ProgrammaUitgegeven op 10-09-2012 om 00:20 |
link |
bewaar |
printVoetbal WironZaterdag 15 september:
Aanvang Wedstrijd Vertrek
10:00 u DWOW F2 - Wiron F1 9:15 u
9:00 u JVC E6 - Wiron E2 8:00 u
10:00 u Geel Zwart 30 E1 - Wiron E1 9:00 u
12:00 u Wiron D1 - Sint Boys D1
14:00 u Wiron 2 (ZA) - HCSC 3
Kantinedienst: Ploeg Basalt – Bestuursdienst: Jeugdcommissie
Zondag 16 september:
Aanvang Wedstrijd Vertrek Scheidsrechter
11:00 u Sint Boys 2 - Wiron 2 10:00 u
11:00 u Wiron 3 - VZV 3 F. van Hoesel
14:00 u SRC VR1 - Wiron VR1 13:00 u
Kantinedienst: Ploeg Basalt – Bestuursdienst: A.Schouten
Voetbal SuccesZaterdag 15 september:
Aanvang Wedstrijd Vertrek Scheidsrechter
9:30 u Succes F2 - DWOW F1 Tom Sijm
9:30 u Succes F3 - Hollandia T F2 Wessel Hekkers
9:30 u Succes F4 - Wieringermeer F2 Rob Klein
11:30 u Succes E1 - DTS E1 Klaas Dekker
11:30 u Succes E3 - LSVV E4 Tim Cornelissen
13:30 u Succes C3 - SRC C4 Peter Singelenberg
13:30 u Succes D1 - Kleine Sluis D1 Ernst-Jan Schouten
13:30 u Succes D3 - ZAP D4 Maarten de Kort
10:30 u HCSC C1 - Succes C1 9:30 u
11:15 u VIOS-W E2 - Succes E2 10:15 u
11:15 u VIOS-W E4 - Succes E5 10:15 u
9:15 u Hollandia T F3 - Succes F5 8:15 u
9:00 u Kleine Sluis D2 - Succes D2 8:00 u
9:45 u Vrone F1 - Succes F1 8:45 u
11:00 u Wieringerwaard E2 - Succes E4 10:00 u
Terreindienst: Ben vd Esschert & Dirk Jan Metselaar
Zondag 16 september:
Aanvang Wedstrijd Vertrek Scheidsrechter
14:00 u Kaagvogels 1 - Succes 1
11:00 u Succes 2 - ZAP 3
14:00 u De Blokkers 4 - Succes 3
11:00 u Kleine Sluis 3 - Succes 4 9:45 u
14:00 u ZAP 6 - Succes 5 12:45 u
11:00 u Succes A1 - Koedijk A1 J. Klaaren
9:45 u SRC A2 - Succes A2 8:45 u
11:00 u Succes B1 - Spartanen B1 C. v/d Made
11:45 u Oosterend B1 - Succes B2 9:45 u boot 10:30 u
14:00 u VVS 46 DA1 - Succes DA1 12:45 u
Terreindienst: Marco Dikken & Gerrit Kulsdom
Handbal TonegidoZaterdag 15 september
Aanvang Wedstrijd Coach
10:00 u Tonegido D2 - Tornado D2 Marcel
Scheidsrechter: Noah
10:00 u Tonegido C3 - Vrone C3 Monique
Scheidsrechter: Marieke
11:00 u Tonegido D1 - Geel Zwart D1 Jolanda en Linda
Scheidsrechter: Noah
11:00 u Tonegido C1 - Lacom'91 C2 Wendy en Mariska
Scheidsrechter: Marieke
12:00 u Tonegido E1 - KSV E1 Marion en Jolanda
Scheidsrechter: Noah
19.30 u Hugo Girls 2 - Tonegido 2 Berna
Scheidsrechter: A.Sinnige
Zondag 16 september:
Aanvang Wedstrijd Coach
11:00 u Koedijk 1 - Tonegido 1 Flip en Arjen
11:55 u VOC B1 - Tonegido B1 Arjen en Arthur
14:00 u Berdos Heren 1 - Kleine Sluis/Tonegido 1 Meinte
14:15 u Victoria O B2 - Tonegido B1 Mariska de Kleine
14:30 u HVS A2 - Tonegido A1 Herja en Mariska
Scheidsrechter: S.Dams
15:30 u Berdos Heren 2 - Kleine Sluis/Tonegido 2
Maandag 17 september:
Aanvang Wedstrijd Coach
19:30 u Tonegido R1 - Schagen R2 Diana
Scheidsrechter: Gert Kleimeer
Zaalvoetbal FC FormidoWoensdag 12 september:
20:30 uur Wieringen Formido Wieringen 2 - MSV Zeemacht 5
21:20 uur Formido Wieringen 4 - Formido Wieringen 3
Vrijdag 14 september:
21:20 uur De Brug MSV Zeemacht 9 - Formido Wieringen 5
20:10 uur Wieringen Formido Wieringen DA1 - ZAP DA1
21:00 uur Formido Wieringen 1 - SV Noordkop/Reus Sport 1
Maandag 17 september:
21:10 uur De Brug Dupont 1 - Formido 2