ProgrammaUitgegeven op 18-02-2013 om 00:10 |
link |
bewaar |
printVoetbal WironZaterdag 23 februari:
Aanvang Wedstrijd Vertrek
9:00 u JVC E9 - Wiron E2 8:00 u
9:00 u Fc Den Helder D3 - Wiron D1 8:00 u
14:00 u Winkel C1 - Wiron C1 13:00 u
14:00 u Wiron 2 (ZA) - SRC 2
Kantinedienst: Ploeg Basalt
Zondag 24 februari:
Aanvang Wedstrijd Vertrek
14:00 u Bergen 1 - Wiron 1 12:00 u
12:00 u Winkel 2 - Wiron 2 11:00 u
11:00 u Wiron 3 - Callantsoog 3
14:00 u SRC VR1 - Wiron VR1 13:00 u
Bestuursdienst: E. Nieuwenhuizen - Kantinedienst: Ploeg Basalt
Voetbal SuccesZaterdag 23 februari:
Aanvang Wedstrijd Vertrek
11:15 u Succes E1 - DWOW E1
11:15 u Succes D1 - Dirkshorn D1
13:30 u Succes D3 - JVC D5
13:30 u Succes C1 - VVS 46 C1
13:30 u Succes C3 - FC Den Helder C5
10:15 u Wieringermeer E1 - Succes E2 9:15 u
13:00 u Wieringerwaard C1 - Succes C2 12:00 u
Zondag 24 februari:
Aanvang Wedstrijd Vertrek Scheidsrechter
14:00 u Succes 1 - St Adelbert 1 R. Graper
11:00 u Succes 2 - Kleine Sluis 2 P. Singelenberg
11:15 u DESS 2 - Succes 3 10:00 u
11:30 u Flevo 2 - Succes 4 10:30 u
10:30 u VZV 4 - Succes 5 9:15 u
14:00 u VVS 46 A1 - Succes A1 12:45 u groep 2 rijden
14:00 u DWOW A2 - Succes A2 13:00 u
11:00 u DSOV B1 - Succes B1 9:00 u
14:00 u Succes VR1 - Grasshoppers VR2 S. Zilic
Terreindienst: G. Klaver en K.Koorn
Handbal TonegidoZaterdag 23 februari:
Aanvang Uitwedstrijd Coach
14:00 u DES E1 - Tonegido E1 Marion & Jolanda
20:10 u Aristos-D.S.S. - Tonegido/Kleine Sluis Meinte
Maandag 25 februari:
Aanvang Uitwedstrijd Coach
20.30 u Kleine Sluis DR1 - Tonegido DR1 Diana
Basketbal Break Out ‘88Zaterdag 23 februari - Sporthal Wieringen:
17:30 uur U12 Break Out - BV Den Helder
17:30 uur U18 Break Out - Novo Stars
19:00 uur Dames Break Out - D.W.V.
19:00 uur Heren Break Out 2 - Old Birds
20:30 uur Break Out 1 - Wiringherlant
Zaaldienst: Karen Booy & Johan Krikke
15:30 uur U14 JBC - Break Out Sport aan Zee Julianadorp
Zaalvoetbal FC FormidoMaandag 18 februari:
19.00 uur Sportlaan De Rode Hanen 1 - Formido 4
19.50 uur Noordkop 2 - Formido 2
Woensdag 20 fFebruari:
19.40 uur Veerburg De Vlegels 1 - Formido 3
21.20 uur Zvv Kleine Sluis DA3 - Formido DA 1
Zaalvoetbal De HarmonieWoensdag 20 februari:
20.45 u Wieringen De Harmonie DA 1 - FC Pellor/d’Oude Port DA 1
21.35 u De Harmonie 5 - HCSC 3
Vrijdag 22 februari:
20.50 u Lyceum SAZ A Old Stars’77 2 - De Harmonie 1 vertrek 20.00 u