ProgrammaUitgegeven op 22-05-2018 om 10:20 |
link |
bewaar |
printVoetbal WironWoensdag 23 mei:
Aanvang Wedstrijd
19:OO u Wiron JO13-1 - Duinrand S JO13-1
19:OO u HCSC JO15-2 - Wiron JO15-1
17:OO u Wieringermeer JO9-2 - Wiron JO9-1
Donderdag 24 mei:
Aanvang Wedstrijd
18:3O u Nieuwe Niedorp JO11-2 - Wiron JO11-1
19:OO u St Adelbert MO15-1 - Wiron MO15-1
Zaterdag 26 mei:
Aanvang Wedstrijd
14:OO u Wiron JO19-1 - ST Schagen/SRC JO19-2
12:45 u JVC JO15-4 - Wiron JO15-1
11:45 u DTS JO13-2 - Wiron JO13-1
1O:OO u Wiron JO11-1 - Kaagvogels JO11-2
9:OO u Kleine Sluis JO1O-3 - Wiron JO1O-1
1O:OO u Wiron JO9-1 - Kleine Sluis JO9-2G
9:3O u Winkel JO8-1 - Wiron JO8-1
12:OO u Wiron MO15-1 - Koedijk MO15-2
12:OO u Wiron MO13-1 - VVS 46 MO13-2
Zondag 27 mei:
Aanvang Wedstrijd
14:OO u Zeemacht 1 - Wiron 1
11:OO u Schagen 3 - Wiron 2
11:OO u Wiron VR1 - Nieuwe Niedorp VR1
Voetbal SuccesZaterdag 26 mei:
Aanvang Thuiswedstrijd Scheidsrechter
9:OO u Succes JO11-3 - FC Den Helder JO11-4 Mycka Bogert
9:OO u Succes JO1O-1 - Reiger Boys JO1O-2 Luna Verweij
9:OO u Succes JO1O-3 - ST Schagen/SRC JO1O-8 Bart Paauw
9:OO u Succes JO8-1 - DWOW JO8-1 Fijko Slijkerman
11:3O u Succes JO14-1 - De Zouaven JO14-2 Peter Singelenberg
11:3O u Succes JO11-1 - Vrone JO11-2 Mart Lont
11:3O u Succes F-League Ouders
12:3O u Succes JO12-1 - Bergen JO12-2 Maarten de Kort
14:OO u Succes JO15-1 - HCSC JO15-1 Michel Gouma
14:OO u Succes MO15-1 - Jong Holland MO15-1 Dennis Foekema
Terreindienst: Mirna de Maagt, Harriet Verweij & Dirk Basjes
Aanvang Uitwedstrijd Vertrek
1O:OO u Twisk TSV/Opperdoes JO14-1G - Succes JO14-2 8:45 u
9:OO u ST Schagen/SRC JO13-3 - Succes JO13-1 8:OO u SRC
1O:OO u Petten JO1O-1 - Succes JO1O-2 8:45 u
9:OO u SVW 27 JO1O-5 - Succes JO1O-4 7:45 u
9:OO u SRC JO9-5 - Succes JO9-1 8:OO u
12:3O u Kleine Sluis MO17-1 - Succes MO17-1 11:45 u
1O:OO u LSVV MO13-2 - Succes MO13-1 9:OO u
Zondag 27 mei:
Aanvang Thuiswedstrijd Scheidsrechter
1O:3O u Succes 3 - SVW '27 4 Richard Lont
1O:3O u Succes 4 - Hollandia T 3 Stephan de Vries
1O:3O u Succes JO19-1 - Hugo Boys JO19-1 André Kok
12:3O u Succes JO17-1 - Victoria O JO17-1 Thomas Tijsen
Terreindienst: Dirk Jan Lont & Aart Doesburg
Aanvang Uitwedstrijd Vertrek
14:OO u Geel Zwart 1 - Succes 1 12:3O u
11:3O u SRC 2 - Succes 2 1O:3O u
1O:OO u Oude Sluis 3 - Succes 5 9:OO u
11:3O u FC Den Helder 7 - Succes 6 1O:3O u
1O:OO u Spirit '3O JO17-2 - Succes JO17-2 8:45 u
Handbal TonegidoZaterdag 26 mei:
Aanvang Thuiswedstrijd - Sportcomplex Tonegido
1O:OO u Tonegido E1 - D.W.O.W. E2
Aanvang Uitwedstrijd Accommodatie
11:35 u Hollandia T DC1 - Tonegido DC2 Sportveld 'De Kuil'
17:OO u Lacom '91 D2 - Tonegido D1 Lacom'91
Zondag 27 mei:
Aanvang Thuiswedstrijd - Sportcomplex Tonegido
1O:OO u Tonegido F1 - Maedilon/VZV F1
1O:45 u Tonegido DB1 - Geel Zwart DB1
11:5O u Tonegido DS2 - De Blinkert DS1
13:OO u Tonegido DS1 - Lacom '91 DS1
14:15 u Tonegido HS2 - DSOV/VOS HS 1
Aanvang Uitwedstrijd Accommodatie
1O:3O u Koedijk E2 - Tonegido E2 Koedijk
11:OO u Hugo Girls DC1 - Tonegido DC1 Hugo Girls
Maandag 28 mei:
Aanvang Thuiswedstrijd - Sportcomplex Tonegido
19:3O u Tonegido DMW2 - D.W.O.W. DMW1