ProgrammaUitgegeven op 02-03-2015 om 01:52 |
link |
bewaar |
printVoetbal WironZaterdag 7 maart:
Aanvang Wedstrijd Vertrek
14:OO u Wiron 2 (za) - Bergen 2
14:3O u Flevo B1 - Wiron B1 14:OO u
14:OO u Wiron C1 - Winkel C1
11:3O u Wiron D1 - SRC D4
11:15 u Flevo D3M - Wiron D2M 1O:3O u
11:OO u Wiron E1 - Succes E3
9:3O u Vesdo F1 - Wiron F1 8:3O u
14:OO u DWOW MC2 - Wiron MC1 13:3O u
Kantinedienst: Team Uythof/De Greef
Zondag 8 maart:
Aanvang Wedstrijd Vertrek Scheidsrechter
14:OO u Wiron 1 - Dirkshorn 1 C.A. Dop
12:3O u FC Den Helder 5 - Wiron 2 11:3O u
14:OO u DWOW 4 - Wiron 3 13:15 u
1O:3O u Wiron VR1 - ZAP VR1 C. v.d. Made
13:OO u Wiron VR2 - Westfriezen VR2 J. Florussen
Kantinedienst: Team Uythof/De Greef – Bestuursdienst: F. v.d. Made
Voetbal SuccesZaterdag 7 maart:
Aanvang Thuiswedstrijd Scheidsrechter
9:15 u F-league Ouders
9:15 u Succes F3 - HCSC F5 Kjell Koster
9:15 u Succes F5 - ZAP F4 Lucca Bogert
9:15 u Succes F6 - JVC F6 Mart Lont
11:15 u Succes E1 - SRC E2 Bilal Hussein Saftar
11:15 u Succes E2 - Callantsoog E1G Max Kwakman
11:15 u Succes D5M - Kwadijk D4M Stan Franke
13:3O u Succes D1 - FC Den Helder D3 Lars Verfaile
13:3O u Succes D4 - FC Den Helder D7 Thijs van Eerden
13:3O u Succes C1 - Con Zelo C1 Peter Singelenberg
Terreindienst: René Biegstraaten & René Steinfort
Aanvang Uitwedstrijd Vertrek
12:OO u ZAP F2 - Succes F1 11:15 u
1O:15 u Kleine Sluis F2 - Succes F2 9:3O u
9:OO u JVC F4 - Succes F4 8:OO u
11:OO u Wiron E1 - Succes E3 1O:15 u
9:3O u VZV E3 - Succes E4 8:3O u
11:15 u VIOS-W E6 - Succes E5 1O:15 u
12:OO u SRC D2 - Succes D2 11:OO u
11:15 u Con Zelo D2 - Succes D3 1O:OO u
12:45 u LSVV MC1 - Succes MC1 11:3O u
13:OO u Texel 94 C4 - Succes C2 11:45 u (boot 12:3O u
Zondag 8 maart:
Aanvang Wedstrijd Vertrek Scheidsrechter
14:OO u Succes 1 - Schagen 1 O. Mol
11:OO u Succes 2 - Texel 94 2 H. Steigstra
1O:3O u Succes 3 - SRC 4 M. Kostwinder
14:OO u KGB 5 - Succes 4 11:45 u
1O:3O u Succes 5 - ZAP 6 P. Singelenberg
11:OO u Schagen 5 - Succes 6 9:45 u
11:3O u De Valken A1 - Succes A1 1O:15 u
11:3O u ALC B1 - Succes B1 1O:15 u
14:3O u Always Forward B5 - Succes B2 13:15 u
Terreindienst: Stephan de Vries & Henk van Eerden
Handbal TonegidoZaterdag 7 maart:
Aanvang Wedstrijd Coach
2O:45 u Vido HS1 - Kleine Sluis/Tonegido HS1 Niels
21:25 u Schagen DS3 - Tonegido DS2 Herja & Mariska
Zondag 8 maart:
Aanvang Wedstrijd Coach
1O:2O u DES E1 - Tonegido E1 Sylvia & Dennis
1O:55 u DSG HB1 - Tonegido HB1 Arjen
12:OO u D.E.S. DC1 - Tonegido DC1 Jan & Monique
12:1O u Vrone DB3 - Tonegido DB1 Mariska & Mariska
12:3O u DSO D1 - Tonegido D1 Jolanda & Linda
12:15 u RKDES - Tonegido/Kleine Sluis HS1 Arjan
scheidsrechters: Bos & Bos(NHV)
14:35 u CSV DS1 - Tonegido DS1 Flip
scheidsrechter: P. Schuit
Donderdag 12 maart:
Aanvang Wedstrijd Coach
21:OO u Tonegido 1 - JHC 1 Diana
scheidsrechter: Jelle
Basketbal Break Out ‘88Zaterdag 7 maart - Sportcentrum Wieringen:
16:OO u U14 Break Out - BV Lisse
16:OO u Ju12 Break Out - Flashing Heiloo
17:3O u Mu12 Break Out - BV Amsterdam
19:OO u Dames Break Out - Mapleleaves
19:OO u Recreantenbasketbal
2O:3O u Heren Break Out – Mapleleaves
Zaaldienst: Karen Booy en Marjanne Rotgans
Uitwedstrijd:
18:45 u U16 Alkmaar Guardians – Break Out Hoornse Vaart Alkmaar
Zaalvoetbal FC FormidoMaandag 2 maart:
21:3O u Veerburg Formido 5 - ZAP 1
Vrijdag 6 maart:
2O:4O u Lyceum A Takelaars 2 - Formido 4
18:45 u Wieringen Formido 3 - Zeemacht 8
19:35 u Harmonie DA2 - Formido DA1
22:O5 u Harmonie 2 - Formido 1
Zaalvoetbal De HarmonieMaandag 2 maart:
18:45 u Wieringen De Harmonie B1 - VZV B2
Woensdag 4 maart:
19:OO u KIM De Harmonie 3 - Sierduiven 1 vertrek 18:15 u
19:5O u Sierduiven DA1 - De Harmonie DA1 vertrek 19:OO u
Vrijdag 6 maart:
19:5O u Veerburg Kleine Sluis A1 - De Harmonie A1 vertrek 19:OO u
18:5O u De Brug Zeemacht C1 - De Harmonie C1 vertrek 18:OO u
19:35 u Wieringen De Harmonie DA2 - FC Formido DA1
2O:25 u De Harmonie 4 - HCSC 3
21:15 u De Harmonie 1 - Old Stars’77 1
22:O5 u De Harmonie 2 - FC Formido 1
Maandag 9 maart:
2O:4O u Sportlaan Watervogels’64 4 - De Harmonie 5 vertrek 19:45 u
21:3O u Lyceum SAZ A MSV Zeemacht 7 - De Harmonie 4 vertrek 2O:45 u
19:3O u Lyceum SAZ B VZN’82 DA1 - De Harmonie DA1 vertrek 18:45 u