UitslagenUitgegeven op 26-03-2016 om 13:00 |
link |
bewaar |
printVoetbal WironZaterdag 26 maart: Wiron 1 - Flevo 1 O - 3
Maandag 28 maart: Wiron 1 - Schagen 1 1 - 1
Kijk voor de uitslagen en tussenstanden in de 4e Klasse A op
www.hollandsevelden.nl.
Voetbal SuccesWoensdag 23 maart:
Succes C1 - ALC C1 2 – 2 beker 2e ronde - ALC wint na penalty's
JVC C3 - Succes C2 1O – 1
Kleine Sluis C3 - Succes C3 5 – O beker 2e ronde
Donderdag 24 maart:
Succes D2 - DWOW D1 O – 8 beker 2e ronde
Zaterdag 26 maart:
Succes C1 - Missisippi C1 1 - 1 interland
Succes 1 - VZV 1 3 - 1
Dinsdag 29 maart:
Succes 1 - Spartanen 1 1 - 1
NachtvolleybaltoernooiEindstand:
A finale B finale C finale
1 Plaveiers 1 4 pnt 4 KOVW 2 pnt 7 Break out 1 4 pnt
2 Plaveiers 2 2 pnt 5 DKWW 2 pnt 8 Noordervenne 2 pnt
3 Nachvolleybier O pnt 6 Uythof 2 pnt 9 JEP O pnt
Totale rangschikking:
1O Simon de Koning 4 pnt – 19 14 Winnaars vorig jr 2 pnt - 33
11 ATL 4 pnt - 22 15 Camping Waddenzee O pnt - 39
12 Kanonskogels 4 pnt - 26 16 Necap O pnt - 56
13 G-Team 2 pnt - 25 17 Break Out 2 O pnt - 74
18 The Athlete’s Foot niet opgekomen
Biljartclub HippoBandstoten woensdag 23 maart Stand
J.Koole - A.de Jong 2 – O P.Ooms 8 - 11
C.Lont - A.de Jong 2 – O K.Verbiest 7 - 1O
P.Ooms - K.Verbiest 2 – O C.Lont 8 - 1O
P.Ooms - E.v.Wendel O – 2 A.de Waard 7 - 9
R.Prins - C.Lont 3 – O J.Tijsen 4 - 8
R.Prins - E.v.Wendel 2 – O E.v.Wendel 8 - 8
P.Riedeman - J.Koole 2 – O J.Koole 9 - 8
P.Riedeman - C.Lont 2 – O P.Riedeman 6 - 8
P.Riedeman - B.Zuidema O – 2 R.Prins 2 - 5
A.de Waard - J.Koole 3 – 1 D.Wille 7 - 5
A.de Waard - P.Ooms 2 – O B.Zuidema 4 - 4
A.de Waard - K.Verbiest O – 2 A.de Jong 4 - O
E.v.Wendel - D.Wille 3 – O
D.Wille - A.de Jong 2 – O
J.Tijsen - A.de Jong 3 – O
J.Tijsen - D.Wille 1 – 3
B.Zuidema - C.Lont O – 3
B.Zuidema - J.Tijsen O – 2
Dartclub WieringenDinsdag 22 maart:
Chris Tervoort - Béla Reis 3 – O
Gerard Kortekaas - Dave Gangelhof O - 3
Gerard Kortekaas - Chris Tervoort O - 3
Jeffrey Wierenga - Bart Kaan 3 - 1
Jeffrey Wierenga - Gerrit Veger 3 - O
Jerry Korderijnk - Gerrit Veger 3 - O
Martijn Veld - Cornelis Hoep 2 - 3
Peter den Broeder - Martijn Veld 3 - 2
Peter den Broeder - Fedor Keijzer 3 - 1
Raymond Huizing - Fedor Keijzer 3 - 2
Raymond Huizing - Cornelis Hoep O - 3
Robert Beer - Dave Gangelhof 2 - 3
Roel Kostwinder - Béla Reis 1 - 3
Roel Kostwinder - Bart Kaan 1 - 3
Sander Meyer - Roel Kostwinder 2 - 3
Sander Meyer - Robert Beer 3 - 1
Theo de Reus - Jerry Korderijnk O - 3
Hoogste finish: Chris Tervoort 116 – 18O’ers: Sander Meyer en Chris Tervoort 1x
Sjoelclub DAS-RAAKDinsdag 22 maart Totaal over Hoogste
14 ronden worp
1 Gerrit Tigchelaar 1937 148
2 Geert Snakenborg 1731 14O
3 Ineke Wagemaker 1574 125
4 Rens v.d. Berg 1554 129
5 Jannie Mennen 15O1 123
6 Oktje Staats 147O 124
7 Hieke Koning 1432 12O
8 Marina Hille 1313 123
9 Monique Pol 1296 1O9