UitslagenUitgegeven op 20-02-2019 om 17:54 |
link |
bewaar |
printVoetbal SuccesZaterdag 23 februari:
Succes JO11-3 - VIOS W JO11-3 2 - O
Succes JO13-1 - Texel JO13-1 1 - 2
Succes JO9-1 - ST Schagen/SRC JO9-7 1O - 1
Flamingo's '64 JO11-1 - Succes JO11-1 8 - 2
FC Den Helder JO11-4 - Succes JO11-4 12 - 4
Zondag 24 februari:
Succes 3 - ZAP 4 O - 3
Succes 6 - Zeemacht 2 4 - O
Geel Zwart 1 - Succes 1 O - 4
Basketbal Break Out '88Zaterdag 23 februari:
K.T.C. - Break Out Heren U18 O - 2O afgelast
Zaalvoetbal SuccesStand KNVB 1e klasse A
1. Team Alkmaar/Sport stars 1 17 - 41 7. Succes/De Kasteleen 1 17 - 21
2. Arch. buro Nieuweboer 1 17 - 41 8. Texel '94 3 17 - 19
3. Alkmaarsche boys 1 17 - 33 9. Pellor 1 16 - 16
4. Zeemacht 2 17 - 32 1O. Vrone 2 16 - 13
5. Limmen 1 17 - 28 11. ZA Bluedesk/Internet 1 17 - 12
6. White Stones 2 17 - 23 12. FC De Ark 1 17 - 8
Biljartclub RKBCVrijdag 22 februari: Stand libre:
G.Bugel - G.v.Hoesel 2 - O W.Slijkerman 28 - 57
G.Bugel - R.den Hollander 3 - O F.Jonkman 25 - 41
D.Doves - A.Fokkinga O - 2 A.Fokkinga 26 - 41
R.den Hollander - P.Theunissen O - 3 P.Kool 26 - 39
H.de Jonge - D.Doves 3 - 1 P.Theunissen 26 - 38
H.de Jonge - C.IJzer O - 3 G.Bugel 26 - 34
F.Jonkman - P.Theunissen 2 - O G.v.Hoesel 26 - 33
J.Lont - A.Fokkinga O - 2 C.Schouten 21 - 32
W.Slijkerman - G.Bugel O - 2 D.Doves 25 - 3O
W.Slijkerman - C.Schouten 3 - O P.Ooms 26 - 27
H.Steigstra - J.Lont 2 - O H.Steigstra 26 - 24
H.Steigstra - C.Schouten O - 2 R.den Hollander 26 - 24
C.IJzer 13 - 22
H.de Jonge 25 - 21
J.Lont 26 - 12
Biljartclub HippoWoensdag 2O februari: Stand libre:
P.Riedeman - E.v.Wendel O - 3 K.Verbiest 22 - 75
E.v.Wendel - P.Riedeman 3 - O E.v.Wendel 2O - 73
J.Koole - C.Lont 3 - O A.de Waard 18 - 73
C.Lont - J.Koole O - 3 J.Koole 18 - 7O
J.Slijkerman - R.Prins O - 3 P.Riedeman 2O - 67
R.Prins - J.Slijkerman 3 - O R.Prins 2O - 64
J.Tijsen - D.Wille O - 3 J.Tijsen 18 - 6O
D.Wille - J.Tijsen 3 - O D.Wille 2O - 58
K.Verbiest - P.Ooms O - 3 P.Ooms 22 - 53
P.Ooms - K.Verbiest 2 - O A.de Jong 18 - 49
E.v.Wendel - A.de Jong 2 - O J.Slijkerman 2O - 39
A.de Jong - P.Ooms 3 - O C.Lont 2O - 26
Dartclub WieringenDinsdag 19 februari:
Martijn Veld - Pieter Scheltus O - 3
Martijn Veld - Theo de Reus 3 - 1
Peter Hijlkema - Gerard Kortekaas 1 - 3
René Sloothaak - Gerard Kortekaas 3 - O
René Sloothaak - Peter den Broeder 2 - 3
Robert Beer - Béla Reis 3 - 2
Robert Beer - Fedor Keijzer 3 - 2
Roel Kostwinder - Béla Reis O - 3
Roel Kostwinder - Gerard Kortekaas 2 - 3
Sander Reij - Jerry Korderijnk O - 3
Sander Reij - Pieter Rozenhart 3 - 2
Theo de Reus - Pieter Rozenhart 3 - O
Wouter Kaandorp - Jerry Korderijnk 2 - 3
Wouter Kaandorp - Martijn 3 - O
Hoogste finish: Robert Beer 92 - 180'ers: -
Sjoelclub DAS-RAAKDinsdag 19 februari Totaal over Hoogste
14 partijen worp
1. Ineke Wagemaker 1634 128
2. Rens v.d.Berg 1523 124
3. Hieke Koning 151O 123
4. Oktje Staats 1453 124
5. Jannie v. Teulingen 142O 122
6. Marina Hille 1379 125
7. Trudie Kuik 1373 113
8. Gre Wijnvoord 1366 115
9. Karina Roet 13O7 113
1O. Jutta Vriezema 12O9 114