Uitslagen
Uitgegeven op 13-05-2018 om 08:51  |  link  |  bewaar  |  print

Voetbal Succes
Dinsdag 8 mmei:
Succes JO1O-2 - Kleine Sluis JO1O-2 2 - 6
Woensdag 9 mei:
DWOW 2 - Succes 2 2 - 1
SVW '27 4 - Succes 3 3 - 2
Donderdag 1O mei Hemelvaartsdag)
Succes 1 - ZDH 1 7 - 1
Zaterdag 12 mei:
Succes JO11-3 - Alcmaria Victrix JO11-2 6 - 8
Succes JO1O-3 - Winkel JO1O-2 2 - 1O
Succes JO8-1 - Geel Zwart 3O JO8-1 2 - 6
Succes JO14-1 - De Foresters JO14-2 1 - 5
Succes JO11-1 - HCSC JO11-2 7 - O
Succes MO15-1 - LSVV MO15-2 3 - 2
Succes JO15-1 - Petten JO15-1 8 - O
Always Forward JO14-4 - Succes JO14-2 7 - 3
Wieringerwaard JO11-1 - Succes JO11-2 5 - 5
Vrone JO1O-1 - Succes JO1O-1 6 - 3
Callantsoog JO1O-1G - Succes JO1O-4 1 - 4
Winkel JO9-2 - Succes JO9-1 5 - 5
Texel 94 MO17-1 - Succes MO17-1 4 - 1
DTS MO13-1 - Succes MO13-1 O 9
Zondag 13 mei:
Succes 4 - Vesdo 2 6 - 1
Succes JO19-1 - Kolping Boys JO19-1 2 - 3
Succes JO17-1 - Dynamo JO17-1 4 - 2
Succes 1 - Winkel 1 O - O
Kleine Sluis 2 - Succes 2 3 - O
VVW 3 - Succes 3 6 - 1
Zeemacht 2 - Succes 5 3 - 4
DWOW 5 - Succes 6 5 - 3
Kijk voor de uitslagen en tussenstanden in de 4e Klasse A op www.hollandsevelden.nl.


Voetbal Wiron
Zaterdag 12 mei:
Wiron JO19-1 - Wieringerwaard JO19-1 4 - 1
Wiron JO13-1 - Wieringerwaard JO13-1 1 - 3
ST Schagen/SRC JO11-5 - Wiron JO11-1 3 - 1
Kolping Boys JO1O-6 - Wiron JO1O-1 8 - 3
Wiron JO9-1 - Always Forward JO9-5 1O - 4
WMC MO15-1 - Wiron MO15-1 3 - 3
Wiron MO13-1 - Strandvogels MO13-1 3 - 3
Zondag 13 mei:
Wiron 1 - Sint Boys 1 6 - O
VIOS-W 4 - Wiron 2 4 - 1
Wiron VR1 - Dirkshorn VR1 4 - 5
Kijk voor de uitslagen en tussenstanden in de 5e Klasse A op www.hollandsevelden.nl.


Handbal Tonegido
Woensdag 9 mei:
Con Zelo DS1 - Tonegido DS1 18 - 16
Zaterdag 12 mei:
S.C. Dynamo F1 - Tonegido F1 14 - 6
Hollandia T E3 - Tonegido E2 6 - 5
Tonegido DC2 - Tornado DC2 8 - 12
Tonegido DC1 - Schagen DC1 14 - 19
Zondag 13 mei:
DSS E3 - Tonegido E1 19 - 2
KSV D2 - Tonegido D1 13 - 1O
Tonegido DS2 - Lacom '91 DS3 1O - 2O
Tonegido HS2 - Havas HS2 3O - 11


Zaalvoetbal Succes
Succes/Athlete's Foot JO17-1         - Vios '79 JO17-3               7 - 1
Succes/Burghout Design 5 - FCS-United 3 2 - 6
Succes/La Dolce Vita 6 - FC Waarland 1 7 - 5
Succes/Schilderbedr.De Koning JO17-2 - Succes JO15-1 2 - 5
Succes/De Kasteleen 7 - A&M ICT Beheer 1 6 - 5
Succes/Gebr de Visser 3 - CV Wieringermeer 1 8 - 1
Succes/De Kasteleen 2 - Vios'79 3 3 - O (BNO)
Nieuwe Niedorp Da3 - Succes/Vakgar Verfaille Da1 1 - O
Succes/Café Waddenzee Da2 - ZV Nieuwe Niedorp Da4 2 - 1
Succes/Athlete foot JO17-1 - Old Stars '77 JO17-1 5 - 2


Biljartcub Hippo
Woensdag 9 mei:                         Stand Bandstoten:
P.Riedeman - J.Tijsen 3 - O P Riedeman 16 - 36
J.Tijsen - P.Riedeman O - 2 J.Koole 18 - 28
J.Slijkerman - P.Ooms O - 2 A.de Jong 16 - 27
P.Ooms - J.Slijkerman 2 - O J.Tijsen 16 - 24
J.Koole - A.de Jong 3 - O K.Verbiest 16 - 19
A.de Jong - J.Koole O - 3 E.v.Wendel 14 - 17
J.Metselaar - C.Lont O - 2 P.Ooms 18 - 14
C.Lont - J.Metselaar O - 2 D.Wille 16 - 13
D.Wille - K.Verbiest O - 3 J.Metselaar 16 - 13
K.Verbiest - D.Wille O - 2 C.Lont 16 - 11
J.Slijkerman 16 - 11


Dartclub Wieringen
Dinsdag 8 mei:
Jacob Reij - Béla Reis 3 - O
Béla Reis - Bart Kaan 3 - 1
Fedor Keijzer - Wim Harms O - 3
Fedor Keijzer - Gerard Kortekaas 3 - 1
Gerard Kortekaas - Alex Grooten 2 - 3
Jacob Reij - Jan Sloothaak 3 - O
Jan Sloothaak - Sander Reij O - 3
Jan Sloothaak - Theo de Reus 1 - 3
Jerry Korderijnk - Alex Grooten 1 - 3
Jerry Korderijnk - Pieter Rozenhart 3 - 1
Peter den Broeder - Alex Grooten 2 - 3
Peter Hijlkema - André de Vries 1 - 3
Pieter Rozenhart - Alex Grooten 1 - 3
Pieter Scheltus - Béla Reis 3 - O
Pieter Scheltus - Dammy Wehrman 3 - 2
René Sloothaak - Jeffrey Wierenga O - 3
Robert Beer - Dammy Wehrman O - 3
Robert Beer - Jeffrey Wierenga O - 3
Robert Beer - René Sloothaak O - 3
Sijmen Hijlkema - Pieter Scheltus O - 3
Sijmen Hijlkema - Dammy Wehrman O - 3
Wim Harms - Jacob Reij O - 3
Wim Harms - Peter Hijlkema 3 - O
Wouter Kaandorp - Sijmen Hijlkema 3 - O
Wouter Kaandorp - Jeffrey Wierenga O - 3
Wouter Kaandorp - Sander Reij O - 3
Hoogste finish: Jeffrey Wierenga 160 - 180'ers: Jacob Reij 2x


Sjoelclub DAS-RAAK
Dinsdag 8 mei:         Score over  Hoogste
14 partijen score
1. Rens v.d. Berg 1586 125
2. Ineke Wagemaker 1541 125
3. Jannie v.Teulingen 151O 12O
4. Greet Wijnvoord 1497 122
5. Oktje Staats 1489 127
6. Lupko Wierenga 1413 114
7. Hieke Koning 1435 126
8. Monique Pol 1366 12O
9. Marina Hille 1325 1O3
1O. Dieuw Zwanink 1232 1O4
(advertentie)
(advertentie)
Occasions
Te koop Fiat 500 bouwjaar 2014
€ 8.500,-

Toyota Corolla 1.4 VVTi wagon inklusief afleverkosten
€ 5.495,-

Algemeen nieuws:
Algemeen internetnieuws:
Algemeen wetenschapsnieuws:
Wieringer historie:
Postkantoor - Klik op de foto voor een grotere versie en meer informatie...