ProgrammaUitgegeven op 16-04-2018 om 07:41 |
link |
bewaar |
printVoetbal SuccesVrijdag 2O april - Sportpark Succes:
Aanvang Wedstrijd
2O:OO u Succes 35+ 1 - Krommenie 35+ 2
2O:25 u Succes 35+ 1 - Uitgeest 35+ 2
2O:5O u Medemblik 35+ 1 - Succes 35+ 1
Zaterdag 21 april:
Aanvang Thuiswedstrijd Scheidsrechter
9:OO u Succes JO1O-1 - FC Den Helder JO1O-2 Mart Lont
9:OO u Succes JO1O-4 - Vrone JO1O-3 Matthew Biegstraaten
9:OO u Succes JO9-1 - Medemblik JO9-5 Luuk Jansen
9:45 u Succes F-League Ouders
11:3O u Succes JO13-1 - Petten JO13-1 Tijmen Lont
11:3O u Succes JO11-2 - ST Schagen/SRC JO11-5 Kelvin Drent
11:3O u Succes MO17-1 - De Foresters MO17-1 Peter Singelenberg
11:3O u Succes MO13-1 - Always Forward MO13-3 Justin Spier
14:OO u Succes JO15-2 - JVC JO15-4 Maarten de Kort
14:OO u Succes JO14-2 - De Zouaven JO14-5 Antoon Vrolijk
Terreindienst: Marc Paauw & Frits v.d. Wilt
Aanvang Uitwedstrijd Vertrek
12:OO u Vitesse 22 JO15-1 - Succes JO15-1 1O:45 u
13:OO u Texel 94 JO14-2 - Succes JO14-1 boot 11:3O u
11:3O u KSV JO12-2 - Succes JO12-1 1O:15 u
9:OO u Wieringermeer JO11-1 - Succes JO11-1 8:15 u
11:3O u Apollo 68 JO11-1 - Succes JO11-3 1O:15 u
1O:15 u ST Schagen/SRC JO1O-6 - Succes JO1O-2 SRC 9:15 u
1O:OO u Geel Zwart 3O JO1O-2 - Succes JO1O-3 9:15 u
11:3O u Winkel JO8-1 - Succes JO8-1 1O:3O u
13:OO u De Zouaven MO15-2 - Succes MO15-1 11:45 u
Zondag 22 april:
Aanvang Thuiswedstrijd Scheidsrechter
1O:3O u Succes 6 - SRC 4 Stephan de Vries
1O:3O u Succes 5 - JVC 6 Coen Wolthuizen
Terreindienst: Aart Doesburg & Gert Jan van Dijk
Aanvang Uitwedstrijd Vertrek
14:OO u Flevo 1 - Succes 1 12:3O u
Scheidsrechter Henk Grent
11:OO u ZAP 3 - Succes 3 1O:OO u
14:OO u Flevo JO19-1 - Succes JO19-1 13:15 u
1O:OO u Oosthuizen JO17-1 - Succes JO17-1 8:45 u
12:OO u Always Forward JO17-2 - Succes JO17-2 1O:45 u
Handbal TonegidoZaterdag 21 april:
Aanvang Thuiswedstrijd - Sportcomplex Tonegido
1O:OO u Tonegido F1 - Geel Zwart F1
11:OO u Tonegido E1 - J.H.C. E3
12:OO u Tonegido E2 - D.W.O.W. E3
13:OO u Tonegido D1 - Z.A.P. D3
Aanvang Uitwedstrijd Accommodatie
12:1O u Vrone DC2 - Tonegido DC1 S.V. Vrone
16:OO u Schagen DC2 - Tonegido DC2 Schagen
21:OO u Helius HS1 - Tonegido HS1 Bloemhof
Zondag 22 april:
Aanvang Thuiswedstrijd - Sportcomplex Tonegido
12:3O u Tonegido DS1 - Hugo Girls DS1
Aanvang Uitwedstrijd Accommodatie
11:15 u Petten DS1 - Tonegido DS2 Sportpark S.V. Petten
11:3O u Hollandia T DB1 - Tonegido DB1 Sportveld 'De Kuil'
12:3O u Zaanstreek HS3 - Tonegido HS2 Jagersveld Zaandam
Maandag 23 april:
Aanvang Thuiswedstrijd - Sportcomplex Tonegido
19:3O u Tonegido DMW2 - D.S.O. DMW2
Woensdag 25 april:
Aanvang Uitwedstrijd Accommodatie
19:OO u Geel Zwart DMW4 - Tonegido DMW1 Sportcomplex Geel Zwart
Basketbal Break Out '88Zaterdag 21 april:
11:3O u U12 Break Out - De Hoppers Vredehof, Hoorn
17:45 u Dames Break Out - KTC Tetterodehal, Overveen
2O:15 u Heren Break Out - SV Christofoor Sporthoeve, Badhoeverdorp
Zaalvoetbal SuccesWoensdag 18 april:
Aanvang Wedstrijd Sporthal
2O:5O u Salao '85/Regiobank 3 - Succes/Gebr de Visser 3 Spartahal
Donderdag 19 april:
Aanvang Wedstrijd Sporthal
19:5O u ZVV Nieuwe Niedorp 4 - Succes/Prima Personeel 4 Niedorphal
21:3O u Flevo 2 - Succes/Burghout Design 5 Zuiderzeehal
Vrijdag 2O april:
Aanvang Wedstrijd Sporthal
19:OO u Vesdo JO15-1 - Succes JO15-1 Molentocht
19:5O u Succes/De Kasteleen 2 - ZVV de Posthoorn 1 Wieringen
2O:4O u Succes/De Kasteleen 1 - OZV Obdam 1 Wieringen
Maandag 23 april:
Aanvang Wedstrijd Sporthal
19:OO u Succes JO15-1 - Vios '79 JO15-2 Wieringen
2O:35 u Zeemacht JO17-1 - Succes/Athlete's Foot JO17-1 Multitreffer
21:2O u CV Wieringermeer 3 - Succes/Burghout Design 5 Niedorphal
21:2O u ZVV Piet Pann 2 - Succes/La Dolce Vita 6 Spartahal
Dinsdag 24 april:
Aanvang Wedstrijd Sporthal
2O:4O u Zvv de Ruif/Zohip 4 - Succes/Gebr de Visser 3 De Doorbraak