Uitslagen
Uitgegeven op 29-04-2012 om 10:20  |  link  |  bewaar  |  print

Handbal Tonegido
Zwaluwen K R1     - Tonegido R1         2  18
Dames 1 - Victoria O 20 - 16 (beker)
DES A1 - A1 meisjes 13 - 17 (beker)
Westfriesland/SEW - D1 meisjes 1 - 5 (beker)

Zaterdag 28 en zondag 29 april:
Tonegido E1 - Geel Zwart E1 6 - 4
Tonegido C3 - JHC C2 1 - 5
Tonegido C2 - ZAP C3 6 - 9
BKC/Tonegido 1 - De Blinkert 1 16 - 7
Tonegido A1 - Meervogels A1 23 11
Tonegido 1 - VVW 't Fortuin 3 22 18
Tonegido B1 - Con Zelo B2 13 - 6
DWOW D2 - Tonegido D2 4 - 6
DWOW C1 - Tonegido C1 0 19


Voetbal Wiron
Zaterdag 28 april:
Wiron F1 - Wieringermeer F2 3 2
DWOW E3 - Wiron E2 afgelast
Wiron D1 - FC Den Helder D4 13 1
VIOS-W C3 - Wiron C1 afgelast
Medemblik 5 - Wiron 2 (ZA) 2 2
Wiron MB1 - BKC/SVAP MB1 1 1

Zondag 29 april:
Sint Boys 2 - Wiron 2 3 7
Wiron 3 - VIOS-W 7 11 1
Dirkshorn DA1 - Wiron DA1 onbekend
Kaagvogels A1 - Wiron A1 3 0


Voetbal Succes
Zaterdag 28 april:
BKC/SVAP74 C1 - Succes C1 Afgelast
Succes C2 - Nieuwe Niedorp C2 0 2
Succes D1 - VIOS-W D1 1 1
Succes D2 - Hollandia T D2 2 4
DWOW D3 - Succes D3 2 2
FC Den Helder E2 - Succes E1 0 4
Succes E2 - DWOW E2 5 - 2
FC Den Helder E7 - Succes E4 4 1
JVC E8 - Succes E5 3 0
Koedijk E11 - Succes E6 3 3
Succes F1 - FC Den Helder F1 1 3
Succes F2 - JVC F2 8 3
LSVV F5 - Succes F3 4 1
Succes F4 - FC Den Helder F5 0 1
HCSC F4 - Succes F5 5 2
Succes F6 - DWOW F5 7 0
FC Den Helder F8 - Succes F7 16 0

Zondag 29 april:
JVC 2 - Succes 2 4 0
De Koog 2 - Succes 3 1 - 1
Succes 4 - Zeemacht 2 1 - 4
Watervogels 3 - Succes 5 1 - 3
Succes Da1 - ZAP Da1 1 - 0
Succes A1 - BKC/SVAP A1 4 - 0
VIOS W. A2 - Succes A2 3 - 0
SEW B1 - Succes B1 3 - 3


Postduivenvereniging Wieringer Expresse
Voorlopige uitslag Nijvel:
Jaap Jorna: 1,45,46,62
Henk Tigchelaar 2,37,74
Henk Werkhoven 3,17,38,42,69,70
Jan Kuut 4,9,10,14,26,27,36,47,53
Alexander de Groote & Zn. 5,6,8,31,50,55,61,63,66,73,77
Jaap Engel 7,11,13,25,54,76
Simon Boersen 12,23,32,59,67,75
Dick Letter 15,16,21,22,28,29,30,33,34,39,40,43,
48,49,51,52,56,57,58,60,68,71,72
Freek Burger 18,19,20,41,44,64,65,78
Jan Jorna 24,35


Uitslag laatste rit NeCap-Schelphorstcompetitie
1 Marcel de Koning          6 Atze Hospes
2 Christiaan Ooijevaar 7 Rein Huizinga
3 Bauke Hijlkema 8 Patrck Hoefakker
4 Bart Ursem 9 Jaap Dudink
5 Volkert Meinsma 10 Marcel Schipper
Uitslag NeCap-Schelphorstcompetitie
1 Christiaan Ooijevaar   102   punten
2 Michel Henrix 70 punten
3 Marcel de Koning 69,2 punten
4 Joris Blokker 53,1 punten
5 Ramses Bekkenk 42,1 punten
(advertentie)
Reparatiebedrijf Weijers - Beeld en geluid
(advertentie)
Occasions
Toyota Yaris 1.5 Hybrid Aspiration
€ 13.245,-

Te koop Mitsubishi Colt
€ 4.250,-

Algemeen nieuws:
Algemeen internetnieuws:
Algemeen wetenschapsnieuws:
Wieringer historie:
Visitekaartje Vok en Sok - Klik op de foto voor een grotere versie en meer informatie...