Uitslagen
Uitgegeven op 11-11-2018 om 20:31  |  link  |  bewaar  |  print

Voetbal Succes
Zaterdag 3 september: (nagekomen)
ZAP JO9-3 - Succes JO9-2 3 - 1O
Zaterdag 1O september:
Succes JO13-1 - FC Den Helder JO13-3 13 - O
Succes JO11-3 - VZV JO11-1 O - 15
Succes JO9-1 - DESS JO9-1 8 - 5
Succes JO8-1 - Schagen/SRC JO8-6 7 - 3
Succes JO15-1 - Wieringerwaard JO15-2 2 - 1
Succes JO11-1 - St. Adelbert JO11-1 3 - 7
Succes JO11-4 - Wieringermeer JO11-2 1O - 1
Succes JO14-2 - DWB JO14-1 O - 3
Succes JO12-1 - Spirit'3O JO12-3 7 - 3
De Zouaven JO14-2 - Succes JO14-1 6 - 1
HCSC JO13-2 - Succes JO13-2 1 - 3
JVC JO11-3 - Succes JO11-2 3 - 3
HCSC JO9-2 - Succes JO9-2 3 - 6
Wieringermeer MO15-1 - Succes MO15-1 O - O
Zondag 11 november:
Succes 2 - SVW 27 3 1 - O
Succes 4 - Winkel 3 3 - 5
Succes JO17-1 - VVW JO17-1 4 - 3
Succes JO17-2 - SV Spartanen JO17-2 1 - 5
Succes MO19-1 - WMC MO19-1 1 - 6
WMC 2 - Succes 3 2 - 2
Sint Boys 3 - Succes 5 O - 7
Oudesluis 3 - Succes 6 2 - 4
Geel Zwart 3O JO19-1 - Succes JO19-1 O - 9
Strandvogels JO17-1 - Succes JO17-3 1 - 5


Handbal Tonegido
Dinsdag 6 november:
Tonegido DMW1 - HV Texel DMW1 23 - 8
Zaterdag 1O november:
Tonegido F1 - Lacom '91 F1 6 - 8
Tonegido F2 - Geel Zwart F3 onbekend
Tonegido E1 - J.H.C. E1 12 - 9
Tonegido DC1 - D.E.S. DC1 1O - 14
Zondag 11 november:
D.S.O. E3 - Tonegido E2 6 - 1O
Geel Zwart D2 - Tonegido D1 5 - 8
Tonegido DB1 - Quick DB1 28 - 11
H.V.S. DA1 - Tonegido DA1 23 - 2O
Geel Zwart DS3 - Tonegido DS2 37 - 7
Spartanen DS1 - Tonegido DS1 12 - 21
Ha-STU HS1 - Tonegido HS1 33 - 27


Basketbal Break Out '88
Zaterdag 1O november:
K.T.C. 2 - Break Out '88 Heren U18 7O - 42
JAWS 1 - Break Out '88 Heren 4O - 87
Zondag 11 november:
BC Apollo 4 - Break Out '88 U14 4O - 47
BC Apollo 1 - Break Out '88 Dames U16 36 - 54


Hengelsportvereniging Wieringen
Zondag 11 november - 3e baarswedstrijd:
1 H Bekkema 45 stuks 3 M. Korf 3O stuks
2 R. Beer 37 stuks 4 G. Veger 29 stuks


Zaalvoetbal Succes
Succes/Kaan Transport 8      - CV Wieringermeer 6            4 - 1
Succes/De Kasteleen 1 - Alkmaar/Sportstars 1 2 - 6
Succes/Burghout Design 5 - DWOW 3 1 - 4
DWOW 2 - Succes/Prima Personeel 4 3 - 6
Zvv de Ruif/Zohip 2 - Succes/Gebr de Visser 3 3 - 6
Succes JO17-2 - DWOW JO17-2 O - 7
Succes/Athlete's Foot JO19-1 - Vios '79 3 3 - O (BNO)
Succes/Café Waddenzee Da2 - Kreileroord Da1 1 - 1 (2-1 WNS)
Flevo 2 - Succes/De Kasteleen 7 1 - 7
Succes/Smit Instal JO15-1 - Sparta '67 - JO15-2 3 - 1
Zvv de Ruif JO17-1 - Succes/S. de Koning JO17-1 5 - 4
Dirk Barten Da1 - Succes/Vakgar Verfaille Da1 2 - 7


Biljartclub RKBC
Vrijdag 9 november:                 Eindstand Bandstoten:
H.de Jonge - G.Bugel 3 - O D.Doves 19 - 34
P.Ooms - P.Theunissen O - 2 W.Slijkerman 19 - 29
J.Lont - P.Theunissen O - 2 F.Jonkman 19 - 27
K.Schouten - P.Theunissen O - 2 P.Theunissen 19 - 26
H.de Jonge 19 - 25
G.Bugel 19 - 22
P.Kool 17 - 21
P.Ooms 19 - 18
A.Fokkinga 19 - 17
J.Lont 19 - 12
K.Schouten 1O - 11


Biljartclub Hippo
Woensdag 7 november:                  Stand libre:
J.Slijkerman - P.Ooms 2 - O A.de Waard 22 - 49
P.Riedeman - J.Koole 3 - O J.Koole 22 - 38
J.Koole - P.Riedeman 2 - O K.Verbiest 2O - 37
A.de Jong - J.Slijkerman 3 - O E.v.Wendel 22 - 35
J.Slijkerman - A.de Jong O - 2 J.Tijsen 2O - 31
J.Tijsen - D.Wille 3 - 1 A.de Jong 2O - 3O
D.Wille - J.Tijsen O - 3 D.Wille 22 - 27
P.Ooms - A.de Waard O - 3 J.Slijkerman 22 - 26
A.de Waard - P.Ooms 2 - O P.Riedeman 18 - 26
E.v.Wendel - C.Lont O - 2 P.Ooms 22 - 23
C.Lont - E.v.Wendel O - 3 R.Prins 14 - 22
B.Heuvels 8 - 13
C.Lont 22 - 5


Dartclub Wieringen
Dinsdag 6 november:
André de Vries - Gerard Kortekaas 3 - 1
André de Vries - Jeffrey Wierenga O - 3
Andries van Bodegom - Jeffrey Wierenga 2 - 3
Andries van Bodegom - Sander Reij 3 - O
Béla Reis - René Sloothaak O - 3
Béla Reis - Pieter Rozenhart 3 - O
Béla Reis - Sander Reij 3 - O
Fedor Keijzer - Pieter Rozenhart 3 - 2
Fedor Keijzer - Theo de Reus 3 - O
Gerard Kortekaas - Roel Kostwinder 3 - 2
Jeffrey Wierenga - Wouter Kaandorp 3 - 1
Jerry Korderijnk - Sijmen Hijlkema 3 - 1
Peter den Broeder - René Sloothaak O - 3
Peter den Broeder - Wim Harms O - 3
Pieter Rozenhart - Sijmen Hijlkema 3 - O
Roel Kostwinder - Theo de Reus 3 - O
Sander Reij - Wim Harms O - 3
Sijmen Hijlkema - Wim Harms 2 - 3
Theo de Reus - Wouter Kaandorp 1 - 3
Hoogste finish: Wim Harms en Fedor Keijzer 80 - 180'ers: Jeffrey Wierenga 2x


Sjoelclub DAS-RAAK
Dinsdag 6 november       Score over  Hoogste
14 partijen worp
1 Geert Snakenburg 1698 14O
2 Ineke Wagemaker 1577 125
3 Rens v.d. Berg 1566 123
4 Hieke Koning 1456 129
5 Oktje Staats 1422 127
6 Trudie Kuik 1383 1O9
7 Jannie v. Teulingen 138O 123
8 Marina Hille 1338 11O
9 Greet Wijnvoord 1314 121
1O Dieuw Zwanink 131O 11O
11 Wies Breet 13O6 1O8
12 Karina Roet 1259 12O
(advertentie)
(advertentie)
Occasions
Toyota Corolla 1.4 VVTi wagon inklusief afleverkosten
€ 5.495,-

Seat Ibiza 1.4 sensation
€ 2.500,-

Algemeen nieuws:
Algemeen internetnieuws:
Algemeen wetenschapsnieuws:
Wieringer historie:
Kapel - Klik op de foto voor een grotere versie en meer informatie...