UitslagenUitgegeven op 03-04-2016 om 13:24 |
link |
bewaar |
printVoetbal WironMaandag 28 maart:
Wiron 1 - Schagen 1 1 - 1
Zaterdag 2 april:
Wiron 2 - Opperdoes 4 2 3
Reiger Boys A2 - Wiron A1 4 - 1
Flevo C1 - Wiron C1 1 - 1
Wiron D1 - AFC 34 D4 2 - 1
Wiron E1 - SRC E2 O - 1
Dirkshorn F2 - Wiron F1 2 - 1
Wiron MC1 - Texel 94 MC1 3 - 1
Wiron MD1 - Westfriezen MD2 11 - 3
Zondag 3 april:
Wiron 1 - Koog De 1 3 - 1
Hollandia T 3 - Wiron 2 3 - 4
Apollo 68 VR1 - Wiron VR1 7 1
Kijk voor de uitslagen en tussenstanden in de 4e Klasse A op
www.hollandsevelden.nl.
Voetbal SuccesDinsdag 29 maart:
Succes 1 - Spartanen 1 1 1
Woensdag 3O maart:
Always Forward D3 - Succes D1 O 2 beker 2e ronde
Duinrand S E2 - Succes E3 4 3 beker 2e ronde
Zaterdag 2 april:
Succes F1 - DWOW F1 O 2
Succes F4 - VIOS-W F5 8 - O
Succes F5 - Koedijk F1O 5 - 3
Succes ME1 - Nieuwe Niedorp ME1 1 - 3
Succes F2 - De Valken F1 1 - 3
Succes E2 - Wieringermeer E2 3 - O
Succes C1 - Kleine Sluis C2 3 - 2
Succes D3 - VVS 46 D2 3 - 1
Succes C2 - Callantsoog C1 2 - 6
Succes C3 - Texel 94 C3 3 - 1
FC Den Helder F5 - Succes F3 8 - O
Wieringermeer F4 - Succes F6 3 - O
VZV F2 - Succes F7 6 - 1
Schagen E2 - Succes E1 2 - 3
Flevo E2 - Succes E3 2 - 4
KGB D1 - Succes D1 4 - 3
DTS D2 - Succes D2 6 - 1
JVC D5 - Succes D4 4 - O
RKEDO MC2 - Succes MC1 8 2
Zondag 3 april:
DTS 1 - Succes 1 7 - O
Succes 2 - Winkel 2 1 - O
Hugo Boys 4 - Succes 3 5 - 4
Succes 4 - Koedijk 6 6 - O
Succes 5 - Wieringerwaard 2 O - 1
Schagen A1 - Succes A1 3 - 1
Succes B1 - VVW B2 5 - 1
Handbal TonegidoDonderdag 31 maart:
Tonegido DR1 - J.H.C. DR1 11 - 9
Zaterdag 2 april:
Tonegido D2 - D.W.O.W. D2 7 12
Tonegido D1 - A & O D1 4 16
Zondag 3 april:
D.E.S. E2 - Tonegido E1 15 - 8
Tonegido DC1 - Hollandia T DC1 22 - 18
Tonegido DB1 - Schagen DB1 9 - 21
Zaanstreek HA1 - Tonegido/DSO HA1 3O - 15
Tonegido DS2 - Petten DS1 8 - 8
Basketbal Break Out 88Ju16 Break Out AMVJ 28 31
Mu14 Break Out - BV Hoofddorp 41 - 43
Heren Break Out Anoeta 29 - 56
Ju14 Volendam Break Out 28 76
U8 toernooi
Break Out JBC 2 1O
Break Out Den Helder 4 1O
Break Out HBC 4 12
U1O toernooi
Break Out Alkmaar Guardians 21 14
Break Out Den Helder 26 - 1O
Break Out Noordkop 32 2O
Biljartclub HippoWoensdag 3O maart: Stand bandstoten:
A.de Jong - K.Verbiest O 2 A.de Waard 1O 14
J.Koole - A.De Waard 2 O J.Tijsen 7 - 13
C.Lont - J.Koole 1 1 E.v.Wendel 11 - 13
C.Lont - B.Zuidema O 2 C.Lont 11 - 13
C.Lont - R.Poelman 2 O P.Riedeman 9 - 13
P.Ooms - J.Tijsen O 2 K.Verbiest 1O - 12
P.Ooms - D.Wille O 2 J.Koole 12 - 11
R.Poelman - R.Prins O 3 P.Ooms 1O - 11
R.Poelman - E.v.Wendel O 3 R.Prins 4 - 1O
R.Prins - J.Koole 2 O B.Zuidema 6 - 8
P.Riedeman - K.Verbiest 3 O D.Wille 1O - 7
P.Riedeman - A.de Jong O 3 R.Poelman 5 - 4
J.Tijsen - A.de Waard O 2 A.de Jong 7 - 3
K.Verbiest - J.Tijsen O 3
E.v.Wendel - A.de Jong 2 O
E.v.Wendel - B.Zuidema O 3
D.Wille - A.de Waard O 3
D.Wille - P.Riedeman O 2
Dartclub WieringenDinsdag 29 maart:
Bas Snelleman - Bart Kaan 2 3
Bιla Reis - Bas Snelleman 1 - 3
Dave Gangelhof - Andries van Bodegom 3 - 1
Fedor Keijzer - Bιla Reis 3 - 1
Gerard Kortekaas - Bas Snelleman O - 3
Gerrit Veger - Chris Tervoort O - 3
Jacob Reij - Andrι de Vries 1 - 3
Jacob Reij - Gerard Kortekaas 3 - O
Jerry Korderijnk - Andries van Bodegom 1 - 3
Jerry Korderijnk - Andrι de Vries 3 - O
Martijn Veld - Chris Tervoort O - 3
Martijn Veld - Bιla Reis 3 - 1
Peter den Broeder - Andrι de Vries 3 - 1
Peter den Broeder - Gerrit Veger 3 - O
Raymond Huizing - Martijn Veld 3 - 2
Robert Beer - Andries van Bodegom O - 3
Robert Beer - Bart Kaan O - 3
Roel Kostwinder - Raymond Huizing 1 - 3
Roel Kostwinder - Dave Gangelhof 2 - 3
Roel Kostwinder - Fedor Keijzer 1 - 3
Theo de Reus - Chris Tervoort O - 3
Hoogste finish: Roel Kostwinder 118 18Oers: Jacob Reij en Martijn Veld 1x
Aanstaande dinsdag ledenvergadering, aanvang 19:3O uur.
Sjoelclub DAS - RAAKDinsdag 29 maart Totaal over Hoogste
14 ronden worp
1 Gerrit Tigchelaar 1879 148
2 Geert Snakenborg 172O 143
3 Hieke Koning 1537 125
4 Oktje Staats 1452 122
5 Ineke Wagemaker 1417 124
6 Marina Hille 14O3 126
7 Monique Pol 1318 112
8 Ans Bugel 1289 12O
9 Annelies Beijer 12O5 1O9