ProgrammaUitgegeven op 18-04-2017 om 05:03 |
link |
bewaar |
printVoetbal WironZaterdag 22 april:
Aanvang Wedstrijd
14:OO u Wiron JO15-1 - VZV JO15-1
1O:OO u Wiron JO13-1 - ST Vesdo/Sint Boys JO13-1
1O:OO u Schagen/SRC JO11-1O - Wiron JO11-1
8:45 u HCSC JO9-3 - Wiron JO9-1
12:OO u Wiron JO8-1G - Reiger Boys JO8-2
11:15 u Succes MO17-1 - Wiron MO17-1
12:OO u Wiron MO13-1 - Dindua MO13-1
Zondag 23 april:
Aanvang Wedstrijd
14:OO u De Koog 1 - Wiron 1
11:3O u Wiron 2 - ZDH 2 scheidsrechter R.Lont
14:OO u DWOW 4 - Wiron 3
14:OO u ALC VR1 - Wiron VR1
Voetbal SuccesZaterdag 22 april:
Aanvang Thuiswedstrijd Scheidsrechter
9:15 u Succes JO9-4 - ZAP JO9-4 Thomas Bakker
9:15 u Succes JO9-5 - FC Den Helder JO9-9 Bart Paauw
9:15 u Succes JO11-1 - JVC JO11-3 Quinten Leever
9:15 u Succes JO11-2 - Hollandia T JO11-2 Mart Lont
11:15 u Succes F-League Ouders
11:15 u Succes JO13-3 - VIOS-W JO13-3 Thijs van Eerden
11:15 u Succes MO13-1 - Flevo MO13-1 Tim Hoosbeek
11:15 u Succes MO17-1 - Wiron MO17-1 Dennis Foekema
13:3O u Succes JO15-1 - Sporting Andijk JO15-1 Maarten de Kort
13:3O u Succes JO15-2 - Wieringermeer JO15-1 Michel Gouma
Aanvang Uitwedstrijd Vertrek
9:OO u Hollandia T JO9-1 - Succes JO9-1 7:45 u
12:OO u FC Den Helder JO9-5 - Succes JO9-2 11:OO u
1O:15 u VIOS-W JO9-4 - Succes JO9-3 9:OO u
1O:OO u JVC JO11-5 - Succes JO11-3 9:OO u
9:OO u FC Den Helder JO13-6 - Succes JO13-2 8:OO u
Zondag 23 april:
Aanvang Thuiswedstrijd Scheidsrechter
14:OO u Succes 1 - Flevo 1 M. Billor
1O:3O u Succes 3 - DWB 2 C. Wolthuizen
1O:3O u Succes 4 - Sporting S 2 P. Singelenberg
1O:3O u Succes JO19-1 - Volendam (rkav) JO19-2 H. Steigstra
14:OO u Succes JO17-1 - De Valken JO17-1 C. v. d. Made
Terreindienst: Marco Dikken, Gerrit Kulsdom & John Hoekstra
Aanvang Uitwedstrijd Vertrek
1O:OO u DESS JO17-1 - Succes JO17-2 8:45 u
Basketbal Break Out ‘88Zaterdag 22 april:
15:15 u Mu12 Derba – Break Out Oosterven, De Rijp
15:3O u Ju12 Racing Beverwijk – Break Out De Walvis, Beverwijk
Zaalvoetbal SuccesWoensdag 19 april:
Aanvang Wedstrijd Sporthal
19:OO u Sparta C1 - Succes C2 Multitreffer
2O:4O u Watervogels 1 - Succes/Gebr.De Visser 3 Sportlaan
2O:45 u Succes/Kasteleen 1 - Zeemacht 3 Wieringen
21:35 u Succes/Kasteleen 2 – Old Stars 1 Wieringen
Donderdag 2O april:
Aanvang Wedstrijd Sporthal
2O:5O u Vesdo Da2 - Succes/Café Waddenzee Da2 Molentocht
Vrijdag 21 april:
Aanvang Wedstrijd Sporthal
19:5O u Sparta '67 A1 - Succes/De Koning A1 Multitreffer