Programma
Uitgegeven op 17-11-2014 om 01:25  |  link  |  bewaar  |  print

Voetbal Wiron
Dinsdag 18 november:
19:00 u Wiron VR1 - Twisk VR1 scheidsrechter P. Scholten
Zaterdag 22 november:
Aanvang Wedstrijd Vertrek
16:30 u Koedijk 2 - Wiron 2 (ZA) 15:15 u
13:00 u SVW 27 B4 - Wiron B1 11:45 u
14:00 u Wiron C1 - Succes C2
10:00 u HCSC D4 - Wiron D1 9:00 u
10:30 u HSV D8M - Wiron D2M 9:15 u
9:15 u Dirkshorn E2 - Wiron E1 8:15 u
12:00 u Wiron F1 - Kaagvogels F1
12:00 u Wiron MC1 - Succes MC1
Kantinedienst: Team Uythof/De Greef
Zondag 23 november:
Aanvang Wedstrijd Vertrek Scheidsrechter
14:00 u Wiron 1 - Niewe Niedorp 1 J.N.M. van den Hoff
12:00 u SEW 4 - Wiron 3 11:00 u
11:30 u DWOW VR1 - Wiron VR1
13:00 u Wiron VR2 - West Frisia VR2 C.v.d. Made
Kantinedienst: Team Uythof/De Greef


Voetbal Succes
Zaterdag 22 november:
Aanvang Thuiswedstrijd Scheidsrechter
9:15 u F-league Ouders
9:15 u Succes F3 - ZAP F3 Bas Raven
9:15 u Succes F4 - Vrone F9 Kjell Koster
9:15 u Succes F5 - Koedijk F11 Quinten Leever
11:15 u Succes E1 - VVS 46 E3 Stan Franke
11:15 u Succes E3 - HCSC E4 Nan Klein
11:15 u Succes E5 - FC Den Helder E7 Tijmen Lont
13:30 u Succes D1 - SRC D1 Lars Verfaille
13:30 u Succes D3 - Sint Boys D1 Dennis Foekema
13:30 u Succes D4 - Wieringermeer D2 Joël Huizingh
Terreindienst: René Biegstraaten & René Steinfort
Aanvang Uitwedstrijd Vertrek
8:45 u HCSC F2 - Succes F1 7:45 u
10:30 u Dirkshorn F1 - Succes F2 9:30 u
11:00 u Geel Zwart 30 E2 - Succes E2 10:15 u
10:00 u Kaagvogels E1 - Succes E4 9:00 u
9:30 u ZAP D2 - Succes D2 8:45 u
12:00 u Wiron MC1 - Succes MC1 11:15 u
12:00 u Callantsoog C1 - Succes C1 11:00 u
14:00 u Wiron C1 - Succes C2 13:15 u
Zondag 23 november:
Aanvang Wedstrijd Vertrek Scheidsrechter
14:00 u Succes 1 - Con Zelo 1
10:30 u Succes 2 - DWOW 2 M. Kostwinder
10:30 u Succes 3 - JVC 3 P. Singelenberg
11:00 u Zwaagdijk 2 - Succes 4 9:45 u
10:30 u Succes 5 - SV Spartanen 7 H. Hamstra
11:30 u DWOW 5 - Succes 6 10:30 u
11:30 u Texel 94 A1 - Succes A1 9:45 u boot 10:30 u
14:00 u Succes B1 - Hollandia T B1 L. Wierenga
11:00 u Spirit'30 B2 - Succes B2 9:45 u
Terreindienst: Aart Doesburg & Dirk Jan Lont


Handbal Tonegido
Zaterdag 22 november:
Aanvang Wedstrijd Coach
10:45 u Con Zelo E1 - Tonegido E1 Sylvia
12:15 u Con Zelo D1 - Tonegido D1 Jolanda & Linda
21:00 u Kleine Sluis/Tonegido HS1 - Volendam HS4 Niels
Zondag 23 november:
Aanvang Wedstrijd Coach
11:00 u Spartanen DB2 - Tonegido DB1 Mariska & Mariska
10:35 u Petten DS1 - Tonegido DS2 Herja & Mariska
12:00 u Z.A.P. DC3 - Tonegido DC1 Jan & Monique
12:00 u Blinkert HB1 - Tonegido HB1 Arjen
15:15 u Con Zelo DS2 - Tonegido DS1 Flip
13:45 u Tonegido/Kleine Sluis HS1 - RKDES Arjan


Basketbal Break Out ‘88
Donderdag 20 november:
21:30 u Heren Anoeta – Break Out Apollohal, Amsterdam
Zaterdag 22 november:
15:30 u JU12 Flashing Heiloo – Break Out Het Vennewater, Heiloo
15:30 u MU12 K.T.C. - Break Out Tetterodehal, Overveen
17:30 u U14 BV Lisse - Break Out Sporthal Meerzicht, Lisse
18:00 u Dames BC Apollo - Break Out Apollohal, Amsterdam
Zondag 23 november:
Van 11:30 tot 15:00 u U10-toernooi Sportlaan, Den Helder


Zaalvoetbal FC Formido
Woensdag 19 november:
19:50 u Sportlaan Watervogels 3 - Formido 3
20:45 u Wieringen Harmonie DA1 - Formido DA1
Vrijdag 21 november:
21:30 u Sportlaan Telefonia 3 - Formido 5
20:40 u Wieringen Formido 1 - Zeemacht 5
21:30 u Formido 2 - HCSC 3
Tijdwaarneming: 18:50 - 22:20 u: Stefan Veldhuis en Dennis de Visser


Zaalvoetbal De Harmonie
Woensdag 19 november:
20:30 u Lyceum SAZ A Old Stars’77 6 - De Harmonie 5 vertrek 19:45 u
20:45 u Wieringen De Harmonie DA1 - FC Formido DA1
Vrijdag 21 november:
19:00 u Zuiderzeehal Flevo C1 - De Harmonie C1 vertrek 18:30 u
19:00 u Harenkaspelhal De Ruif B1 - De Harmonie B1 vertrek 18:00 u
19:50 u Sportlaan HCSC 1 - De Harmonie 1 vertrek 19:00 u
20:40 u J.P. Dupont 1 - De Harmonie 2 vertrek 19:45 u
19:00 u Wieringen De Harmonie A1 - VIOS A1
19:50 u De Harmonie 3 - FC Pellor 3
Maandag 24 november:
19:50 u Lyceum SAZ A WHVB 1 - De Harmonie 4 vertrek 19:00 u
20:20 u Lyceum SAZ B Old Stars’77 7 - De Harmonie 5 vertrek 19:45 u
18:45 u Wieringen De Harmonie C1 - Sparta C1
19:25 u De Harmonie B1 - VZV B1
(advertentie)
Uw warme bakker!
(advertentie)
Occasions
Toyota Yaris 1.3 VVTi Luna inclusief afleverkosten
€ 3.995,-

Toyota Verso 1.8 Dynamic
€ 23.745,-

Algemeen nieuws:
Algemeen internetnieuws:
Algemeen wetenschapsnieuws:
Wieringer historie:
Kaan - Klik op de foto voor een grotere versie en meer informatie...