UitslagenUitgegeven op 15-02-2014 om 20:52 |
link |
bewaar |
printVoetbal SuccesZondag 16 februari:
Succes 1 - Kaagvogels 1 4 – 0
Texel 94 2 - Succes 2 6 – 1
KSV B2 - Succes B2 5 – 3
Kijk voor de uitslagen en tussenstanden in de 5e Klasse A op
www.hollandsevelden.nl.
Voetbal WironZaterdag 15 februari: Alle wedstrijden afgelast
Zondag 16 februari:
Con Zelo 2 - Wiron 2 8 – 0
Wiron VR1 - Texel 94 VR1 afgelast
RKEDO VR2 - Wiron VR2 0 – 1
Handbal TonegidoZaterdag 15 en zondag 16 februari:
Con Zelo E2 - Tonegido E2 1 – 11
Tonegido DC1 - SEW 2 7 - 17
Tonegido DB1 - ZAP DB2 13 – 13
Tonegido DS2 - Sporting S/SSV DS1 12 – 21
Tonegido/Kleine Sluis HS1 - CSV / Meervogels HS2 40 – 16
Tonegido DS1 - Con Zelo DS3 22 – 11
Zwaluwen K DR1 - Tonegido DR1 5 – 13
Basketbal Break Out ‘88U12 Break Out – Hoppers 26 - 20
U16 Break Out - HBC 12 - 137
Dames Break Out - Blue Stars 39 - 24
Heren Break Out 2 – AMVJ 37 - 43
U14 Rebound '84 - Break Out 57 – 18
Paardensport WironruitersZaterdag 15 februari:
Bixie AA:
Nathalie Hoogendoorn Bailey 76
Inge Hakvoort Rosy 66
Bixie B1:
Lisa Klaver Ricardo 98
Britt v/d Zijde Whitney 97
Danitja Vermeer Whitney 93
Ponies AB - Klasse B:
Roos Munster Bailey 208
Donja Bes Rocko 203
Nadia Simonis Bailey 194
Ponies CDE – Klasse B:
Maria Blaauboer Monsoon 217
Sanne Luyt Monja 214
Rachelle Schot Brenda 213+
Manon Tijsen Faja 213
Lisa v. Lente Fabian 213
Milou Waal Lucille 213
Amber Speur Ginger 210+
Femke Haenen Pipie 210
Roos Zuidema Spikkel 207
Jolijn v. Ledden Fabian 207
Anouk Tijsen Faja 205
Ayla v. Mook Blondie 204
Sayenne de Krijger Valencia 198
Paarden – Klasse B:
Marjolein Waal Lucille 215
Susan v. Trappen Floris 212
Yasmin v. Dijk Peru 211
Janine Klein Ids 210
Celine Hooykaas Patricia 207
Sarah ten Bokkel Peru 206
Marcolien Keyzer Walt 205
Martine Hakvoort Tjerk 204
37e Groet uit Schoorl Run –
zondag 9 februari:
Dartsclub WieringenDinsdag 11 februari:
Bart Kaan - Maurice Bugel 2 – 3
Bas van den Ham - Jan Barelds 3 - 1
Bas van den Ham - Jeffrey Wierenga 3 - 1
Bas van den Ham - Sander Reij 3 - 1
Béla Reis - Jeffrey Wierenga 2 - 3
Fedor Keijzer - Maurice Bugel 2 - 3
Fedor Keijzer - Béla Reis 0 - 3
Gerard Kortekaas - Bart Kaan 0 - 3
Jacob Reij - Niels Beukema 3 - 0
Jan Barelds - René Mulder 3 - 0
Jeffrey Wierenga - Roel Kostwinder 3 - 1
Leon Schouten - Gerard Kortekaas 0 - 3
Maurice Bugel - René Mulder 3 - 1
Peter den Broeder - Niels Beukema 3 - 0
Peter den Broeder - Jacob Reij 2 - 3
Peter Hijlkema - Justin Michiels 3 - 2
Peter Hijlkema - Bart Kaan 0 - 3
René Mulder - Justin Michiels 3 - 2
Robert Beer - Niels Beukema 3 - 0
Roel Kostwinder - Raymond Huizing 2 - 3
Sander Meyer - Robert Beer 3 - 1
Sander Meyer - Bart Kaan 1 - 3
Sander Reij - Leon Schouten 3 - 2
Theo de Reus - Jan Barelds 0 - 3
Theo de Reus - Gerard Kortekaas 3 - 1
Willem van Leeuwen - Raymond Huizing 3 - 1
Willem van Leeuwen - René Mulder 3 – 1
180-ers: René Mulder 1x - Hoogste finish: Willem van Leeuwen 111
Sjoelclub DAS - RAAKDinsdag 11 februari Score over Hoogste
14 partijen worp
1 Gerrit Tichgelaar 1888 144
2 Geert Snakenborg 1764 142
3 Ineke Wagemaker 1597 140
4 Janny Mennen 1591 123
5 Oktje Staats 1453 119
6 Grietje de Jong 1437 120
7 Jannie van Teulingen 1425 123
8 Ans Bugel 1391 124
9 José van Roozendaal 1390 110
10 Greet Wijnvoord 1377 120
11 Hieke Koning 1371 108
12 Ingrid Konings 1317 120
13 Hilda de Kort 1266 111