UitslagenUitgegeven op 14-04-2013 om 12:22 |
link |
bewaar |
printHandbal TonegidoWoensdag 10 april: (beker)
Tonegido C 2 – Lacom C2 6 – 6
Tonegido wint na verlenging en strafworpen
Zaterdag 13 en zondag 14 april:
Tonegido D2 - DSS D3 7 - 1
Tonegido GC3 - Niedorp GC3 3 - 8
Tonegido E1 - Geel Zwart E1 2 - 5
Tonegido D1 - Con Zelo D1 13 - 1
Tonegido DC2 - Geel Zwart DC2 7 – 16
Kleine Sluis DA1 - Tonegido DA1 12 - 8
Excelsior DB2 - Tonegido DB1 2 – 13
Tonegido HB1 - Blinkert HB1 10 – 13
Zaanstreek HS4 - Kleine Sluis/Tonegido HS2 11 – 25
KSV DS2 - Tonegido DS2 15 – 18
Meteoor DS2 - Tonegido DS1 12 – 13
HVS DC2 - Tonegido GC1 6 - 4
Tonegido /Kleine Sluis 1 - Volendam 3 29 – 28 zaalcompetitie
Voetbal WironDonderdag 11 april: Bergen 1 - Wiron 1 2 – 3
Zaterdag 13 april: Zondag 14 april:
Oudesluis F1 - Wiron F1 1 – 4 AGSV 1 - Wiron 1 1 – 1
Wiron E2 - HCSC E6 2 – 2 VZV 2 - Wiron 2 2 - 0
N Niedorp E2 - Wiron E1 2 – 1 Wiron 3 - Con Zelo 3 2 - 0
Wiron D1 - Sint Boys D1 5 – 2 Dirkshorn VR1 - Wiron VR1 2 - 0
Wiron 2 (ZA) - BOL 4 2 – 3
Kijk voor de uitslagen en tussenstanden in de 5e Klasse A op
www.hollandsevelden.nl.
Voetbal SuccesDinsdag 9 april:
JVC C1 - Succes C1 0 - 0
Zaterdag 13 april:
Succes F4 - Kleine Sluis F3 3 - 7
Succes F5 - Nieuwe Niedorp F4 2 – 11
Succes E2 - Sint Boys E1 4 - 3
Succes E4 - Dirkshorn E1 0 - 3
Succes E5 - Wieringerwaard E2 3 - 4
Succes C2 - HCSC C1 1 - 5
Succes C3 - Oudesluis C1 2 - 2
Schagen F1 - Succes F1 11 - 0
Kleine Sluis F2 - Succes F2 4 - 1
Vesdo F1 - Succes F3 6 - 2
Wieringerwaard E1 - Succes E1 4 - 3
Kleine Sluis E2 - Succes E3 6 - 4
Wieringermeer E4 - Succes E6 2 - 3
DWOW D1 - Succes D1 1 - 3
DWOW D3 - Succes D3 2 - 0
Duinrand S C1 - Succes C1 3 - 1
Zondag 14 april:
De Koog 1 - Succes 1 3 - 3
Flamingo’s 64 2 - Succes 3 onbekend
ZAP 5 - Succes 4 2 - 3
Succes A1 - Schagen A1 2 - 1
Geel Zwart 30 A2 - Succes A2 1 - 8
De Wherevogels B1 - Succes B1 1 - 2
Succes B2 - De Zouaven B1 1 – 10
ZAP VR1 - Succes VR1 onbekend
Basketbal Break Out ‘88U12 De Hoppers - Break Out 51 – 39 Dames Break Out - K.T.C. 29 – 38
U18 De Hoppers - Break Out 63 – 36 Heren Break Out 1 – Apollo ging niet door
U14 Dozy BV - Break Out 30 – 84
SJOELCLUB DAS - RAAKDinsdag 9 april Score over Hoogste
14 partijen worp
1 Gerrit Tigchelaar 1951 144
2 Geert Snakenborg 1707 144
3 Janny Mennen 1550 130
4 Grietje de Jong 1502 125
5 Ineke Wagemaker 1463 123
6 Ingrid Konings 1427 125
7 Greet 1440 123 buiten mededinging
8 Hieke Koning 1417 108
9 Joke Visser 1381 109
10 Marina Hille 1340 109
11 Ans Bugel 1295 105
12 Jannie van Teulingen 1270 111
13 Jan van ’t Riet 1289 112