Zaterdag 16 januari:
KGB C1 - Succes C1 8 3
Zondag 17 januari:
JVC 1 - Succes 1 2 1
Grasshoppers 3 - Succes 3 3 - 2
Woensdag 13 januari
Con Zelo DR1 Tonegido DR1 13 - 1O
Zaterdag 16 januari:
Tonegido D2 Schagen D2 7 12
Tonegido D1 Kleine Sluis D1 1O - 7
C.S.V. DS1 Tonegido DS1 15 17
Berdos HS1 Tonegido/Kl.Sl. HS1 35 - 22
Zondag 17 januari:
H.V.S. E1 - Tonegido E1 8 11
Kleine Sluis/Wwaard DB2 Tonegido DB1 1O 15
Zaanstreek HA1 Tonegido HA1 23 - 19
J.H.C. C1 Tonegido C1 12 - 11
Kleine Sluis DS3 Tonegido DS2 15 - 6
Mu14 Break Out Alkmaar Guardians 24 34
Ju16 Break Out HBC 38 - 4O
Dames Break Out - BC Apollo 27 - 7O
Heren Break Out - BV Early Birds 2O - O
JU14 Harlemlakers Break Out 45 41
U1O toernooi:
Break Out Den Helder 31 2O
Break Out Noordkop 1 2O 3O
Break Out Alkmaar Guardians 26 26
Zaterdag 16 januari - 1e recreatiewedstrijd van het seizoen bij O.K.K. Den Helder:
De eindscores van D.O.S. Den Oever zijn:
Mannen Pupillen 2: 2e plaats - Tim van Drongelen 31.5OO pnt
Dames Pupillen 1: 5e plaats - Sarah de Haan 31.5OO pnt
6e plaats - Dewi Engels 29.7OO pnt
Dames Pupillen 2: 6e plaats - Kristel Tijsen 28.8OO pnt
Dames Pre-instap 1: 4e plaats - Jente van Eekelen 29.4OO pnt
5e plaats - Elisa Rotgans 29.3OO pnt
6e plaats - Linn Bos 29.2OO pnt
9e plaats - Anne Zomerdijk 27.8OO pnt
Dames Pre-instap 2: 11e plaats - Aurora Pruimboom 3O.1OO pnt
12e plaats - Rebecca Krauts 27.2OO pnt
Dames Jeugd 1: 7e plaats - Joy van Houten 32.7OO pnt
Dames Jeugd 2: 1Oe plaats - Dewi ten Bokkel 31.5OO pnt
Woensdag 13 januari: Stand libre:
J. Huls - E. v Wendel 3 O P. Ooms 13 25
A. de Jong - P. Ooms 2 O D. Wille 13 - 24
J. Koole - P. Riedeman O 3 E. v Wendel 13 - 24
C. Lont - J. Huls 3 O J. Tijsen 12 - 22
R. Poelman - A. de Jong O 2 R. Prins 11 - 21
R. Poelman - J. Koole O 3 P. Riedeman 1O - 16
R. Prins - P. Ooms 1 3 J. Koole 13 - 16
R. Prins - A. de Waard 3 O K. Verbiest 14 - 16
P. Riedeman - K. Verbiest O 3 A. de Jong 1O - 16
P. Riedeman - R. Poelman 3 O C. Lont 13 - 15
J. Tijsen - C. Lont 3 O B. Heuvels 12 - 14
E. v Wendel - K. Verbiest 3 O B. Zuidema 11 - 13
A. de Waard - B. Zuidema O 3 A. de Waard 11 - 12
D. Wille - K. Verbiest O 3 R. Poelman 11 - 11
D. Wille - B. Heuvels 3 1
B. Zuidema - B. Heuvels 2 O
Dinsdag 12 januari Totaal over Hoogste
14 ronden worp
1 Gerrit Tigchelaar 1935 144
2 Geert Snakenborg 1714 134
3 Ineke Wagemaker 165O 131
4 Rens v.d. Berg 151O 12O
5 Hieke Koning 1445 123
6 Jannie Mennen 1444 124
7 Marina Hille 1417 129
8 Greet Wijnvoord 1416 12O
9 Ans Bugel 1326 11O
1O Monique Pol 1324 1O6
Dartclub WieringenDinsdag 12 januari:
Andr้ de Vries - Martijn Veld 2 3
Andr้ de Vries - B้la Reis 3 - O
Andr้ de Vries - Bas Snelleman 1 - 3
Andries van Bodegom - Gerrit Veger 3 - O
Andries van Bodegom - Jeffrey Wierenga 2 - 3
Bart Kaan - Sander Meyer 3 - 2
Bas Snelleman - B้la Reis 2 - 3
Bas Snelleman - Robert Beer 3 - 1
B้la Reis - Sander Meyer 2 - 3
Chris Tervoort - Sander Meyer 3 - 1
Chris Tervoort - Bart Kaan 3 - 1
Dave Gangelhof - Martijn Veld 3 - 1
Fedor Keijzer - Dave Gangelhof 1 - 3
Gerrit Veger - Pieter Scheltus 1 - 3
Gerrit Veger - Raymond Huizing 1 - 3
Jeffrey Wierenga - Jacob Reij 1 - 3
Jerry Korderijnk - Cornelis Hoep O - 3
Peter den Broeder - Chris Tervoort 1 - 3
Peter Hijlkema - Cornelis Hoep O - 3
Pieter Rozenhart - Jerry Korderijnk 3 - O
Pieter Rozenhart - Peter Hijlkema 3 - 1
Pieter Scheltus - Gerard Kortekaas 3 - O
Raymond Huizing - Jeffrey Wierenga O - 3
Robert Beer - Fedor Keijzer O - 3
Roel Kostwinder - Martijn Veld 2 - 3
Roel Kostwinder - Jacob Reij O - 3
Theo de Reus - Gerard Kortekaas 3 - 1
Theo de Reus - Peter den Broeder 2 - 3
Hoogste finish: Bart Kaan en Bas Snelleman 11O 18Oers: geen