hoesel 1O - 17
H.de Jonge - G.Bugel 3 - O F.Jonkman 12 - 17
F.Jonkman - J.Lont 2 - O J.Lont 12 - 17
F.Jonkman - P.Ooms 2 - O K.Schouten 8 - 14
P.Kool - P.Ooms 2 - O C.IJzer 5 - 13
P.Kool - P.Theunissen O - 2 H.de Jonge 1O - 13
J.Lont - W.Slijkerman O - 2 P.Theunissen 11 - 13
K.Schouten - A.Fokkinga 2 - O H.Steigstra 12 - 12
K.Schouten - R.den Hollander 3 - O P.Kool 11 - 11
W.Slijkerman - A.fokkinga 2 - O C.Wagemaker 6 - 1O
H.Steigstra - R.den Hollander O - 3 W.Slijkerman 1O - 1O
P.Theunissen - C.IJzer O - 3 A.Fokkinga 11 - 1O
C.IJzer - H.Steigstra 2 - O G.Bugel 9 - 7
P.Ooms 1O - 4
L.Koppe 1O - 3


Biljartclub Hippo
Woensdag 17 april:                    Stand bandstoten:
P.Ooms - A.de Jong 2 - O R.Prins 12 - 28
A.de Jong - P.Ooms O - 2 J.Tijsen 12 - 23
P.Bles - D.Wille O - 3 P.Bles 17 - 21
D.Wille - P.Bles O - 3 P.Riedeman 14 - 2O
P.Bles - J.Tijsen 3 - O E.v.Wendel 13 - 2O
R.Prins - P.Riedeman 3 - O A.de Jong 14 - 2O
P.Riedeman - R.Prins 3 - 1 K.Verbiest 15 - 16
K.Verbiest - C.Lont O - 2 J.Koole 14 - 15
C.Lont - K.Verbiest 2 - O C.Lont 15 - 15
J.Slijkerman - J.Koole O - 3 J.Slijkerman 14 - 14
J.Koole - J.Slijkerman 2 - O P.Ooms 12 - 12
D.Wille 12 - 5


Dartclub Wieringen
Dinsdag 16 april:
André de Vries - Jerry Korderijnk O - 3
André de Vries - Peter den Broeder 1 - 3
Béla Reis - Jacob Reij O - 3
Dave Gangelhof - Peter den Broeder 3 - 2
Dave Gangelhof - Theo de Reus 3 - O
Dave Gangelhof - Pieter Scheltus 3 - 2
Fedor Keijzer - René Sloothaak 1 - 3
Fedor Keijzer - Roel Kostwinder 3 - 1
Gerard Kortekaas - Pieter Scheltus 1 - 3
Gerard Kortekaas - Pieter Rozenhart O - 3
Jacob Reij - Bart Kaan 3 - O
Jerry Korderijnk - Wouter Kaandorp 1 - 3
Jerry Korderijnk - Robert Beer 3 - O
Peter Hijlkema - Jacob Reij O - 3
Pieter Rozenhart - Sijmen Hijlkema 2 - 3
Pieter Rozenhart - Theo de Reus 3 - O
Pieter Scheltus - André de Vries 3 - O
René Sloothaak - Theo de Reus 3 - 1
René Sloothaak - Robert Beer 3 - 1
Robert Beer - Bart Kaan O - 3
Roel Kostwinder - Bart Kaan 1 - 3
Roel Kostwinder - Sijmen Hijlkema 3 - 1
Sijmen Hijlkema - Wouter Kaandorp 1 - 3
Wouter Kaandorp - Bart Kaan O - 3
Hoogste finish: Jerry Korderijnk 95 - 180'ers: Jerry Korderijnk, Dave Gangelhof 1x


Sjoelclub DAS-RAAK
Dinsdag 16 april        Totaal over  Hoogste
14 partijen score
1. Geert Snakenborg 1629 132
2. Ineke Wagemaker 1562 128
3. Hieke Koning 1527 124
4. Rens v.d. Berg 1524 129
5. Marina Hille 1427 127
6. Jannie v. Teulingen 14O5 114
7. Jutta Vriezema 13O8 1O7
8. Wies Breet 1292 1O7
9. Trudie Kuik 1288 116


Hengelsportvereniging Wieringen
1e witvis wedstrijd:
1. J.Barelds 21OO gr 4. P.den Broeder 9OO gr
2. M.Korf 16OO gr 5. R.Cruiming 3OO gr
3. E. Metz 14OO gr
G.Veger poedelprijs 0 gr, R.Beer en N.v.Vondevoort geen vis.
(advertentie)
Formido. Haal meer uit je huis.
(advertentie)
Poll:
De vernieuwde dijk van de haven in Den Oever vind ik...
Mooi
Lelijk
Moet er even aan wennen
  
Occasions
Te koop Audi A6 Avant 1.9TDI Exclusive
€ 3.650,-

Citroen C3 1.6 e-HDi Airdream
€ 5.445,-

Wieringer historie:
Herdenking Dakotaramp op de Waddenzee naast Wieringen - Klik op de foto voor een grotere versie en meer informatie...