UitslagenUitgegeven op 31-01-2016 om 18:18 |
link |
bewaar |
printVoetbal WironZondag 31 januari:
ZAP 4 - Wiron 2 2 – 1
Oosthuizen VR1 - Wiron VR1 9 – O
Alle andere wedstrijd zijn afgelast
Voetbal SuccesZondag 31 december:
Succes 1 - Hugo Boys 1 1 - 2
Hollandia T 1 - Succes 1 3 - 2
Zeemacht 2 - Succes 5 12 - 3
Kijk voor de uitslagen en tussenstanden in de 4e Klasse A op
www.hollandsevelden.nl.
Handbal TonegidoZaterdag 3O januari:
Tonegido D2 - Petten D1 14 - 3
Tonegido D1 - Con Zelo D2 13 - 2
Maedilon/V.Z.V. HS1 - Tonegido/Kleine Sluis HS1 29 – 32
Zondag 31 januari:
Lacom '91 HA2 - Tonegido HA1 16 - 28
Hugo Girls DB1 - Tonegido DB1 17 - 13
Petten E1 - Tonegido E1 1 - 24
Petten DS1 - Tonegido DS2 14 – 14
Basketbal Break Out ‘88Ju14 Break Out - BV Amsterdam 44 – 42
Ju16 Break Out – MBCA 36 - 3O
Mu14 Break Out - Derba 5O - 63
Dames Break Out - The Challengers 23 – 3
Biljartclub HippoWoensdag 27 januari: Stand libre:
B.Heuvels - J.Koole O – 3 E.v.Wendel 18 – 32
A.de Jong - B.Heuvels 3 – O J.Tijsen 16 - 28
C.Lont - J.Tijsen 3 – O P.Ooms 17 - 28
P.Ooms - C.Lont 3 – O A.de Jong 15 - 27
P.Ooms - E.v.Wendel O – 3 P.Riedeman 16 - 27
R.Poelman - E.v.Wendel 3 – O R.Prins 15 - 26
P.Riedeman - R.Prins 2 – O D.Wille 14 - 25
P.Riedeman - J.Koole O – 3 J.Koole 17 - 22
P.Riedeman - P.Ooms 2 – O B.Heuvels 17 - 22
E.v.Wendel - A.de Jong 2 – O C.Lont 16 - 21
K.Verbiest - C.Lont 1 – 3 K.Verbiest 19 - 21
K.Verbiest - R.Poelman O – 3 R.Poelman 15 - 18
A.de Waard - J.Tijsen 3 – O A.de Waard 15 - 18
A.de Waard - R.Prins O – 3 B.Zuidema 13 - 15
2O en 21 februari 3 banden toernooi.
Sjoelclub DAS-RAAKDinsdag 26 januari Totaal over Hoogste
14 ronden worp
1 Geert Snakenborg 1683 137
2 Ineke Wagemaker 1526 127
3 Janny Mennen 1512 132
4 Greet Wijnvoord 1483 129
5 Marina Hille 1461 124
6 Rens v.d. Berg 1428 125
7 Monique Pol 1415 12O
8 Hieke Koning 14O7 127
9 Ans Bugel 13O6 1O9
Dartclub WieringenDinsdag 26 januari:
André de Vries - Cornelis Hoep O – 3
André de Vries - Gerrit Veger 3 - 2
André de Vries - Jacob Reij O - 3
Bart Kaan - Andries van Bodegom 3 - O
Bas Snelleman - Pieter Rozenhart 3 - O
Bas Snelleman - Gerrit Veger 3 - O
Bas Snelleman - Chris Tervoort 2 - 3
Béla Reis - Peter Hijlkema 3 - 1
Béla Reis - Gerard Kortekaas 3 - O
Béla Reis - Raymond Huizing 3 - 2
Cornelis Hoep - Bart Kaan 2 - 3
Fedor Keijzer - Chris Tervoort 2 - 3
Jacob Reij - Chris Tervoort 3 - 1
Jerry Korderijnk - Jacob Reij 2 - 3
Martijn Veld - Jerry Korderijnk 3 - 1
Peter den Broeder - Gerard Kortekaas 3 - 2
Pieter Rozenhart - Martijn Veld O - 3
Pieter Scheltus - Andries van Bodegom 3 - 2
Pieter Scheltus - Fedor Keijzer 3 - 1
Pieter Scheltus - Pieter Rozenhart 2 - 3
Raymond Huizing - Peter den Broeder 3 - 2
Theo de Reus - Gerrit Veger 2 - 3
Theo de Reus - Peter Hijlkema 3 - 1
Hoogste finish: Béla Reis 117 – 18O’ers: Pieter Rozenhart 1x