ProgrammaUitgegeven op 06-01-2014 om 00:27 |
link |
bewaar |
printVoetbal WironZaterdag 11 januari:
Aanvang Wedstrijd Vertrek
10:00 u Wiron E1 - Callantsoog E2
10:00 u Petten D1 - Wiron D1 9:00 u
Bestuursdienst: Jeugdcommissie – Kantinedienst: De Kroaien/Team NH
Zondag 12 januari:
Aanvang Wedstrijd Vertrek Scheidsrechter
14:00 u SRC3 - Wiron 2 13:00 u
11:00 u Wiron VR1 - Callantsoog VR1 C.v.d. Made
13:00 u Wiron VR2 - Victoria O VR1 B. Schelfhout
Bestuursdienst: R. Veldhuis – Kantinedienst: De Kroaien/Team NH
Handbal TonegidoZaterdag 11 januari:
Aanvang Thuiswedstrijd Coach
10:00 u Tonegido F1 - ZAP F1 Marion & Jolanda
scheidsrechters: Irene/Gert
10:45 u Tonegido E2 - Con Zelo E2 Marcel & Laura
scheidsrechter: Gert
Aanvang Uitwedstrijd Coach
15:00 u Westfriezen DC1 - Tonegido DC1 Wendy & Mariska
14:50 u Spartanen E1 - Tonegido E1 Jolanda & Linda
Zondag 12 januari:
Aanvang Thuiswedstrijd Coach
11:00 u Tonegido DS2 - VVW 't Fortuin DS3 Herja & Mirjam
12:10 u Tonegido DS1 - Lacom'91 DS2 Flip & Arjen
13:25 u Tonegido/Kleine Sluis HS1 - KRAS/Volendam 3 Meinte
Aanvang Uitwedstrijd Coach
10:00 u Hugo Girls DC2 - Tonegido DC2 Jan & Anita
11:15 u ZAP D2 - Tonegido D1 Monique & Silvia
11:15 u VZV F1 - Tonegido F2 Redmer & Manja
12:45 u VZV DB2 - Tonegido DB1 Mariska
14:30 u Blokker H.V. HS1 - Kleine Sluis/Tonegido HS1 Niels
15:30 u DSO HC1 - Tonegido HC1 Wim
Basketbal Break Out ‘88Zaterdag 11 januari:
9:30 u U12 Hoppers – Break Out Vredehof Hoorn
15:00 u U14 Den Helder Kings – Break Out De Slenk Den Helder
15:30 u U16 HBC - Break Out Waardergolf Heerhugowaard
15:15 u Heren Club 2000 - Break Out 1 Bijlmer Amsterdam
Zondag 12 januari:
14:30 u Heren De Monks - Break Out 2 ’t Spil Monnickendam
14:00 u Dames U.S. - Break Out Amstelcampushal Amsterdam
Zaalvoetbal FC FormidoMaandag 6 januari:
20.20 uur Lyceum B Mouse 1 - Formido 1
Woensdag 8 januari:
20.45 uur Wieringen Formido DA1 - Sierduiven DA1
Vrijdag 10 januari:
19.00 uur Lyceum A WHVB 1 - Formido 2
20.20 uur Wieringen Formido 3 - WHVB 4
21.10 uur Formido 4 - Old Stars 4
Zaalvoetbal De HarmonieWoensdag 8 januari:
19.50 u Kings Dome A SV Noordkop 3 - De Harmonie 3 vertrek 19.00 u
20.40 u Lyceum SAZ A VZN’82 DA1 - De Harmonie DA1 vertrek 19.45 u
21.35 u Wieringen De Harmonie DA 2 - Watervogels’64 DA3
Vrijdag 10 januari:
19.50 u Kings Dome A Watervogels’64 3 - De Harmonie 6 vertrek 19.00 u
20.40 u Kings Dome A MSV Zeemacht 5 - De Harmonie 1 vertrek 20.00 u
19.00 u Wieringen De Harmonie C1 - FC De Ruif
19.40 u Wieringen De Harmonie B1 - St. Boys B1