UitslagenUitgegeven op 15-02-2015 om 12:09 |
link |
bewaar |
printVoetbal WironZaterdag 14 februari: Zondag 15 februari:
Wiron D1 - Wieringermeer D2 1 – 2 Wiron 1 - VZV 1 2 - 3
Wiron 2 (ZA) - Medemblik 4 3 – 5 Woudia VR2 - Wiron VR2 3 - 1
Wiron B1 - KGB B2 O – 1 Wiron VR1 - LSVV VR1 4 – O
Wiron C1 - FC Den Helder C4 1 - O
Wiron MC1 - Texel 94 MC1 2 – 2
Kijk voor de uitslagen en tussenstanden in de 4e Klasse A op
www.hollandsevelden.nl.
Voetbal SuccesZaterdag 14 februari:
Succes E2 - HCSC E3 5 - O
Succes MC1 - Nieuwe Niedorp MC1 O - 2
Succes D1 - JVC D2 3 - O
Succes D4 - Hollandia T D3 4 - 4
FC Den Helder E3 - Succes E1 4 - 4
ZAP D2 - Succes D2 2 - 1
FC Den Helder D5 - Succes D3 O - 4
Oudesluis D2M - Succes D5M 11 - O
VIOS-W C2 - Succes C1 1 – 2
Wieringermeer C2 - Succes C2 2 - 2
Zondag 15 februari:
Geel Zwart 3O 1 - Succes 1 4 - 3
Succes 2 - SRC 2 2 - 3
Succes 3 - Koedijk 6 3 - 1
Succes 5 - Oudesluis 3 4 - 1
SEW A1 - Succes A1 2 - 7
Succes B1 - Woudia B1 O - 2
Succes B2 - RKEDO B2 3 - 2
WironruitersIndoor dressuurwedstrijd voor paarden en pony’s - zondag 15 februari:
Pony’s klasse B, cat. D:
Nikki van de Kreeke met Morgan 181 (2e) en 184 (2e)
Sanne Luyt met Monja 18O en 183
Pony’s klasse B, cat. E:
Rachelle Schot met Brenda 195 (1e) en 194 (1e)
Pony’s klasse L1, cat. E:
Sarah van den Oord met Vladimir 18O en 182
Paarden klasse B:
Charlotte Bakker met Kashmir 197 (1e) en 199 (1e)
Janet Corte met Hendrik 172 en 18O
Marcolien Keijzer met Topgazon Walt 183 en 175
Paarden klasse L2:
Wendy Vlaming met Vlimmen 18O en 188
Paarden klasse M1:
Mandy Klooster met Jildou Fan Boniastate 184 en 185
Serina Klein met Apollo 175 en 176
Paarden klasse M2:
Elisa Neidhofer-Baas met Zidane 185 (1e) en 179 (1e)
Ronne Wierdsma met Sorrel Macer 179 en 174
Handbal Tonegido12, 14 en 15 februari:
Tonegido DR1 - Geel Zwart DR3 3 - 9
Kleine Sluis F1 - Tonegido F1 1 - 2
SSV D1 - Tonegido D1 2 - 5
Lotus HB1 - Tonegido HB1 25 - 23
ZAP E2 - Tonegido E1 2 - 8
Geel Zwart DC1 - Tonegido DC1 25 - 5
DTS '48 DS1 - Tonegido DS1 21 - 15
Andijk DB1 - Tonegido DB1 5 - 1O
Lacom '91 DS4 - Tonegido DS2 13 - 1O
Basketbal Break Out ‘88U14 Break Out - Onze Gezellen 38 – 4O
Ju12 Break Out – Noordkop 15 - 65
Ju16 Break Out - Landslake Lions 39 - 6O
Heren Break Out - AMVJ Amsterdam 43 – 3O
Sjoelclub DAS-RAAKDinsdag 1O februari: Score over Hoogste
14 partijen worp
1 Gerrit Tigchelaar 1938 152
2 Geert Snakenborg 1696 14O
3 Ineke Wagemaker 1489 13O
4 Grietje de Jong 1473 124
5 Oktje Staats 1472 124
6 Ingrid Konings 14O7 121
7 Rens v.d. Berg 138O 121
8 Greet Wijnvoord 1355 127
9 Hieke Koning 135O 111
Dartclub WieringenDinsdag 1O februari:
Gerard Kortekaas - Dave Gangelhof O – 3
Gerrit Veger - André de Vries O - 3
Jacob Reij - André de Vries 3 - O
Jeffrey Wierenga - Fedor Keijzer 3 - 1
Jeffrey Wierenga - Dave Gangelhof 3 - 1
Jerry Korderijnk - Bart Kaan 2 - 3
Jerry Korderijnk - Fedor Keijzer 3 - O
Leon Schouten - Béla Reis O - 3
Leon Schouten - Jan Barelds O - 3
Martijn Veld - Bart Kaan 2 - 3
Maurice Bugel - Béla Reis 3 - O
Peter den Broeder - Jacob Reij 2 - 3
Peter den Broeder - Gerrit Veger 3 - O
Peter Hijlkema - Jan Barelds 1 - 3
Peter Hijlkema - Gerard Kortekaas O - 3
Raymond Huizing - Bart Kaan O - 3
Raymond Huizing - Martijn Veld 3 - O
Robert Beer - Martijn Veld O - 3
Robert Beer - Leon Schouten 3 - 1
Theo de Reus - Maurice Bugel O - 3
Theo de Reus - Jacob Reij 1 - 3
Hoogste finish : Martijn Veld 92 – 18O’ers: Martijn Veld 1x