Uitslagen
Uitgegeven op 12-01-2019 om 18:48  |  link  |  bewaar  |  print

Voetbal Succes
Zaterdag 12 januari oefenwedstrijd:
Succes JO13-1 – Team Wieringerland 2 – 3
Zondag 13 januari: bekerwedstrijd:
Succes JO17-3 – VVS '46 JO17-2 afgelast


Basketbal Break Out '88
Zaterdag 12 januari:
HBC U14 - Break Out '88 Mix U14 23 - 68
Zondag 13 januari:
BV Enkhuizen 2 - Break Out '88 Heren 59 - 74
The Monks - Break Out '88 Heren U18 73 - 42
BC Utrecht Cangeroes - Break Out '88 Dames U16 59 - 35
De U10 Mix speelde een toernooi in Sporthal Sportlaan, Den Helder met de volgende uitslagen:
1. HBC       - Break Out   22 - 14
2. Break Out - HBC2 29 - 2
3. Break Out - JBC1 18 - 6


Handbal Tonegido
Maandag 7 januari:
Kleine Sluis DMW2 - Tonegido DMW1 11 - 21
Zaterdag 12 januari:
Con Zelo F1 - Tonegido F1 6 - 13
Tonegido E2 - Tornado E4 5 - 6
Victoria O E1 - Tonegido E1 9 - 16
Tonegido D1 - D.S.O. D2 17 - 16
H.H.V. Donar HS1 - Tonegido HS1 27 - 25
Zondag 13 januari:
Geel Zwart DC1 - Tonegido DC1 7 - 24
Hollandia T DB2 - Tonegido DB1 16 - 11
Con Zelo DA1 - Tonegido DA1 28 - 15
Tonegido DS2 - Lacom '91 DS4 18 - 14


Zaalvoetbal Succes
Succes/S.de Koning JO17-1 - DWOW JO17-1                   8 - 2
Succes/Burghout Design 5 - Van Geelen 2 4 - 6
Succes/Gebr de Visser 3 - Dirkshorn 1 8 - 2
Succes/Prima Personeel 4 - NJD7 1 O - 7
Sparta '67 Da5 - Succes/Café Waddenzee Da2 3 - 6
Succes/La Dolce Vita 6 - Zvv de Ruif/Zohip 5 3 - 2
Succes/Kaan Transport 8 - Zeemacht 4 7 - 4
Succes JO17-3 - DWOW JO17-2 4 - 3
Salao '85 JO15-2 - Succes/Smit Instal JO15-1 4 - 4
Dirkshorn Da2 - Succes/Vakgar Verfaille Da1 2 - 6


Biljartclub RKBC
Vrijdag 11 januari:                         Stand libre:
G.Bugel - F.Jonkman O - 2 W.Slijkerman 18 - 36
D.Doves - J.Lont 3 - O A.Fokkinga 18 - 32
D.Doves - H.Steigstra 3 - O F.Jonkman 18 - 28
A.Fokkinga - G.v.Hoesel 3 - O P.Kool 18 - 27
G.v Hoesel - H.Steigstra 3 - O G.v.Hoesel 18 - 26
R.den Hollander - H.Steigstra O - 3 D.Doves 18 - 24
H.de Jonge - G.Bugel 3 - 1 R.den Hollander 19 - 24
F.Jonkman - W.Slijkerman 3 - O G.Bugel 18 - 2O
P.Kool - H.de Jonge 2 - O P.Ooms 18 - 2O
P.Kool - R.den Hollander 3 - O C.IJzer 9 - 16
P.Ooms - J.Lont 2 - O K.Schouten 1O - 16
W.Slijkerman - A.Fokkinga 3 - O P.Theunissen 14 - 16
H.Steigstra 18 - 14
H.de Jonge 16 - 14
J.Lont 16 - 2


Biljartclub Hippo
Woensdag 9 januari:                   Stand libre:
K.Verbiest - C.Lont 3 - O A.de Waard 12 - 7O
C.Lont - K.Verbiest O - 2 K.Verbiest 12 - 58
D.Wille - E.v.Wendel 3 - 1 J.Koole 1O - 57
E.v.Wendel - D.Wille 3 - O E.v.Wendel 12 - 54
A.de Waard - J.Tijsen 2 - O J.Tijsen 1O - 48
J.Tijsen - A.de Waard 3 - O P.Riedeman 1O - 48
R.Prins - P.Ooms O - 2 D.Wille 1O - 44
P.Ooms - R.Prins O - 2 A.de Jong 1O - 44
J.Slijkerman - A.de Jong O - 3 P.Ooms 12 - 4O
A.de Jong - J.Slijkerman O - 2 R.Prins 8 - 37
J.Slijkerman 1O - 3O
C.Lont 11 - 26


Dartclub Wieringen
Dinsdag 8 januari:
Alex Grooten - Jerry Korderijnk 2 - 3
Alex Grooten - Peter den Broeder 3 - O
Alex Grooten - Pieter Rozenhart 3 - O
Andries van Bodegom - Peter Hijlkema 3 - 1
Andries van Bodegom - André de Vries 3 - O
Bart Kaan - Jerry Korderijnk 3 - O
Bart Kaan - Peter Hijlkema 3 - 1
Bart Kaan - Pieter Scheltus 3 - 1
Béla Reis - André de Vries 3 - 1
Dammy Wehrman - Sander Reij 3 - O
Dammy Wehrman - Sijmen Hijlkema 3 - O
Dammy Wehrman - Theo de Reus 3 - O
Dave Gangelhof - Roel Kostwinder 3 - O
Fedor Keijzer - René Sloothaak 1 - 3
Fedor Keijzer - Sijmen Hijlkema 3 - 2
Jacob Reij - Sijmen Hijlkema 3 - O
Jacob Reij - Theo de Reus 3 - O
Jacob Reij - Wouter Kaandorp 2 - 3
Jeffrey Wierenga - Peter Hijlkema 3 - O
Jeffrey Wierenga - Roel Kostwinder 3 - O
Jeffrey Wierenga - Dave Gangelhof 3 - 1
Jerry Korderijnk - Dave Gangelhof 2 - 3
Peter den Broeder - Gerard Kortekaas 2 - 3
Pieter Rozenhart - Béla Reis 2 - 3
Pieter Scheltus - Gerard Kortekaas 3 - O
Roel Kostwinder - Wim Harms 2 - 3
Sander Reij - René Sloothaak O - 3
Wouter Kaandorp - Fedor Keijzer 3 - 2
Hoogste finish: Dave Gangelhof 118 - 180'ers: Alex Grooten, Bart Kaan, René Sloothaak, Jeffrey Wierenga, Jerry Korderijnk, Pieter Scheltus - allen 1x


Sjoelclub DAS-RAAK
Dinsdag 8 januari:       Score over  Hoogste
14 partijen worp
1. Geert Snakenburg 1719 14O
2. Ineke Wagemaker 1566 14O
3. Rens v.d. Berg 1513 126
4. Hieke Koning 1477 124
5. Greet Wijnvoord 1471 12O
6. Oktje Staats 1446 12O
7. Jannie v. Teulingen 1425 127
8. Marina Hille 1352 1O7
9. Trudie Kuik 1332 1O8
1O. Karina Roet 1263 112
11. Wies Breet 118O 1OO
12. Jutta 11OO 1O4
(advertentie)
(advertentie)
Occasions
Te koop Fiat 500 bouwjaar 2014
€ 8.500,-

Toyota Rav 4 2.0 i Executive inklusief afleverkosten
€ 10.245,-

Algemeen nieuws:
Algemeen internetnieuws:
Algemeen wetenschapsnieuws:
Wieringer historie:
Anthony's Dream (hoort bij foto 569) - Klik op de foto voor een grotere versie en meer informatie...