ProgrammaUitgegeven op 24-08-2015 om 01:00 |
link |
bewaar |
printVoetbal WironWoensdag 26 augustus - Bekerwedstrijd:
Aanvang Uitwedstrijd Scheidsrechter
19:3O u ALC 1 - Wiron 1 R.J. Sanou
Zaterdag 29 augustus - oefenwedstrijd:
Aanvang Thuiswedstrijd
18:3O u Wiron A1 - ALC A1
Zondag 3O augustus - bekerwedstrijd:
Aanvang Uitwedstrijd Scheidsrechter
14:OO u Always Forward 1 – Wiron 1 J.C.L. Waale
Voetbal SuccesDinsdag 25 augustus:
Aanvang Bekerwedstrijd Scheidsrechter
19:3O u Succes A1 - Sporting Andijk A1 P. Singelenberg
Terreindienst: Marco Dikken/Gerrit Kulsdom/John Hoekstra
Woensdag 26 augustus:
Aanvang Uitwedstrijd Vertrek
18:OO u FC Den Helder F5 - Succes F5 17:OO u
Aanvang Bekerwedstrijd Scheidsrechter
19:OO u Succes 1 - Zwaagdijk 1 E. Kesoglu
Terreindienst: Marcel van Dijk/Gert Jan van Dijk
Zaterdag 29 augustus:
Aanvang Thuiswedstrijd Scheidsrechter
9:15 u F-league Ouders
9:15 u Succes F1 - SRC F2 Harm Helder
9:15 u Succes F2 - DWOW F1 Tim Hoosbeek
9:15 u Succes F5 - Kleine Sluis F3 Mart Lont
11:15 u Succes E1 - Medemblik E2 Max Kwakman
11:15 u Succes E4 - DWOW E4 Quinten Leever
13:3O u Succes D3 - DWOW D1 Teun Kleimeer
13:3O u Succes C3 - FC Den Helder C6 Maarten de Kort
13:3O u Succes MC2 - HCSC MC1 Bas Raven
Terreindienst: Raymond Leever & Andre Bakker
Aanvang Uitwedstrijd Vertrek
9:OO u SRC F8G - Succes F3 8:OO u
1O:15 u Flevo F1G - Succes F4 9:3O u
1O:45 u ZAP F3 - Succes F6 1O:OO u
1O:15 u Wieringermeer E1 - Succes E2 9:3O u
9:OO u JVC E7 - Succes E3 8:OO u
9:OO u Schagen/SRC D7 - Succes D2 8:OO u
9:OO u Flevo D3 - Succes D4 8:15 u
13:15 u De Blokkers C4 - Succes C1 12:15 u
12:OO u Winkel C2 - Succes C2 11:OO u
1O:15 u Kolping Boys MC3 - Succes MC1 9:OO u
Zondag 30 augustus:
Aanvang Bekerwedstrijden Vertrek Scheidsrechter
14:OO u Succes 1 - Woudia 1 N.M.E. Beerens
1O:3O u Succes 2 - SEW 4 H. Steigstra
11:3O u Flevo A1 - Succes A1 1O:3O u
1O:3O u Succes B1 - DSS B4 P. Singelenberg
Terreindienst: Aart Doesburg/Dirk Jan Lont
Zaalvoetbal Formido WieringenMaandag 31 augustus:
19:5O u Sportlaan Dupont 3 - Formido 4
Woensdag 2 september:
2O:4O u Quelderduin A Old Stars 4 - Formido 2
Vrijdag 4 september:
19:OO u Lyceum A VZN DA3 - Formido DA1
19:OO u Wieringen Formido 3 - Old Stars 3
21:3O u Formido 1 - Zeemacht 4
Tijdwaarneming: Formido 3
Zaalvoetbal De HarmonieVrijdag 28 augustus:
21:OO u Sportlaan De Harmonie 2 - Old Stars’77 1 vertrek 2O:OO u
19:15 u Wieringen De Harmonie 1 - Formido 1 (oefenwedstrijd)