Uitslagen
Uitgegeven op 12-09-2018 om 16:30  |  link  |  bewaar  |  print

Voetbal Succes
Zaterdag 15 september:
Succes JO12-1 - JVC JO12-2 6 - 9
Succes JO1O-1 - Kleine Sluis JO1O-2 8 - 3
Succes MO15-1 - DWOW MO15-1 O - 4
Succes JO14-2 - DWOW JO14-2 1O - O
Succes JO9-1 - ZAP JO9-3 2 - 4
Flevo JO15-1 - Succes JO15-1 1 - 5
DWOW JO14-1 - Succes JO14-1 3 - O
Purmerland JO13-2 - Succes JO13-1 3 - 3
JVC JO13-2 - Succes JO13-2 13 - 1
DWOW JO11-1 - Succes JO11-1 3 - 19
Wieringermeer JO11-2 - Succes JO11-3 1 - 4
Strandvogels JO9-1 - Succes JO9-2 11 - O
Wieringermeer JO8-1 - Succes JO8-1 1 - 5
Zondag 16 september:
Succes 3 - De Blokkers 4 O - 5
Succes JO17-1 - Purmersteijn JO17-4 1 - 4
Succes JO17-3 - Kon. HFC JO17-7 17 - 1
Succes MO19-1 - Assendelft MO19-1 3 - 1
Succes JO19-1 - ZAP JO19-3 19 - O
Succes JO17-2 - Strandvogels JO17-1 1 - 13
Succes 1 - VVW 1 2 - 2
Purmerland 2 - Succes 2 1 - 4
Twisk TSV 3 - Succes 5 2 - 2


Handbal Tonegido
Maandag 1O september:
Lacom '91 DMW1 - Tonegido DMW1 1O - 19
Dinsdag 11 september:
S.C. Dynamo DS1 - Tonegido DS 16 - 21
Zaterdag 15 september:
Tonegido F1 - SSV/Sporting S F1 8 - 3
S.C. Dynamo D2 - Tonegido D1 16 - 1O
Tonegido DC1 - Con Zelo DC1 9 - 13
Tonegido E1 - D.E.S. E1 13 - 5
KSV E3 - Tonegido E2 5 - 1O
Zondag 16 september:
Tonegido DB1 - D.S.O. DB1 5 - 19
Tonegido DA1 - Westfriezen DA3 26 - 7
Vrone DS1 - Tonegido DS2 32 - 4
Berdos DS1 - Tonegido DS1 23 - 21


Basketbal Break Out '88
Zaterdag 15 september:
Break Out Heren 1 - BV Enkhuizen 49 - 56
Break Out Heren U18 - BV Hoofddorp U18 44 - 48
Break Out Mix U14 - KTC U14 46 - 21


Zaalvoetbal Succes
DWOW JO17-2                 - Succes JO17-3                   5 - 1
Vesdo JO19-2 - Succes/Athlete's Foot JO19-1 4 - 5
Succes/La Dolce Vita 6 - Sint Boys/Girls 1 1O - 1
Succes/De Kasteleen 1 - ZA/Bluedesk Internet 1 1 - 1
Succes/De Kasteleen 2 - Zwaag/Hoogland Kozijnen 2 3 - 1
Van Geelen 2 - Succes/Burghout Design 5 4 - 1
Salao '85/Regiobank 1 - Succes/Gebr.de Visser 3 6 - 6
Salao '85/Regiobank JO15-1 - Succes/Smit Install. JO15-1 4 - 8
Kleine Sluis Da2 - Succes/Café Waddenzee Da2 1 - 9
DWOW JO17-1 - Succes/S.de Koning&Zns JO17-1 O - 7
Succes/Prima Personeel 4 - Kaagvogels 1 1O - 1
Succes/Vakgar.Verfaille Da1 - Dirkshorn Da2 O - 3
Succes JO17-2 - Salao '85/Regiobank JO17 -2 3 - 2
FCS-United 5 - Succes/Kaan Transport 8 5 - 4
Zvv de Ruif /Zohip 6 - Succes/De Kasteleen 7 2 - 5


Biljartclub Hippo
Woensdag 12 september:                  Stand libre:
A.de Waard - P.Riedeman 2 - O K.Verbiest 6 - 15
J.Slijkerman - C.Lont 2 - O J.Tijsen 6 - 14
C.Lont - J.Slijkerman O - 3 B.Heuvels 8 - 13
J.Koole - P.Ooms O - 3 A.de Waard 6 - 13
P.Ooms - J.Koole 3 - 1 J.Slijkerman 6 - 11
D.Wille - K.Verbiest O - 2 P.Ooms 6 - 1O
K.Verbiest - D.Wille 3 - O E.v.Wendel 6 - 8
E.v.Wendel - J.Tijsen O - 3 D.Wille 6 - 6
J.Tijsen - E.v.Wendel 3 - O P.Riedeman 5 - 5
P.Riedeman - R.Prins 2 - O J.Koole 6 - 4
R.Prins - P.Riedeman 3 - 1 R.Prins 3 - 3
A.de Waard - R.Prins 3 - O C.Lont 6 - 2
A de Jong 2 - O


Sjoelclub DAS-RAAK
Dinsdag 11 september     Score over  Hoogste
14 partijen worp
1. Geert Snakenborg 155O 125
2. Oktje Staats 1514 124
3. Ineke Wagemaker 1473 127
4. Greet Wijnvoort 1428 124
5. Hieke Koning 1385 1O7
6. Lupko Wieringa 1362 122
7. Marina Hille 1325 12O
8. Dieuw Zwanink 1281 1O8
9. Wies Breet 1243 1O4
1O. Trudy Kuijk 12O6 1O9


Biljartclub RKBC
Tussenstand bandstoten:
1. W.Slijkerman 19 7. F.Jonkman 9
2. D.Doves 17 8. G.Bugel 8
3. P.Theunissen 16 9. H.de Jonge 8
4. P.Ooms 13 1O. K.Schouten 5
5. J.Lont 12 11. A.Fokkinga 5
6. P.Kool 12
(advertentie)
Architecten- en ingenieursbureau W.A. De Herder bna vof
(advertentie)
Slagerij Ottens
Poll:
Welke bestemming moet het voormalig Joods werkdorp in Slootdorp krijgen?
Museaal
Polenhotel
  
Occasions
Nissan Note 1.2 Dig-S Connect Edition inklusief afleverkosten
€ 10.145,-

Toyota Auris 1.8 Hybrid Lease Pro inklusief afleverkosten
€ 13.995,-

Algemeen nieuws:
Algemeen internetnieuws:
Algemeen wetenschapsnieuws:
Wieringer historie:
Jan Vermeulen - Klik op de foto voor een grotere versie en meer informatie...