Uitslagen
Uitgegeven op 21-03-2019 om 10:37  |  link  |  bewaar  |  print

Voetbal Wiron
Zaterdag 23 maart:
Wiron JO15-1 - Koedijk JO15-4 3 - 2
Wiron JO1O-1 - JVC JO1O-2 8 - 5
Wiron JO9-1 - Hollandia T JO9-2 3 - 6
Wiron JO8-1 - AFC 34 JO8-2 O - 17
Wiron MO17-1 - De Zouaven MO17-2 1 - O
Wiron MO13-1 - Vrone MO13-1 2 - 1
Zondag 24 maart:
Wiron 1 - Zeemacht 1 2 - 2
Wiron VR1 - Koedijk VR1 O - 3


Voetbal Succes
Vrijdag 22 maart:
Succes 35+ 1 - Berkhout 35+ 1 O - 3
Succes 35+ 1 - Medemblik 35+ 1 3 - 2
Uitgeest 35+ 2 - Succes 35+ 1 3 - O
Zaterdag 23 maart:
Succes JO13-1 - Kleine Sluis JO13-1G O - 7
Succes JO11-2 - ST Schagen/SRC JO11-4 4 - 1
Succes JO9-2 - Flevo JO9-2G 2 - 13
Succes JO8-1 - JVC JO8-3 3 - 3
Succes MO15-1 - SV Spartanen MO15-1 4 - O
Succes JO15-1 - Winkel JO15-1 O - 4
Alcmaria Victrix JO14-1 - Succes JO14-1 1 - 3
DTS JO14-2 - Succes JO14-2 5 - 1
HSV JO13-2 - Succes JO13-2 4 - 5
De Koog JO12-1G - Succes JO12-1 1 - 9
Grasshoppers JO11-3 - Succes JO11-3 9 - 1
ZAP JO11-2 - Succes JO11-4 3 - 2
ZAP JO9-3 - Succes JO9-1 3 - 8
Victoria O JO8-4 - Succes JO8-2 8 - 4
Zondag 24 maart:
Succes 3 - Succes 4 O - 1
Succes 5 - VZV 4 4 - 2
Succes 6 - Kaagvogels 2 1 - 3
JVC 1 - Succes 1 2 - O
Geel Zwart 3O 2 - Succes 2 2 - O
Grasshoppers JO19-2 - Succes JO19-1 O - 7
DSS JO17-2 - Succes JO17-1 2 - 2
Victoria O JO17-3 - Succes JO17-2 O - 2
SDZ JO17-1 - Succes JO17-3 2 - 6


Handbal Tonegido
Dinsdag 19 maart:
Tonegido DMW1 - Kleine Sluis DMW2 31 - 14
Zaterdag 23 maart:
Tonegido D1 - Schagen D2 15 - 5
Lacom '91 DC1 - Tonegido DC1 9 - 9
Tonegido HS1 - Unitas HS1 2O - 28
Zondag 24 maart:
Excelsior '53 DB1 - Tonegido DB1 1O - 23
Tonegido DA1 - H.V.S. DA1 16 - 26
Tonegido DS1 - Vrone DS1 3O - 22
Lotus HS2 - Tonegido HS2 19 - 25
Tonegido DS2 - H.V.S. DS1 15 - 39


Basketbal Break Out '88
Zaterdag 23 maart:
Volendam - Break Out '88 Mix U14 17 - 4O
HBC - Break Out '88 Heren 79 - 65
Zondag 24 maart:
BV Hoofddorp - Break Out '88 Dames U16 27 - 41


Zaalvoetbal Succes
Bouwbedrijf Vos 1            - Succes/Prima Personeel 4    3 - 4
N Niedorp JO17-1 - Succes/S.de Koning JO17-1 8 - 4
Succes JO17-3 - Vios '79 JO17-4 5 - 2
Succes/De Kasteleen 1 - Pellor DHS Security 1 4 - 1
Succes/De Kasteleen 2 - Pellor DHS Security 2 4 - 2
Succes/Burghout Design 5 - SRC 3 2 - 4
Vios '79 3 - Succes/Gebr.de Visser 3 7 - O
Zeemacht 4 - Succes/Kaan Transport 8 2 - 5
Vesdo Da1 - Succes/Café Waddenzee Da2 2 - 5
Succes/Athlete's Foot JO19-1 - Vios '79 - JO19-2 11 - 2
Succes/Vakgar Verfaille Da1 - VV Schagen Da1 4 - 4
Vios '79 8 - Succes/De Kasteleen 7 4 - 4
DWOW JO17-2 - Succes JO17-2 3 - 4
Succes/Smit Instal JO15-1 - Salao '85 JO15-2 5 - 1
Flevo 2 - Succes/La Dolce Vita 6 3 - 4


Biljartclub RKBC
Vrijdag 22 maart:                           Stand libre:
G.Bugel - J.Lont O - 2 C.Wagemaker 8 - 4
A.Fokkinga - P.Theunissen 1 - 3 G.v.Hoesel 8 - 4
G.v Hoesel - A.Fokkinga 2 - O J.Lont 8 - 4
R.den Hollander - A.Fokkinga O - 2 P.Theunissen 8 - 5
H.de Jonge - P.Theunissen 1 - 3 K.Schouten 7 - 4
F.Jonkman - D.Doves O - 3 D.Doves 5 - 3
P.Kool - C.Wagemaker 1 - 3 H.de Jonge 5 - 4
L.Koppe - H.Steigstra O - 2 W.Slijkerman 5 - 4
J.Lont - K.Schouten 3 - 1 P.Kool 4 - 3
P.Ooms - H.Steigstra O - 2 H.Steigstra 4 - 4
K.Schouten - P.Ooms 3 - O R.den Hollander 4 - 4
W.Slijkerman - H.de Jonge 3 - O C.IJzer 3 - 1
W.Slijkerman - G.v.Hoesel O - 3 A.Fokkinga 3 - 3
P.Theunissen - F.Jonkman 2 - O F.Jonkman 2 - 4
C.Wagemaker - R.den Hollander 2 - O L.Koppe 2 - 4
C.IJzer - L.Koppe 3 - O G.Bugel O - 1
P.Ooms O - 2


Biljartclub Hippo
Woensdag 2O maart:                    Stand Bandstoten:
J.Tijsen - P.Bles 2 - O R.Prins 4 - 11
P.Bles - C.Lont O - 3 A.de Jong 6 - 11
K.Verbiest - J.Slijkerman 2 - O J.Tijsen 5 - 1O
J.Slijkerman - K.Verbiest O - 3 E.v.Wendel 7 - 1O
J.Tijsen - C.Lont 2 - O K.Verbiest 7 - 9
C.Lont - J.Tijsen 1 - 3 C.Lont 7 - 8
D.Wille - P.Riedeman O - 2 P.Riedeman 6 - 7
P.Riedeman - D.Wille 2 - O J.Koole 6 - 5
J.Koole - R.Prins O - 3 P.Bles 8 - 5
R.Prins - J.Koole 3 - O P.Ooms 2 - 4
E.v.Wendel - A.de Jong O - 2 D.Wille 6 - 2
A.de Jong - E.v.Wendel 3 - O J.Slijkerman 6 - 2


Dartclub Wieringen
Dinsdag 19 maart:
Alex Grooten - Gerard Kortekaas 3 - O
Alex Grooten - Andries van Bodegom 3 - O
Alex Grooten - Wim Harms 3 - 2
André de Vries - Theo de Reus 3 - O
André de Vries - Robert Beer 2 - 3
Andries van Bodegom - Theo de Reus 3 - 2
Andries van Bodegom - Dammy Wehrman 1 - 3
Béla Reis - Fedor Keijzer 3 - 2
Béla Reis - Dave Gangelhof O - 3
Dave Gangelhof - Pieter Rozenhart 3 - 2
Fedor Keijzer - Pieter Rozenhart 2 - 3
Fedor Keijzer - Wim Harms 1 - 3
Gerard Kortekaas - Robert Beer 2 - 3
Jeffrey Wierenga - Robert Beer 3 - O
Jeffrey Wierenga - Sander Reij 3 - O
Jeffrey Wierenga - André de Vries 3 - O
Jerry Korderijnk - Dammy Wehrman O - 3
Jerry Korderijnk - Peter den Broeder 3 - O
Peter den Broeder - Roel Kostwinder 2 - 3
Roel Kostwinder - Sander Reij 3 - O
Sander Reij - Dave Gangelhof O - 3
Wim Harms - Dammy Wehrman O - 3
Hoogste finish: Jeffrey Wierenga 136 - 180'ers: Jeffrey Wierenga, Dammy Wehrman 1x


Sjoelclub DAS-RAAK
Dinsdag 19 maart         Totaal over  Hoogste
14 partijen score
1. Ineke Wagemaker 1654 14O
2. Hieke Koning 1576 129
3. Oktje Staats 153O 128
4. Geert Snakenborg 151O 127
5. Rens v.d. Berg 14O6 122
6. Jannie v. Teulingen 1379 12O
7. Greet Wijnvoord 1354 11O
8. Karina Roet 1349 118
9. Trudie Kuik 1332 111
1O. Jutta Vriezema 1314 1O7
11. Marina Hille 1312 1O8
12. Wies Breet 128O 1O9
(advertentie)
Bocado mediterrane delicatessen
(advertentie)
Formido. Haal meer uit je huis.
Poll:
De vernieuwde dijk van de haven in Den Oever vind ik...
Mooi
Lelijk
Moet er even aan wennen
  
Occasions
Toyota Corolla Verso 1.8 VVTi Linea Sol
€ 4.995,-

Citroen C3 1.6 e-HDi Airdream
€ 5.445,-

Wieringer historie:
Spoelbak en bierpomp - Klik op de foto voor een grotere versie en meer informatie...