Uitslagen
Uitgegeven op 14-01-2018 om 12:02  |  link  |  bewaar  |  print

Handbal Tonegido
Dinsdag 9 januari:
Tonegido DMW1 - Con Zelo DMW2 17 - 18
Donderdag 11 januari:
D.W.O.W. DMW1 - Tonegido DMW2 9 - 1O
Zaterdag 13 januari:
KSV F2 - Tonegido F1 11 - 12
Tonegido E2 - Tornado E3 O - 2O
SV De Valken DC1 - Tonegido DC1 16 - 17
Tonegido DC2 - Kleine Sluis DC1 25 - 13
Zondag 14 januari:
A & O D2 - Tonegido D1 15 - 13
Hugo Girls DB2 - Tonegido DB1 12 - 35
Tonegido DS2 - DSS DS4 33 - 9
Tonegido HS1 - AHC'31 HS1 33 - 29


Biljartclub RKBC
Vrijdag 12 januari:                    Stand Libre:
D.Doves - P.Theunissen O - 2 A.Fokkinga 2 - 5
D.Doves - F.Jonkman 3 - O P.Theunissen 2 - 5
A.Fokkinga - W.Slijkerman 3 - 1 D.Doves 2 - 3
A.Fokkinga - G.Bugel 2 - O G.Bugel 2 - 3
H.de Jonge - K.Schouten O - 2 W.Slijkerman 2 - 3
H.de Jonge - P.Ooms 2 - O F.Jonkman 2 - 2
F.Jonkman - P.Ooms 2 - O H.de Jonge 2 - 2
P.Kool - W.Slijkerman O - 2 J.Lont 2 - 2
J.Lont - G.Bugel O - 3 K.Schouten 2 - 2
J.Lont - K.Schouten 2 - O P.Kool 2 - O
P.Theunissen - P.Kool 3 - O P.Ooms 2 - O


Biljartclub Hippo
Woensdag 1O januari:                    Stand libre:
B.Heuvels - J.Metselaar O - 2 J.Tijsen 9 - 25
A.de Jong - J.Slijkerman 1 - 3 A.de Jong 8 - 15
J.Koole - P.Riedeman 3 - 1 D.Wille 8 - 15
J.Koole - D.Wille 2 - O J.Koole 7 - 14
C.Lont - R.Prins O - 2 J.Metselaar 8 - 14
J.Metselaar - B.Heuvels 3 - 1 P.Riedeman 9 - 13
T.Tijsen - P.Ooms 3 - O J.Slijkerman 8 - 12
R.Prins - C.Lont O - 2 B.Heuvels 1O - 1O
P.Riedeman - J.Koole 1 - 3 P.Ooms 8 - 9
P.Riedeman - D.Wille O - 3 A.de Waard 5 - 8
J.Slijkerman - A.de Jong 1 - 3 K.Verbiest 8 - 8
J.Tijsen - E.v.Wendel 3 - 1 E.v.Wendel 1O - 7
A.de Waard - P.Ooms 3 - O R.Prins 6 - 7
K.Verbiest - A.de Waard 3 - 1 C.Lont 8 - 6
A.de Waard - K.Verbiest 3 - O
E.v.Wendel - J.Tijsen O - 3


Zaalvoetbal Succes
Vios '79 JO17-1             – Succes/Athlete's Foot JO17-1   3 -  3
Succes/De Kasteleen 7 – Zvv de Ruif/Zohip 6 4 - 5
Succes/De Kasteleen 1 – JVC 1 6 - 4
Succes/Gebr de Visser 3 – Salao '85/Regiobank 3 5 - 1
DWOW Da3 – Succes/Vakgar Verfaille Da1 1 - 7
FCS-United 2 – Succes/Prima Personeel 4 4 - 11
Succes/Café Waddenzee Da2 – ZVV VZV Da3 3 - 1
Succes/Burghout Design 5 – Callantsoog 1 3 - 9
Succes/Smit Install. JO15-2 – Cinemagnus JO15-1 3 - 5
Vios '79 JO17-3 – Succes/S.de Koning JO17-2 O - 6
Zvv de Ruif/Zohip 5 – Succes/La Dolce Vita 6 4 - 3


Dartclub Wieringen
Dinsdag 9 januari:
André de Vries - Wouter Kaandorp O - 3
Andries van Bodegom - Sander Reij 3 - 1
Arjan Schouten - André de Vries 3 - O
Arjan Schouten - Andries van Bodegom 3 - 1
Béla Reis - Wouter Kaandorp 3 - 1
Fedor Keijzer - Dave Gangelhof 3 - O
Jeffrey Wierenga - Arjan Schouten 3 - 1
Jeffrey Wierenga - Béla Reis 3 - 2
Jeffrey Wierenga - Sander Reij 3 - O
Jerry Korderijnk - Dave Gangelhof O - 3
Jerry Korderijnk - Fedor Keijzer 2 - 3
Peter den Broeder - Béla Reis 3 - O
Peter Hijlkema - Gerard Kortekaas 3 - 2
Pieter Rozenhart - Andries van Bodegom 3 - 1
Pieter Rozenhart - Peter den Broeder 1 - 3
Robert Beer - Peter den Broeder O - 3
Robert Beer - Raymond Huizing 2 - 3
Sander Reij - Wouter Kaandorp 3 - 2
Sijmen Hijlkema - Raymond Huizing 2 - 3
Sijmen Hijlkema - Fedor Keijzer 1 - 3
Theo de Reus - Gerard Kortekaas 3 - O
Theo de Reus - Peter Hijlkema 3 - 1
Theo de Reus - Sijmen Hijlkema O - 3
Hoogste finish: Sijmen Hijlkema 112 - 180'ers: -


Sjoelclub DAS-RAAK
Dinsdag 9 januari:     Score over   Hoogste
14 partijen worp
1 Ineke Wagemaker 156O 128
2 Rens v.d. Berg 15O9 128
3 Oktje Staats 15O8 124
4 Greet Wijnvoord 1455 12O
5 Jannie v. Teulingen 1454 125
6 Monique Pol 1444 119
7 Hieke Koning 1424 125
8 Marina Hille 1344 123
9 Peter Theunisse 1338 1O7 buiten mededinging
1O Wies Breet 1285 11O
(advertentie)
(advertentie)
Occasions
Toyota Yaris 1.3 VVTi linea Sol 5drs
€ 5.245,-

Te koop Fiat 500 bouwjaar 2014
€ ,-

Algemeen nieuws:
Algemeen internetnieuws:
Algemeen wetenschapsnieuws:
Wieringer historie:
Hotel de Haan Den Oever - Klik op de foto voor een grotere versie en meer informatie...