ProgrammaUitgegeven op 05-03-2012 om 00:09 |
link |
bewaar |
printVoetbal WironZaterdag 10 maart:
Aanvang Wedstrijd Vertrek
10:15 u: Wieringermeer F2 - Wiron F1 9:40 u
12:00 u: Wiron E2 - DWOW E3
10:00 u: HCSC E3 - Wiron E1 9:00 u
11:00 u: FC Den Helder D4 - Wiron D1 10:00 u
14:00 u: Wiron C1 - VIOS-W C3
14:30 u: BKC/SVAP74 MB1 - Wiron MB1 13:30 u
14:00 u: Wiron 2 (ZA) - Opperdoes 3
Bestuursdienst: Jeugdcommissie – Kantinedienst: Flodders team
Zondag 11 maart:
Aanvang Wedstrijd Vertrek
14:00 u: Wiron 1 - Watervogels 1
14:00 u: Wiron 2 - ZAP 3
11:00 u: Oudesluis 2 - Wiron 3 10:00 u
11:00 u: Wiron A1 - Grasshoppers A2
11:00 u: Wiron DA1 - Callantsoog DA1
Bestuursdienst: C.P.Klein - Kantinedienst: Flodders team
Voetbal SuccesZaterdag 10 maart:
Aanvang Wedstrijd Vertrek Scheidsrechter
13:30 u: Succes C1 - BKC/SVAP74 C1 Peter Singelenberg
12:30 u: Nieuwe Niedorp C2 - Succes C2 11:15 u
14:15 u: VIOS-W D1 - Succes D1 13:00 u
9:00 u: Hollandia T D2 - Succes D2 7:45 u
13:30 u: Succes D3 - DWOW D3 Maarten de Kort
11:30 u: Succes E1 - FC Den Helder E2 Lars Willeboordse
11:30 u: DWOW E2 - Succes E2 10:30 u
10:45 u: Con Zelo E1 - Succes E3 9:30 u
11:30 u: Succes E4 - JVC E5 Corneel Koorn
11:30 u: Succes E5 - Koedijk E12 Vincent Vrolijk
11:30 u: Succes E6 - JVC E8 Koen Vink
9:00 u: FC Den Helder F1 - Succes F1 8:00 u
10:00 u: JVC F2 - Succes F2 9:00 u
9:30 u: Succes F3 - LSVV F5 Tom Sijm
10:00 u: FC Den Helder F5 - Succes F4 9:00 u
9:30 u: Succes F5 - JVC F5 Olivier Ham
10:00 u: DWOW F5 - Succes F6 9:00 u
9:30 u: Succes F7 - FC Den Helder F8 Wim Smit
Terreindienst: Patrick Mulder/Roy Bügel
Doelen: F-Leiders neerzetten en E-leiders weghalen
Zondag 11 maart:
Aanvang Wedstrijd Vertrek Scheidsrechter
14:00 u: AGSV 1 - Succes 1 G. Schiering
11:00 u: Succes 2 - Medemblik 2 C. de Wit
11:00 u: Succes 3 - Winkel 2 S. Zilic
10:30 u: Winkel 3 - Succes 4 9:30 u
11:00 u: Succes 5 - Oudesluis 3 H. Hamstra
11:30 u: Schagen Da2 - Succes Da1 10:30 u
13:00 u: Duinrand S. A1 - Succes A1 11:30 u groep 2 rijden
14:00 u: Succes A2 - Kaagvogels A1 P.Singelenberg
14:00 u: Succes B1 - SEW B1 C. v/d Made
Handbal TonegidoZaterdag 10 maart:
Aanvang Wedstrijd Coach
10:00 u: Dames C-Jeugd Tonegido C3 - Petten C1 Annemarie
Scheidsrechter: Marieke
10:45 u: E-Jeugd Tonegido E1 - Victoria O E1 Marcel
Scheidsrechter: Noah
12:15 u: Dames C-Jeugd Con Zelo C2 - Tonegido C2 Jan/Michel
13:00 u: D-Jeugd KSV D2 - Tonegido D2 Jolanda/Linda
Zondag 11 maart:
Aanvang Wedstrijd Coach
12:00 u: Dames A-Jeugd Tonegido A1 - Valken Alpha Tours A2 Herja
Scheidsrechter: Jelle
13:15 u: Heren B-Jeugd Tonegido B1 - DSG B1 Wim/Arjen
Scheidsrechter: Gert Kleimeer
14:15 u: Dames Senioren Tonegido 2 - Meteoor 2 Berna
Scheidsrechter: Jelle
11:30 u: Dames Senioren VVW 't Fortuin 2 - Tonegido 1 Bertus
12:00 u: Dames B-Jeugd JHC B4 - Tonegido B1 Mariska
12.15 u: Heren Senioren L Berdos 1 - BKC/Tonegido Piet
14:15 u: Heren Senioren L Tonegido/BKC - Blokker H.V. 1 Meinte
in Anna Paulowna
15:00 u: Dames C-Jeugd ZAP C3 - Tonegido C1 Wendy/Mariska
Dinsdag 13 maart:
Aanvang Wedstrijd Coach
21:30 u: Dames Recreanten Tonegido R1 - JHC R1 Diana
Basketbal Break Out ‘88Zaterdag 10 maart:
15.30 u: Heren Club - Break Out 1 Bijlmer Sportcentrum Amsterdam
15.00 u: U14 Rebound - Break Out Groeneweg Schagen
15.00 u: Dames Rebound - Break Out Groeneweg Schagen
Woensdag 14 maart:
19.30 u: Dames Break Out - The Reds Sporthal Hippolytushoef
Zaalvoetbal De HarmonieWoensdag 7 maart:
20.30 u: Wieringen De Harmonie 2 - Onda/Pimpandoer 2
Vrijdag 9 maart:
19.30 u: De Brug MSV Zeemacht DA5 - De Harmonie DA1 vertrek 18.45 u
20.40 u: Trefpunt MSV Zeemacht 6 - De Harmonie 5 vertrek 20.00 u
19.00 u: Wieringen De Harmonie C1 - SRC C1
19.40 u: De Harmonie 4 - Ufs J.P. Dupont 1
20.30 u: Formido 1 - De Harmonie 1
Zaalvoetbal FC FormidoMaandag 5 maart:
20.50 uur Lyceum A Old Stars 3 - Formido 4
21.10 uur Lyceum B WHVB 2 - Formido 5
20.30 uur Veerburg Breezand 1 - Formido 2
Woensdag 7 maart:
22.00 uur Lyceum B Watervogels 2 - Formido 3
Vrijdag 9 maart:
20.30 uur Wieringen Formido 1 - Harmonie 1