ProgrammaUitgegeven op 19-01-2015 om 01:20 |
link |
bewaar |
printVoetbal WironZaterdag 24 januari:
Aanvang Wedstrijd Vertrek
14:00 u Wiron 2 (ZA) - Medemblik 4
13:00 u De Zouaven B3 - Wiron B1 11:45 u
14:00 u Wiron C1 - Wieringermeer C3
11:30 u Hauwert 65 D1 - Wiron D2M 10:30 u
12:00 u Winkel MC1 - Wiron MC1 11:00 u
Kantinedienst: De Kanjers
Zondag 25 januari:
Aanvang Wedstrijd Vertrek Scheidsrechter
14:00 u Wiron 1 - ZDH 1 P. Beijens
10:30 u Wiron 2 - FC Den Helder 5
11:00 u Wiron 3 - DWOW 4 P. Bosma
12:00 u Callantsoog VR1 - Wiron VR1 11:00 u
14:00 u Woudia VR2 - Wiron VR2 12:00 u
Kantinedienst: De Kanjers
Voetbal SuccesZaterdag 24 januari:
Aanvang Wedstrijd Vertrek Scheidsrechter
14:00 u Succes 1 - Dirkshorn 1 S. Mahabali
11:15 u F-league Ouders
11:15 u Succes MC1 - DTS MC1 Joël Huizingh
13:30 u Geel Zwart 30 C1 - Succes C1 12:30 u
11:00 u DWOW D2 - Succes D3 10:15 u
10:15 u Westfriezen D7M - Succes D5M 9:15 u
Terreindienst: Olaf Hoosbeek & Freek Kloosterman
Zondag 25 januari:
Aanvang Wedstrijd Vertrek Scheidsrechter
14:00 u Succes 1 - Dirkshorn 1 S. Mahabali
10:30 u Succes 2 - SRC 2
10:30 u Succes 3 - Koedijk 6
11:30 u SV Spartanen 4 - Succes 4 10:15 u
10:30 u Succes 5 - Oudesluis 3
11:30 u FC Den Helder 7 - Succes 6 10:30 u
12:00 u Grasshoppers A1 - Succes A1 10:45 u
14:00 u Succes B1 - Hollandia T B1
14:00 u De Wherevogels B3 - Succes B2 12:45 u
Terreindienst: Toon v.d. Kooi & Martin van Huizen
Handbal TonegidoDonderdag 22 januari:
Aanvang Wedstrijd Coach
21:00 u Tonegido DR1 - Con Zelo DR1 Diana
Zaterdag 24 januari:
Aanvang Wedstrijd Coach
10:50 u Tonegido E1 - JHC E1 Sylvia & Dennis
Scheidsrechter: Gert
11:40 u Tonegido D1 - HVS/Petten D1 Jolanda & Linda
Scheidsrechter: Mariska
Zondag 25 januari:
Aanvang Wedstrijd Coach
10:30 u Tonegido DC1 - VZV DC2 Jan & Monique
11:40 u Tonegido HB1 - Lotus HB1 Arjen
12:00 u Westfriezen HS1 - Kleine Sluis/Tonegido HS1 Niels
12:45 u Tonegido DS1 - DSO DS2 Flip
14:10 u Tonegido/Kleine Sluis HS1 - Berdos HS1 Arjan
15:20 u Tonegido DS2 - HVS DS1 Herja & Mariska
Woensdag 28 januari:
Aanvang Wedstrijd Coach
20:00 u Petten DR1 - Tonegido DR1 Diana
Basketbal Break Out ‘88Vrijdag 23 januari:
20:15 u Heren VBC Akrides - Break Out Sporthal IJmuiden Oost
Zaterdag 24 januari:
15:15 u Ju12 VBC Akrides - Break Out Sporthal IJmuiden Oost
16:00 u Mu12 Novo Stars - Break Out De Steupel, Nieuwkoop
16:00 u U14 Onze Gezellen - Break Out Onze Gezellen sporthal, Haarlem
19:15 u Dames Novo Stars - Break Out De Steupel, Nieuwkoop
Zondag 25 januari
11:30 u Ju16 Landslake Lions - Break Out Indoor Centrum, Landsmeer
Zaalvoetbal FC FormidoMaandag 19 januari:
19:25 u Wieringen Formido DA1 - VZN DA1 Scheidsrechter: D. de Visser
Vrijdag 23 januari:
20:40 u Kingsdome Zeemacht 10 - Formido 5
21:30 u Veerburg Kleine Sluis 6 - Formido 4
19:00 u Wieringen FC Formido 2 - JVC 1
19:50 u FC Formido 3 - SV Noordkop 2
20:40 u FC Formido 1 - UFS J.P. Dupont 1
Zaalvoetbal De HarmonieMaandag 19 januari:
18:45 u Wieringen De Harmonie B2 - Vesdo B1
Woensdag 21 januari:
19:00 u Sportlaan Watervogels’64 2 - De Harmonie 3
19:50 u Veerburg Kleine Sluis 2 - De Harmonie 4
20:45 u Wieringen De Harmonie DA1 - ZVAP DA 1
21:35 u De Harmonie 5 - Old Stars’77 8
Vrijdag 23 januari:
19:00 u Sportlaan VZN’82 DA2 - De Harmonie DA2
21:30 u Wieringen De Harmonie 2 - De Harmonie 1
Maandag 26 januari:
19:00 u Veerburg De Harmonie 3 - SV Noordkop 1
19:50 u De Harmonie 4 - MSV Zeemacht 6