ProgrammaUitgegeven op 27-01-2014 om 00:52 |
link |
bewaar |
printVoetbal WironZaterdag 1 februari:
Aanvang Wedstrijd Vertrek
14:00 u Wiron 2 (za) - HCSC 6
14:00 u Wiron B1 - Wieringerwaard B1
11:00 u Petten D2 - Wiron D1 9:45 u
11:00 u Wiron D2M - Schagen D5M
Kantinedienst: Uijthof/De Greef – Bestuursdienst: Jeugdcommissie
Zondag 2 februrari:
Aanvang Wedstrijd Vertrek Scheidsrechter
14:00 u Wiron 1 - Kaagvogels 1 J.v.d. Winden
11:30 u Wiron 2 - Schagen 4
10:00 u Winkel 4 - Wiron 3 9:00 u
10:30 u Wiron VR1 - VIOS-W VR1 B. Schelfhout
10:30 u Kwadijk VR1 - Wiron VR2 9:15 u
Kantinedienst: Uijthof/De Greef – Bestuursdienst: E.Nieuwenhuizen
Voetbal SuccesZaterdag 1 februari:
Aanvang Thuiswedstrijd Scheidsrechter
9:15 u F-league Ouders
9:15 u Succes F3 - FC Den Helder F6 Stan Franke
9:15 u Succes E5 - Wieringermeer E3 Dennis Foekema
11:15 u Succes C1 - Geel Zwart 30 C1 Ernst-Jan Schouten
11:15 u Succes C2 - DWOW C2 Maarten de Kort
11:15 u Succes D3 - FC Den Helder D6 Klaas Dekker
Terreindienst : René Biegstraaten & René Steinfort
Aanvang Uitwedstrijd Vertrek
8:45 u HCSC F4 - Succes F4 7:45 u
11:30 u Texel 94 D2 - Succes D2 9:45 u (10:30 boot)
Zondag 2 februari:
Aanvang Wedstrijd Vertrek Scheidsrechter
14:00 u Succes 1 - AGSV 1 L.E. de Groot
10:30 u Succes 4 - VIOS-W 3 H. Hamstra
10:30 u Succes 5 - JVC 6 P. Singelenberg
14:00 u Succes 6 - FC Den Helder 6 L. Wierenga
10:30 u Succes A1 - HSV A1 S. Zillic
14:00 u Succes B1 - Andijk B1 C.v.d. Made
12.00 u Spirit'30 B2 - Succes B2 10:45 u
Terreindienst: Marcel van Dijk & Gert Jan van Dijk
Basketbal Break Out ‘88Zaterdag 1 februari:
15:30 u U14 JBC – Break Out Sporthal aan zee Julianadorp
Zaterdag 1 februari - Sporcentrum Wieringen:
16:00 u U12 Break Out - VBC Akrides
19:00 u Dames Break Out - The Reds
20:30 u Heren Break Out 1 - BV Enkhuizen
Zaaldienst: Simone Oosterling / Stephanie v. Waardenburg
Handbal TonegidoZaterdag 1 februari:
Aanvang Thuiswedstrijd Coach
10:00 u Tonegido E1 - Hugo Girls E1 Jolanda & Linda
Scheidsrechter: Gert
10:45 u Tonegido F2 - HVS F1 Redmer & Manja
Scheidsrechter: David/Gert
Aanvang Uitwedstrijd Coach
10:00 u Kleine Sluis F1 - Tonegido F1 Marion & Jolanda
11:40 u Victoria O E3 - Tonegido E2 Marcel & Laura
20:20 u U.S. - Tonegido/Kleine Sluis HS1 Meinte
Zondag 2 februari:
Aanvang Thuiswedstrijd Coach
10:00 u Tonegido DC2 - Dirkshorn DC1 Jan & Anita
Scheidsrechter: Joost
11:00 u Tonegido DB1 - JHC DB2 Mariska
Scheidsrechter: Joost
12:00 u Tonegido HC1 - DSO HC1 Wim
Scheidsrechter: Cor
13:30 u Kleine Sluis/Tonegido HS1 - KRAS/Volendam HS4 Niels
Aanvang Uitwedstrijd Coach
13:00 u Excelsior DS1 - Tonegido DS2 Herja & Mirjam
11:00 u Schagen DS2 - Tonegido DS1 Flip & Arjen
12:00 u ZAP DC2 - Tonegido DC1 Wendy & Mariska
14:05 u DES D1 - Tonegido D1 Monique & Silvia
Donderdag 6 februari:
Aanvang Thuiswedstrijd Coach
21:00 u Tonegido DR1 - Geel Zwart DR2 Diana
Scheidsrechter: Marcel
Zaalvoetbal FC FormidoWoensdag 29 januari:
20.30 u Lyceum A Formido 3 - Old Stars 7
21.35 u Wieringen Harmonie 3 - Formido 1
Vrijdag 31 januari:
19.40 u Wieringen Formido 2 - JVC 1
20.30 u Formido DA1 - Harmonie DA2
Maandag 3 februari:
21.30 u Lyceum A Noordkop 7 - Formido 4
19.50 u Veerburg Kleine Sluis 5 - Formido 3
20.40 u Kleine Sluis 2 - Formido 2
Zaalvoetbal De HarmonieWoensdag 29 januari – Sporthal Wieringen:
20.45 u De Harmonie 2 - ZAP 1
21.35 u De Harmonie 3 - FC Formido 1
Vrijdag 31 januari:
20.40 u Zvv Watervogels’64 3 - De Harmonie 1 Sporthal Kings Dome A
Sporthal Wieringen:
19.00 u De Harmonie B1 - Salao B1
20.30 u FC Formido DA1 - De Harmonie DA2
21.20 u De Harmonie 6 - HCSC 3