UitslagenUitgegeven op 24-03-2012 om 17:47 |
link |
bewaar |
printSjoelclub DAS-RAAKDinsdag 27 maart Score over Hoogste
14 partijen worp
1 Gerrit Tigchelaar 1847 148
2 Geert Snakenborg 1679 129
3 Grietje de Jong 1523 124
4 Oktje Staats 1484 120
5 Bert Mennen 1481 128
6 Hieke Koning 1447 110
7 Alex.v.Vierbergen 1424 120
8 Ineke Wagemaker 1407 111
9 Janny Mennen 1363 108
10 Hilda de Kort 1199 109
Necap Schelphorstcompetitie4e rit zaterdag 24 maart:
1 Rames Bekkenk Langedijk
2 Marcel de Koning Hippolytushoef
3 Willem de Koning Den Helder
4 Michel Henrix Den Helder
5 Rick van Breda Den Helder
6 Gilbert Nuijten Bovenkarspel
7 Gerard Struik Medemblik
8 Jermo Agema Den Helder
9 Jaap Dudink
10 Richard Konijn Abbekerk
Handbal TonegidoZaterdag 24 maart veldcompetitie:
Tonegido D1 - Schagen D2 7 - 0
Tonegido C2 - Hollandia T C2 11 - 6
BKC/Tonegido 4 - SSV1 21 14 heren
JHC - D jeugd 2 9 - 7
Schagen E1 - Tonegido E1 onbekend
Zondag 25 maart veldcompetitie:
Tonegido A1 - DSO A1 12 31
Tonegido 2 - Geel Zwart 3 16 13 dames
Tonegido 1 - Sporting S/SSV 1 20 20 dames
B1 jongens - Celeritas 8 32
DSO B2 - Tonegido B1 9 15
Zondag 25 maart zaalcompetitie:
Tonegido/BKC - KRAS/Volendam 3 24 28
Basketbal Break Out 88U12 Break Out Wiringherlant 21 75
U18 Break Out - BV Enkhuizen 34 - 45
Heren Break Out 1 - Blue stars 58 - 57
Break Out 2 - Old Bird 35 - 52
Dames Hillegom '85 - Break Out 38 - 33
U14 De Marels - Break Out 74 - 38
Dames AMVJ - Break Out 47 30
Voetbal WironZaterdag 24 maart:
JVC F5 - Wiron F1 6 1
Wiron E2 - FC Den Helder E8 5 1
Wiron E1 - HCSC E2 6 1
Winkel D1 - Wiron D1 8 4
Wiron C1 - Nieuwe Niedorp C2 3 6
Spirit 30 MB1 - Wiron MB1 18 2
Wieringermeer 3 - Wiron 2 (ZA) 2 1
Zondag 25 maart:
Wiron 1 - Nieuwe Niedorp 1 1 2
VZV 2 - Wiron 2 6 0
Wiron 3 - Kaagvogels 3 9 2
ZAP A2 - Wiron A1 4 2
Winkel DA2 - Wiron DA1 1 1
Voetbal SuccesZaterdag 24 maart:
Succes C1 - Victoria O C1 5 - 1
DTS D1 - Succes D1 3 - 9
Sint Boys D1 - Succes D2 4 - 3
Succes D3 - FC Den Helder D8 2 - 2
JVC E3 - Succes E1 0 - 5
JVC E4 - Succes E2 onbekend
HCSC E3 - Succes E3 0 14
Succes E5 - Koedijk E11 4 - 4
FC Den Helder E10 - Succes E6 1 - 4
Succes F1 - KSV F1 1 - 0
FC Den Helder F4 - Succes F2 8 - 2
Duinrand S F1 - Succes F3 5 - 0
Wieringermeer F3 - Succes F4 2 - 1
FC Den Helder F7 - Succes F5 5 - 2
Helder Den FC F10 - Succes F6 0 - 6
Succes F7 - JVC F8 0 10
Zondag 25 maart:
Graftdijk 1 - Succes 1 1 - 5
ConZelo 2 - Succes 2 1 - 5
Blokkers 4 - Succes 3 2 - 2
Succes 4 - VIOS W. 5 3 - 1
JVC 7 - Succes 5 3 - 2
Succes DA1 = Vrij
Succes A1 - Geel Zwart A1 2 - 1
Winkel A1 - Succes A2 onbekend
Succes B1 - DWB B1 0 - 2