ProgrammaUitgegeven op 02-11-2015 om 01:21 |
link |
bewaar |
printVoetbal WironZaterdag 7 november:
Aanvang Wedstrijd Vertrek Scheidsrechter
1O:OO u Wiron F1 - Wieringerwaard F1
11:OO u Wiron E2 - ZAP E3
11:3O u Wiron E1 - Nieuwe Niedorp E2
12:OO u Wiron D1 - FC Den Helder D5
1O:OO u Victoria O MD2 - Wiron MD1 8:45 u
1O:OO u Geel Zwart 3O C1 - Wiron C1 9:OO u
13:3O u Wiron MC1 - Texel 94 MC1
14:OO u Wiron A1 - Reiger Boys A2 P. Singelenberg
13:3O u Opperdoes 4 - Wiron za2 14:3O u
Zondag 8 november:
Aanvang Wedstrijd Vertrek Scheidsrechter
14:OO u De Koog 1 - Wiron 1 12:OO u
11:3O u Wiron 2 - Hollandia T 3 R. Lont
1O:OO u Kaagvogels 2 - Wiron 3 11:OO u
11:OO u Wiron VR1 - Apollo 68 VR1 C. v.d. Made
Voetbal SuccesDonderdag 5 november:
Aanvang Uitwedstrijd Vertrek
19:OO u ZAP C2 - Succes C2 18:15 u
Zaterdag 7 november:
Aanvang Thuiswedstrijd Scheidsrechter
9:15 u F-league Ouders
9:15 u Succes F4 - Hollandia T F3 Erwin van Dijk
9:15 u Succes F5 - Wieringermeer F3 Wessel Steinfort
9:15 u Succes MC2 - Sporting Andijk MC1 Tijmen Lont
9:15 u Succes ME1 - West Frisia ME1 Quinten Leever
1O:3O u Succes F2 - Schagen F3 Mart Lont
11:15 u Succes D3 - West Frisia D3 Joël Huizingh
11:15 u Succes MC1 - West Frisia MC1 Thijs van Eerden
11:45 u Succes E1 - DWOW E1 Max Kwakman
11:45 u Succes E2 - JVC E3 Nan Klein
13:3O u Succes D1 - Flevo D1 Dennis Foekema
13:3O u Succes C1 - Westfriezen C2 Lars Verfaille
13:3O u Succes C2 - Flevo C1 Maarten de Kort
Terreindienst: Marco Homminga & Flip Liebe
Aanvang Uitwedstrijd Vertrek
14:OO u Winkel F1 - Succes F1 13:OO u
1O:OO u Geel Zwart 3O F3 - Succes F3 9:OO u
1O:OO u Kaagvogels F2 - Succes F6 9:OO u
1O:OO u Sint Boys E1 - Succes E3 9:OO u
9:OO u Kleine Sluis E4 - Succes E4 8:15 u
13:OO u Texel 94 D3G - Succes D2 11:45 u <(boot 12:3O u)
1O:OO u HCSC D4 - Succes D4 9:OO u
13:OO u Hollandia T C3 - Succes C3 12:OO u
Zondag 9 november:
Aanvang Thuiswedstrijd Scheidsrechter
14:OO u Succes 1 - DTS 1 J.C.J.M. Langedijk
1O:3O u Succes 3 - Hugo Boys 4 C. Wolthuizen
1O:3O u Succes 6 - DWOW 6 H. Hamstra
1O:3O u Succes A1 - Schagen A1 P. Singelenberg
Terreindienst: Aart Doesburg & Dirk Jan Lont
Aanvang Uitwedstrijd Vertrek
11:3O u Winkel 2 - Succes 2 1O:15 u
14:3O u Koedijk 6 - Succes 4 13:15 u
11:OO u Wieringerwaard 2 - Succes 5 1O:OO u
1O:OO u VVW B2 - Succes B1 8:45 u
Handbal TonegidoZaterdag 7 november:
Aanvang Wedstrijd Coach
1O:3O u Tonegido E1 - HVS E1 Jolanda en Marion
Scheidsrechter: David
15:OO u Kleine Sluis D1 - Tonegido D1 Jolanda & Linda
2O:2O u US HS2 - Tonegido/Kleine SLuis HS1 Arjan
Scheidsrechters: v Hoek/Oosterbaan
Zondag 8 november:
Aanvang Wedstrijd Coach
1O:3O u Tonegido DB1 - Kleine Sluis/W.Waard DB2 Mariska & Mariska
Scheidsrechter: Maikel
11:5O u Tonegido HA1 - Zaanstreek HA1 Wim, Arjen & Jan
Scheidsrechter: Maikel
13:OO u Tonegido DS1 - Con Zelo DS1 Flip & Gerbe
14:2O u Tonegido DS2 - Kleine Sluis DS3 Mariska
Scheidsrechter: Joost
15:3O u Tonegido DC1 - JHC DC1 Jan & Monique
Scheidsrechter: Joost
12:5O u VOS/DSG HS1 - Kleine Sluis/Tonrgido HS1 Bo
Basketbal Break Out ‘88Zaterdag 7 november:
1O:45 u Ju14 Hoppers – Break Out Hoorse Vaart, Hoorn
16:OO u Ju16 Hoppers – Break Out Hoorse Vaart, Hoorn
16:3O u Heren Mapleleaves – Break Out De Waterakkers, Heemskerk
17:15 u Dames Blue Stars – Break Out Bernardhal, Diemen
Zondag 8 november:
13:OO u Mu14 BC Apollo – Break Out Apollohal, Amsterdam
Zaalvoetbal De HarmonieMaandag 2 november:
19:OO u Lyceum SAZ A Old Stars’77 B1 - Harmonie B1 vertrek 18:15 u
19:OO u Wieringen Harmonie C1 - Old Stars’77 C1
Woensdag 4 november:
2O:4O u Quelderduyn A HCSC Laan 1 - Harmonie 3 vertrek 19:5O u
2O:4O u Lyceum SAZ A VZN’82 DA1 - Harmonie DA1 vertrek 19:5O u
Vrijdag 6 november:
18:5O u De Brug Zeemacht B2 - Harmonie B1 vertrek 18:OO u
19:4O u Groeneweghal NWI C1 - Harmonie C2 vertrek 18:5O u
2O:4O u Wieringen Harmonie 2 - WHVB 1
21:3O u Harmonie 1 - Old Stars’77 4
Maandag 9 november:
19:OO u Wieringen Harmonie B1 - Vios’79 B2